- SmyckenRensa filter
50516
Brilliantring, 14k guld, 0,39ct brillianter
Aktuellt bud1 500 SEK
50615
Georg Jensen, stelt armband B17, sterling silver
Aktuellt bud160 SEK
50616
Elon Arenhill, stelt armband, sterling silver
Aktuellt bud800 SEK
50617
Diverse silversmycken, armband, ringar mm
Aktuellt bud540 SEK
50618
Jo-Ans Guld AB, armband, x-länk i silver
Aktuellt bud140 SEK
50619
Guldsmycken, 18k, armband, ring och örhängen
Aktuellt bud3 700 SEK
50620
Björn Weckström, Finland, "Lapponia", örhänge i 18k guld, 1 par
Aktuellt bud3 300 SEK
50621
NSE, silverhalsband med hjärthänge, sterling
Startbud100 SEK
50680
Silverhalsband med hänge med slipad verneuil rubin, art déco, 1920-tal
Aktuellt bud140 SEK
50681
Armband, Norway, sterling silverlöv med vit emalj
Aktuellt bud200 SEK
50682
Bertil Vallien, Boda, halsband, brutalistiskt hänge i järn med läderband
Aktuellt bud120 SEK
50684
Silversmycken, diverse ringar, halsband mm
Aktuellt bud560 SEK
50687
Diverse smycken
Aktuellt bud140 SEK
50701
Armband, Italien, 18k guld
Aktuellt bud8 400 SEK
50710
Armband, Italien, 18k guld
Aktuellt bud6 400 SEK
50716
Armband, Italien, 18k guld
Aktuellt bud6 600 SEK
50846
Diverse smycken
Startbud100 SEK
51048
Guldringar, 18k, 3st
Aktuellt bud4 800 SEK
51065
Tissot Seastar, guldklocka, 18k
Aktuellt bud3 000 SEK
51075
Bärnsten, ägg med två fångade bi/getingar
Aktuellt bud640 SEK
51096
Diverse smycken, klockor, majblommor, plaketter mm
Aktuellt bud160 SEK
51160
Silversmycken
Aktuellt bud120 SEK
51161
Silverhalsband med djupröda granater
Aktuellt bud180 SEK
51162
Silverhalsband med markasiter och pärla samt brosch, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud140 SEK
51163
Solitärring i vitt 14k guld med diamant ca 0,35ct
Aktuellt bud1 450 SEK
51164
Guldringar, 18k och 14k, 2st
Aktuellt bud2 000 SEK
50129
Gert Thysell, Gussi, ring i silver med bergskristall, 1972 samt Karl Erik Palmberg, Alton, Falköping, ring i silver med bergskristall, 1975
Aktuellt bud100 SEK
51275
Diverse smycken, bärnsten mm
Aktuellt bud100 SEK
51276
Bärnstenhalsband
Aktuellt bud120 SEK
51328
Silversmycken, armband, halsband, Tycho Brahes näsa i silver från Vhen mm
Aktuellt bud100 SEK