50615 Georg Jensen, stelt armband B17, sterling silver
Modell 17B. Stämplad Georg Jensen Denmark Sterling 17 B samt med svenska importstämplar
- Skick:Bruksslitage.
- Storlek:Innerdiameter 62mm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |