50379
Cromartie Kilns CTL 75 brännugn med tillbehör
Slutpris3 000 SEK
50380
Kavelbord för keramiktillverkning
Slutpris2 600 SEK
50277
Bevi, motor till pelletskruv
Slutpris100 SEK
50275
Piedestal, trä/bok med marmorskivor
Slutpris140 SEK
50214
Wallendorf mm, figuriner, 4st
Slutpris180 SEK
50213
Spegel med plastram
SlutprisInga bud
50212
Bing & Gröndahl, Royal Copenhagen, bordslampor, 2st
Slutpris120 SEK
50211
Lladro, Nao mm, figuriner, 8st
Slutpris180 SEK
50210
Carl Harry Stålhane, Rörstrand, "Viking", teservis, 15 delar
Slutpris100 SEK
50209
Königl pr. Tettau, kaffeservis, 43 delar
Slutpris120 SEK
49032
Apple, iPhone 4, iPhone 5s samt hörlurar
Slutpris120 SEK
43078
Svante Schöblom, Overman, Tranås, fåtöljer, 1970-tal, 1 par
Slutpris160 SEK
48577
Mustang, MTB-5, herrcykel med 5 växlar
Slutpris620 SEK
44673
Hundbur, dubbel med rak baksida
Slutpris460 SEK
50204
Lennart Telg, olja på duk, Skånegård
Slutpris100 SEK
50203
Maij-Lise Kuylenstierna, akvarell, blomsterstilleben
Slutpris100 SEK
50202
Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st
Slutpris120 SEK
50201
Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"
SlutprisInga bud
50199
Tommie Kjellberg, olja på duk, dyningar vid kust
Slutpris100 SEK
50200
Tommie Kjellberg, olja på duk, stenröse genom skog
Slutpris100 SEK
50198
Tommie Kjellberg, olja på duk, Bokskog
Slutpris100 SEK
50197
Carolina Gynning, tryck, "Slice of Life II" & "Frozen Moment", 2010
Slutpris240 SEK
50195
Wagner & Apel, GDR, isbjörn samt tre andra isbjörnar, 4 delar
Slutpris120 SEK
50196
Carolina Gynning, tryck, "I love rabbits" 2009
Slutpris260 SEK
50194
Viktset, dekagram, porslin med blyinlägg, 1800/1900-tal
Slutpris120 SEK
50193
Carlsberg Pilsner (HOF), inramat tryck av Axel Mathiesen
Slutpris400 SEK
50192
Figurin, madonna i konstmassa
SlutprisInga bud
50185
Dörr -/skolklocka i smide, 1800/1900-tal
Slutpris880 SEK
50191
Diverse figuriner, 14st
Slutpris140 SEK
50188
Upsala-Ekeby, "Eva" ytterfoder - Rörstrand, Rådabruk", ytterfoder - Upsala-Ekeby, "Gunilla" ytterfoder, 3 delar
Slutpris220 SEK
50189
Träskulptur med förvaringslåda, Redwood trä från Sequoia National Park, USA
Slutpris140 SEK
50190
Spel -/bridgebord med tygklädd skiva, hopfällbart
Slutpris160 SEK
50187
Arthur Percy, Gefle, vas i grönglaserad keramik med kottar i relief, 1930/40-tal, 2st
Slutpris380 SEK
50186
Upsala-Ekeby, ytterfoder/kruka, 1930/40-tal, 2st
Slutpris340 SEK
50184
Bahco skiftnycklar, 8st
Slutpris260 SEK
50183
Stallfönster i gjutjärn, svartlackerade, 3st
Slutpris540 SEK
50182
Järnvikt, 20kg
Slutpris140 SEK
50181
Järnvikter, 10kg, 2st
Slutpris140 SEK
50180
Avdragare, tvåarmade
Slutpris220 SEK
50179
Aga, svetsutrustning, gasmunstycke mm
Slutpris160 SEK
50178
Kugghjul från lantbruksmaskiner, svartlackerade, 3st
Slutpris240 SEK
50177
Bahco bultsax, No 4559-30"
Slutpris300 SEK
50176
Knivar, Mora mm, 9st
Slutpris140 SEK
50175
Bahco skiftnycklar, 6st
Slutpris320 SEK
50173
Esab, svetsutrustning, gasmunstycke mm
Slutpris100 SEK
50174
Diverse penslar, obegagnade
Slutpris300 SEK
50172
Bahco skiftnycklar, 6st
Slutpris300 SEK
50169
Max Greger Carlsson, litografi, komposition
Slutpris100 SEK