- HeminredningRensa filter
50771
Paraplyställ i bemålat gjutjärn
Aktuellt bud320 SEK
50780
Hallmöbel/klädförvaring för barn
Aktuellt bud100 SEK
50782
Herrbetjänt
Startbud100 SEK
50783
Awab, kökspall, 1950/60-tal
Aktuellt bud300 SEK
50784
Köksstege/stegpall, utfällbar 1960/70-tal
Aktuellt bud160 SEK
50796
Redahylla, rakmodell med 10 skeppor och en burk
Aktuellt bud960 SEK
50905
Vägghängare, 10st
Aktuellt bud560 SEK
50920
Blomsterbord i teakfaner
Aktuellt bud700 SEK
50944
Piedestaler, vitmålade, 3st
Aktuellt bud100 SEK
50989
Vedkorg samt blåsbälg
Aktuellt bud100 SEK
51223
Piedestal i trä
Startbud100 SEK
51034
Tallrik och muggställ i metall
Aktuellt bud100 SEK
51037
L.J Flodkvist, Eskilstuna, spisset/eldställ, mässing och järn, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud300 SEK
51091
Tidningsställ i rotting med glashylla
Aktuellt bud100 SEK
51147
Pall i bemålat trä i form av en padda/groda
Startbud100 SEK
51180
Vagnsljul, järn och trä, 1800-tal
Aktuellt bud220 SEK
51410
Diverse, gardinomtag, krokar, lådknoppar mm, allt i massivt mässing
Startbud100 SEK
51420
Dörrkläpp i massiv mässing, ca 3kg
Startbud100 SEK
51588
Blomsterbord, teak och string
Startbud100 SEK
51616
Dörrkläpp, svart katt i gjutjärn
Startbud100 SEK
51619
Vägghylla, stringmodell
Startbud100 SEK