47870 Victor Janson, Lindesberg, armband i silver, 1959

47870a_8dc23e4a60dd3f5_med.jpeg
  • 47870a_8dc23e4a60dd3f5_sm.jpeg
  • 47870b_8dc23e4a6d9461c_sm.jpeg
  • 47870c_8dc23e4a8549595_sm.jpeg

Silverstämplar samt årstämpel I9 (1959).

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Längd 19cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK