48004 Silverarmband, stel länk med vita stenar, 1891

48004a_8dc26d3030f88d5_med.jpeg
  • 48004a_8dc26d3030f88d5_sm.jpeg
  • 48004b_8dc26d305b64d57_sm.jpeg
  • 48004c_8dc26d3076ed410_sm.jpeg
  • 48004d_8dc26d3091a8927_sm.jpeg
  • 48004e_8dc26d30ac0db15_sm.jpeg
  • 48004f_8dc26d30b95ea21_sm.jpeg
  • 48004g_8dc26d30c9dbf2f_sm.jpeg

Silversmed BH samt tillverkat N6 (1891)

  • Skick:Åldersslitage.
  • Storlek:Diameter ca 5,6cm.
  • Proveniens:Z28

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK