47493 Kungliga förordningar och kungörelser, Malmöhus län, 1810-1900-tal
Inbundna kungörelser från 1810 till början av 1900-talet.
- Skick:Slitage, märken, ej fullt genomgångna.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Semesterstängt 22/7 - 4/8