1
15d 6h
Ann-Margret Malmqvist, akvarell, blommor vid träd_51338a_8dc6e733f0a7111_lg.jpeg
51338
Ann-Margret Malmqvist, akvarell, blommor vid träd
Startbud100 SEK
15d 6h
Nils Andre Malmström, litografi, blå häst _51376a_8dc6fe7e9a040da_lg.jpeg
51376
Nils Andre Malmström, litografi, blå häst
Aktuellt bud100 SEK
15d 6h
Sven Clementson, färgrepro, "Hamninloppet till Trelleborg från öster"_51386a_8dc6ffec2c37353_lg.jpeg
51386
Sven Clementson, färgrepro, "Hamninloppet till Trelleborg från öster"
Startbud100 SEK
15d 6h
Gunnar Börjeson, olja på duk, utsikt över sjö_51387a_8dc7008675c92c5_lg.jpeg
51387
Gunnar Börjeson, olja på duk, utsikt över sjö
Startbud100 SEK
15d 6h
Mats Aronsson, olja på duk, "Höstskörd Mellby 97 sep"_51388a_8dc7008e3e3f250_lg.jpeg
51388
Mats Aronsson, olja på duk, "Höstskörd Mellby 97 sep"
Aktuellt bud100 SEK
15d 6h
Tage E Nilsson, olja på duk, skrivbordsstilleben_51389a_8dc700964849aa5_lg.jpeg
51389
Tage E Nilsson, olja på duk, skrivbordsstilleben
Startbud100 SEK
15d 6h
Erik Malmqvist, olja på duk, "Gård i Bara - Skåne"_51390a_8dc7009da046a21_lg.jpeg
51390
Erik Malmqvist, olja på duk, "Gård i Bara - Skåne"
Startbud100 SEK
15d 6h
Hasse Andersson, litografi, "Det gås mot stan"_51391a_8dc700a32969159_lg.jpeg
51391
Hasse Andersson, litografi, "Det gås mot stan"
Aktuellt bud100 SEK
15d 6h
Malte Särlöv, olja på duk, gård på kulle i Blekinge_51392a_8dc700ab90f73a7_lg.jpeg
51392
Malte Särlöv, olja på duk, gård på kulle i Blekinge
Startbud100 SEK
15d 7h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, hamnkvarter_51394a_8dc700c6b6f4532_lg.jpeg
51394
Oidentifierad konstnär, olja på duk, hamnkvarter
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, landskap_51395a_8dc700d1308ef79_lg.jpeg
51395
Oidentifierad konstnär, olja på duk, landskap
Startbud100 SEK
15d 7h
Erik Carlberg, olja på duk, klippig kust_51396a_8dc700de1f0fdbe_lg.jpeg
51396
Erik Carlberg, olja på duk, klippig kust
Startbud100 SEK
15d 7h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, köksinteriör_51393a_8dc700b62b3f877_lg.jpeg
51393
Oidentifierad konstnär, olja på duk, köksinteriör
Startbud100 SEK
15d 7h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, gatugränd_51397a_8dc70135d950bde_lg.jpeg
51397
Oidentifierad konstnär, olja på duk, gatugränd
Startbud100 SEK
15d 7h
Elsa Mårtensson, olja på duk, skånegård_51399a_8dc704607bae5c7_lg.jpeg
51399
Elsa Mårtensson, olja på duk, skånegård
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Tavla, litografi, Ljunghusens golfklubb_51400a_8dc704711d958c5_lg.jpeg
51400
Tavla, litografi, Ljunghusens golfklubb
Startbud100 SEK
15d 7h
Åke Arenhill, litografi, gäss_51401a_8dc704797872770_lg.jpeg
51401
Åke Arenhill, litografi, gäss
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Curt Olsson, olja på pannå, komposition_51466a_8dc71cad1445dc6_lg.jpeg
51466
Curt Olsson, olja på pannå, komposition
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Lasse Åberg, inramade tryck, Musse Pigg, 4st_51476a_8dc724a33e6dcb3_lg.jpeg
51476
Lasse Åberg, inramade tryck, Musse Pigg, 4st
Startbud100 SEK
15d 8h
Aleksander Ristmägi, tryck, fuskande pokerspelare_51487b_8dc72666a75bbfd_lg.jpeg
51487
Aleksander Ristmägi, tryck, fuskande pokerspelare
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Kungörelse, "Varningsord mot brännvinsbruk och dryckenskap"_51488a_8dc726566ca5303_lg.jpeg
51488
Kungörelse, "Varningsord mot brännvinsbruk och dryckenskap"
Aktuellt bud100 SEK
22d 5h
Spegeltavla, "Den nya Volvo", Volvo Special, Aktiebolaget Volvo Göteborg_51491a_8dc72671da7970e_lg.jpeg
51491
Spegeltavla, "Den nya Volvo", Volvo Special, Aktiebolaget Volvo Göteborg
Startbud100 SEK
22d 5h
Albin Amelin, litografi, lastbil utanför fabrik_51540a_8dc73daf56ba8b2_lg.jpeg
51540
Albin Amelin, litografi, lastbil utanför fabrik
Aktuellt bud100 SEK
22d 6h
Karl Lundborg, olja på duk, troligen Gislövs Läge_51560a_8dc742081698fca_lg.jpeg
51560
Karl Lundborg, olja på duk, troligen Gislövs Läge
Startbud100 SEK
22d 6h
Aino Vastamäki, olja på pannå, Tussilago_51563a_8dc7421fc81f792_lg.jpeg
51563
Aino Vastamäki, olja på pannå, Tussilago
Startbud100 SEK
22d 6h
Henning Hougaard, olja på duk, kråkor_51561a_8dc7420da0af492_lg.jpeg
51561
Henning Hougaard, olja på duk, kråkor
Startbud100 SEK
22d 7h
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på kartong, "Katten Lotta"_51641a_8dc7581efa415a8_lg.jpeg
51641
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på kartong, "Katten Lotta"
Startbud100 SEK
22d 7h
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på pannå, "Får med lamm"_51642a_8dc7582a073ffa3_lg.jpeg
51642
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på pannå, "Får med lamm"
Startbud100 SEK
22d 7h
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på pannå, "Får med lamm"_51643a_8dc7582ea36a672_lg.jpeg
51643
Startbud100 SEK
22d 7h
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, akvarell, liggande ko_51644a_8dc75832bca4e7f_lg.jpeg
51644
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, akvarell, liggande ko
Startbud100 SEK
22d 7h
Fotoramar, guldmålad träram, 10st_51649a_8dc7588c83f9102_lg.jpeg
51649
Fotoramar, guldmålad träram, 10st
Startbud100 SEK
22d 7h
Max Greger Carlsson, olja på kartong, figurkomposition_51650a_8dc758959b9f223_lg.jpeg
51650
Max Greger Carlsson, olja på kartong, figurkomposition
Startbud100 SEK