47872 Bernt Högkvist, Finnfeelings, Finland, "Sielun peili (Själens spegel)", halsband i sterling silver med hjärthänge

47872a_8dc23e6907e3c56_med.jpeg
  • 47872a_8dc23e6907e3c56_sm.jpeg
  • 47872b_8dc23e6912fd4fe_sm.jpeg
  • 47872c_8dc23e691a7dd20_sm.jpeg
  • 47872d_8dc23e692168c3b_sm.jpeg

Silverstämplat.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Längd 78cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK