50291 Brunsviga arithmometer/räknesnurra/kalkylator, 1910/20-tal samt diverse kuriosa, kikare med kompass, swing rakhyvel mm

50291a_8dc56e115f9125f_med.jpeg
  • 50291a_8dc56e115f9125f_sm.jpeg
  • 50291b_8dc56e117135ef3_sm.jpeg
  • 50291c_8dc56e119020de6_sm.jpeg
  • 50291d_8dc56e11ac7e50e_sm.jpeg
  • 50291e_8dc56e11c900a69_sm.jpeg
  • 50291f_8dc56e11e724c87_sm.jpeg
  • 50291g_8dc56e1202d5ab0_sm.jpeg
  • 50291h_8dc56e121f0d338_sm.jpeg
  • 50291i_8dc56e123a8728d_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK