47491 Vägglampa, metall med 2 ljuskällor, 1950/60-tal

47491a_8dc1999afbc7c37_med.jpeg
  • 47491a_8dc1999afbc7c37_sm.jpeg
  • 47491b_8dc1999b084b83e_sm.jpeg
  • 47491c_8dc1999b142b1ef_sm.jpeg
  • 47491d_8dc1999b1d6b520_sm.jpeg
  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Höjd 30cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK