47871 GAB, halsband i sterling silver

47871a_8dc23e54ab22d51_med.jpeg
  • 47871a_8dc23e54ab22d51_sm.jpeg
  • 47871b_8dc23e54b660996_sm.jpeg

Silverstämplat.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Längd 44cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK