47870 Victor Janson, Lindesberg, armband i silver, 1959
Silverstämplar samt årstämpel I9 (1959).
- Skick:Bruksslitage.
- Storlek:Längd 19cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Semesterstängt 22/7 - 4/8