1
1d 0h
Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"_50333a_8dc57d3e5292053_lg.jpeg
50333
Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"
Aktuellt bud10 200 SEK
1d 0h
Auge Jessen, olja på duk, munkar som dricker vin ur remmare_50353a_8dc585d63e46732_lg.jpeg
50353
Auge Jessen, olja på duk, munkar som dricker vin ur remmare
Aktuellt bud100 SEK
1d 0h
Äldre tryck, musicerande kvinnor på gitarr och harpa_50355a_8dc585e6b18a25b_lg.jpeg
50355
Äldre tryck, musicerande kvinnor på gitarr och harpa
Aktuellt bud100 SEK
1d 0h
Karl Andersson, Trelleborg, olja på pannå, "Vadstena slott."_50372a_8dc591fb28e3747_lg.jpeg
50372
Karl Andersson, Trelleborg, olja på pannå, "Vadstena slott."
Aktuellt bud140 SEK
1d 0h
Peer Gottrup, olja på duk, "Hundested"_50373a_8dc5920623990f9_lg.jpeg
50373
Peer Gottrup, olja på duk, "Hundested"
Aktuellt bud100 SEK
1d 0h
Stig Jonzon, olja på duk, konstnär som målar ett kloster_50374a_8dc592e2d1b89c2_lg.jpeg
50374
Stig Jonzon, olja på duk, konstnär som målar ett kloster
Startbud100 SEK
1d 0h
Lennart Hall, olja på duk, skog framför kulle_50375a_8dc592e8367aa7f_lg.jpeg
50375
Lennart Hall, olja på duk, skog framför kulle
Aktuellt bud100 SEK
1d 0h
Conny Nyström, olja på duk, skog framför fält_50376a_8dc592ed90e1015_lg.jpeg
50376
Conny Nyström, olja på duk, skog framför fält
Startbud100 SEK
1d 0h
Conny Nyström, olja på duk, vågor på hav_50377a_8dc592f22324dc4_lg.jpeg
50377
Conny Nyström, olja på duk, vågor på hav
Startbud100 SEK
1d 0h
Conny Nyström, blandteknik, spretiga träd_50378a_8dc592f790b3f2b_lg.jpeg
50378
Conny Nyström, blandteknik, spretiga träd
Aktuellt bud100 SEK
1d 1h
Karl Lundborg, reklamaffisch, "Axel Ebbes Konsthall Trelleborg", 1930/40-tal_50407a_8dc59e2649eec0f_lg.jpeg
50407
Aktuellt bud260 SEK
1d 1h
Diverse fotoramar, 14st_50422a_8dc59ed960e06ac_lg.jpeg
50422
Diverse fotoramar, 14st
Aktuellt bud140 SEK
1d 1h
Alma Hansson, olja på duk, "Gemenskap"_50425a_8dc59edda73dcea_lg.jpeg
50425
Alma Hansson, olja på duk, "Gemenskap"
Aktuellt bud300 SEK
1d 1h
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på pannå, "Ko med sin kalv"_50433a_8dc59fa8ea23f4d_lg.jpeg
50433
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på pannå, "Ko med sin kalv"
Aktuellt bud180 SEK
1d 1h
Lawson Wood, Allers 1932, tryck, samtida_50442a_8dc5a4ef4a70e19_lg.jpeg
50442
Lawson Wood, Allers 1932, tryck, samtida
Startbud100 SEK
1d 1h
Pommac, reklamaffisch, tryck, samtida_50443a_8dc5a4f257d86ce_lg.jpeg
50443
Pommac, reklamaffisch, tryck, samtida
Aktuellt bud100 SEK
1d 2h
Rullmålning, Kina, 1900-tal_50488a_8dc5b89caeb2dee_lg.jpeg
50488
Rullmålning, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
1d 2h
Reklamaffisch, Swift´s Borax, nytryck_50490a_8dc5b8a837cb6c8_lg.jpeg
50490
Reklamaffisch, Swift´s Borax, nytryck
Startbud100 SEK
7d 23h
Lena K Eriksson, blandteknik, "Sweet Nothing" komposition_50507a_8dc5c4873522857_lg.jpeg
50507
Lena K Eriksson, blandteknik, "Sweet Nothing" komposition
Startbud100 SEK
7d 23h
Gunhild Andersson, etsning, kvinna plockar äpplen_50508a_8dc5c494146a557_lg.jpeg
50508
Gunhild Andersson, etsning, kvinna plockar äpplen
Startbud100 SEK
7d 23h
Evy Nilsson, blandteknik, vedklabbe_50509a_8dc5c497589b8d7_lg.jpeg
50509
Evy Nilsson, blandteknik, vedklabbe
Startbud100 SEK
7d 23h
Charles Petruson, olja på pannå, "Pionen i min trädgård"_50517a_8dc5c4c30e7234b_lg.jpeg
50517
Charles Petruson, olja på pannå, "Pionen i min trädgård"
Startbud100 SEK
7d 23h
Ulf Onsberg, olja på duk, skogsväg_50520a_8dc5c63769642b7_lg.jpeg
50520
Ulf Onsberg, olja på duk, skogsväg
Aktuellt bud560 SEK
7d 23h
Bodil Beckman, applikation på textil, "Beteshagar"_50522a_8dc5c64cb0bbe50_lg.jpeg
50522
Bodil Beckman, applikation på textil, "Beteshagar"
Startbud100 SEK
7d 23h
Mette Schmidt, applikation på textil, horisont_50523a_8dc5c64fbebdfdf_lg.jpeg
50523
Mette Schmidt, applikation på textil, horisont
Startbud100 SEK
7d 23h
Iris Rönnqvist, blandteknik, kvinna med fåglar_50524a_8dc5c69e86b52ab_lg.jpeg
50524
Iris Rönnqvist, blandteknik, kvinna med fåglar
Startbud100 SEK
7d 23h
Julius Paulsen, olja på duk, trädgård vid gavel_50537a_lg.jpeg
49349
Julius Paulsen, olja på duk, trädgård vid gavel
Aktuellt bud280 SEK
7d 23h
Glenn Jönsson, krita, komposition_50545a_8dc5d02d43b4b3b_lg.jpeg
50545
Glenn Jönsson, krita, komposition
Startbud100 SEK
7d 23h
Carolina Alotus, litografi, blomma_50546a_8dc5d0386ee2525_lg.jpeg
50546
Carolina Alotus, litografi, blomma
Aktuellt bud100 SEK
8d 0h
Alexius Huber, optiskt koncept, reliefkomposition i ädelstål_50547a_8dc5d04000d9e4c_lg.jpeg
50547
Alexius Huber, optiskt koncept, reliefkomposition i ädelstål
Aktuellt bud240 SEK
8d 0h
Alexius Huber, optiskt koncept, reliefkomposition i ädelstål_50548a_8dc5d045de8885a_lg.jpeg
50548
Aktuellt bud120 SEK
8d 0h
Konstnärsmateriel, diverse taveldukar, obegagnade_50552a_8dc5d05e519811b_lg.jpeg
50552
Konstnärsmateriel, diverse taveldukar, obegagnade
Aktuellt bud220 SEK
8d 0h
Gertrud Winberg, olja på duk, lada på kulle_50559a_8dc5d08f4be3441_lg.jpeg
50559
Gertrud Winberg, olja på duk, lada på kulle
Startbud100 SEK
8d 0h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, landskap_50560a_8dc5d094092a1ac_lg.jpeg
50560
Oidentifierad konstnär, olja på duk, landskap
Aktuellt bud100 SEK
8d 0h
Lantbruksmaskiner, traktorer mm, tavla samt litteratur_50601a_8dc5e35354b8a52_lg.jpeg
50601
Lantbruksmaskiner, traktorer mm, tavla samt litteratur
Aktuellt bud100 SEK
8d 0h
Pablo Picasso, efter, tryck, Toros y Toreros, 1900-talets andra hälft_50610a_8dc5e3922e01df5_lg.jpeg
50610
Pablo Picasso, efter, tryck, Toros y Toreros, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud140 SEK
8d 0h
Gertrud Carlsson, olja på duk, äng_50611b_8dc5e39824223b3_lg.jpeg
50611
Gertrud Carlsson, olja på duk, äng
Aktuellt bud100 SEK
8d 0h
Lennart Ljung, olja på duk, blommor_50612a_8dc5e39f0737829_lg.jpeg
50612
Lennart Ljung, olja på duk, blommor
Aktuellt bud100 SEK
8d 0h
Bengt Fredriksson, olja på duk, översvämmad å_50613a_8dc5e3a2eea5104_lg.jpeg
50613
Bengt Fredriksson, olja på duk, översvämmad å
Aktuellt bud100 SEK
8d 1h
Samir Atallah - The Art of Kahlil gibran with 40 litographs_50633a_8dc5ea322460b0a_lg.jpeg
50633
Samir Atallah - The Art of Kahlil gibran with 40 litographs
Aktuellt bud120 SEK
8d 1h
Benedikt Taschen, "Vincent van Gogh, The Compltete Paintings"_50689a_8dc5f7f54aeefc6_lg.jpeg
50689
Benedikt Taschen, "Vincent van Gogh, The Compltete Paintings"
Aktuellt bud100 SEK
8d 2h
Kourosh Safinia, blandteknik, figurkomposition_50702a_8dc5fc2bff26cb9_lg.jpeg
50702
Kourosh Safinia, blandteknik, figurkomposition
Startbud100 SEK
8d 2h
Jarl Olsson, olja på duk, "Fiskeläge Abbekås"_50708a_8dc602c3d32cf8c_lg.jpeg
50708
Jarl Olsson, olja på duk, "Fiskeläge Abbekås"
Aktuellt bud100 SEK
8d 2h
Axel Olsson, litografi, pojke tittar på trädblommning_50712a_8dc602d79018f71_lg.jpeg
50712
Axel Olsson, litografi, pojke tittar på trädblommning
Startbud100 SEK
8d 2h
Gotthard Sandberg, olja på pannå, "Vitemölla"_50713a_8dc602db8ef3138_lg.jpeg
50713
Gotthard Sandberg, olja på pannå, "Vitemölla"
Aktuellt bud400 SEK
8d 2h
Mats Wojidkow, olja på duk, utsikt över tjörn_50715a_8dc602f33a4f3a3_lg.jpeg
50715
Mats Wojidkow, olja på duk, utsikt över tjörn
Aktuellt bud100 SEK
8d 2h
Fritz W. Jönsson, olja på pannå, åkrar med kraftledningar_50717a_8dc6038af063a3c_lg.jpeg
50717
Fritz W. Jönsson, olja på pannå, åkrar med kraftledningar
Startbud100 SEK
8d 2h
Britta Reich-Eriksson, olja på pannå, badande man_50718a_8dc603916080963_lg.jpeg
50718
Britta Reich-Eriksson, olja på pannå, badande man
Startbud100 SEK