49663 Junghans, mantel-/kaminur, fodral i trä, 1930/40-tal

49663a_8dc4bd66dabee7c_med.jpeg
  • 49663a_8dc4bd66dabee7c_sm.jpeg
  • 49663b_8dc4bd66f30c31a_sm.jpeg
  • 49663c_8dc4bd6718ff682_sm.jpeg
  • 49663d_8dc4bd673b78daa_sm.jpeg

Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage, fungerar.
  • Storlek:Längd ca 40cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK

Nationaldagen 6/6 STÄNGT