47873 Armband i silver, jugend

47873a_8dc23e6c5645597_med.jpeg
  • 47873a_8dc23e6c5645597_sm.jpeg
  • 47873b_8dc23e6c5dfb2c3_sm.jpeg

Silverstämplat.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Längd 19cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK