47872 Bernt Högkvist, Finnfeelings, Finland, "Sielun peili (Själens spegel)", halsband i sterling silver med hjärthänge
Silverstämplat.
- Skick:Bruksslitage.
- Storlek:Längd 78cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Semesterstängt 22/7 - 4/8