47493 Kungliga förordningar och kungörelser, Malmöhus län, 1810-1900-tal

47493a_8dc199bb27afc94_med.jpeg
  • 47493a_8dc199bb27afc94_sm.jpeg
  • 47493b_8dc199bb49555c7_sm.jpeg
  • 47493c_8dc199bb63ab9fc_sm.jpeg
  • 47493d_8dc199bb748faed_sm.jpeg
  • 47493e_8dc199bb921f6c7_sm.jpeg
  • 47493f_8dc199bba43ac31_sm.jpeg
  • 47493g_8dc199bbc529b44_sm.jpeg
  • 47493h_8dc199bbe6aed49_sm.jpeg
  • 47493i_8dc199bc10d3b5d_sm.jpeg
  • 47493j_8dc199bc331ebf5_sm.jpeg
  • 47493k_8dc199bc5549c38_sm.jpeg
  • 47493l_8dc199bc791e28f_sm.jpeg
  • 47493m_8dc199bc9b7b74c_sm.jpeg
  • 47493n_8dc199bcc0216f5_sm.jpeg

Inbundna kungörelser från 1810 till början av 1900-talet.

  • Skick:Slitage, märken, ej fullt genomgångna.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK