37606 Norsjö NMV Shopper (TSV 2080) moped, 1970-tal

37606a_8db29f2df707422_med.jpeg
  • 37606a_8db29f2df707422_sm.jpeg
  • 37606b_8db29f2dcc092b8_sm.jpeg
  • 37606c_8db29f2dbe632e0_sm.jpeg
  • 37606d_8db29f2e115ea2e_sm.jpeg
  • 37606e_8db29f2df9e234c_sm.jpeg
  • 37606f_8db29f2dc6afe45_sm.jpeg
  • 37606g_8db29f2dc6d8787_sm.jpeg
  • 37606h_8db29f2dda20d65_sm.jpeg
  • 37606i_8db29f2dd369644_sm.jpeg
  • 37606j_8db29f2df5498f9_sm.jpeg
  • 37606k_8db29f2df9da594_sm.jpeg
  • 37606l_8db29f2de671bd5_sm.jpeg
  • 37606m_8db29f2de11d71d_sm.jpeg
  • 37606n_8db29f2dd5b2d61_sm.jpeg
  • 37606o_8db29f2dc3ad8e6_sm.jpeg
  • 37606p_8db29f2dffb34ef_sm.jpeg
  • 37606q_8db29f2dbbb6250_sm.jpeg
  • 37606r_8db29f2de815dd0_sm.jpeg
  • 37606s_8db29f2dea13f18_sm.jpeg
  • 37606t_8db29f2e0dfae09_sm.jpeg
  • 37606u_8db29f2df290c64_sm.jpeg
  • 37606v_8db29f2de3b8a57_sm.jpeg

Omfattande slitage, motorn, Sachs Saxonette, är enligt säljare nyss genomgången och fastmonterad men ej startad då olja är ej påfyllt. Nyckel sitter fast i låset men funkar ändå med vridning. Renoveringsobjekt.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK