49641 Schäfer i bemålad gips

49641a_8dc4bc325034c9e_med.jpeg
  • 49641a_8dc4bc325034c9e_sm.jpeg
  • 49641b_8dc4bc325a2244b_sm.jpeg
  • 49641c_8dc4bc3264ed819_sm.jpeg

  • Skick:Lagning på ett öra, bruksslitage.
  • Storlek:Höjd 34cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK

Nationaldagen 6/6 STÄNGT