49663 Junghans, mantel-/kaminur, fodral i trä, 1930/40-tal
Nyckel finns.
- Skick:Bruksslitage, fungerar.
- Storlek:Längd ca 40cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Semesterstängt 22/7 - 4/8