Cromartie Kilns CTL 75 brännugn med tillbehör_50379a_8dc592fff11db53_lg.jpeg
50379
Cromartie Kilns CTL 75 brännugn med tillbehör
Slutpris3 000 SEK
Kavelbord för keramiktillverkning_50380a_8dc5930841d18ec_lg.jpeg
50380
Kavelbord för keramiktillverkning
Slutpris2 600 SEK
Bevi, motor till pelletskruv_50277a_8dc56c9475f66a7_lg.jpeg
50277
Bevi, motor till pelletskruv
Slutpris100 SEK
Piedestal, trä/bok med marmorskivor_50275a_8dc56c8eed20d49_lg.jpeg
50275
Piedestal, trä/bok med marmorskivor
Slutpris140 SEK
Wallendorf mm, figuriner, 4st_50214a_8dc55521c6dcf50_lg.jpeg
50214
Wallendorf mm, figuriner, 4st
Slutpris180 SEK
Spegel med plastram_50213a_8dc5551e6dde152_lg.jpeg
50213
Spegel med plastram
SlutprisInga bud
Bing & Gröndahl, Royal Copenhagen, bordslampor, 2st_50212a_8dc5551a257cea8_lg.jpeg
50212
Bing & Gröndahl, Royal Copenhagen, bordslampor, 2st
Slutpris120 SEK
Lladro, Nao mm, figuriner, 8st_50211a_8dc55515016815d_lg.jpeg
50211
Lladro, Nao mm, figuriner, 8st
Slutpris180 SEK
Carl Harry Stålhane, Rörstrand, "Viking", teservis, 15 delar_50210a_8dc55510c46ffc5_lg.jpeg
50210
Carl Harry Stålhane, Rörstrand, "Viking", teservis, 15 delar
Slutpris100 SEK
Königl pr. Tettau, kaffeservis, 43 delar_50209a_8dc5550b2c213fb_lg.jpeg
50209
Königl pr. Tettau, kaffeservis, 43 delar
Slutpris120 SEK
Apple, iPhone 4, iPhone 5s samt hörlurar_50208a_lg.jpeg
49032
Apple, iPhone 4, iPhone 5s samt hörlurar
Slutpris120 SEK
Svante Schöblom, Overman, Tranås, fåtöljer, 1970-tal, 1 par_50206a_lg.jpeg
43078
Svante Schöblom, Overman, Tranås, fåtöljer, 1970-tal, 1 par
Slutpris160 SEK
Mustang, MTB-5, herrcykel med 5 växlar_50207a_lg.jpeg
48577
Mustang, MTB-5, herrcykel med 5 växlar
Slutpris620 SEK
Hundbur, dubbel med rak baksida_50205a_lg.jpeg
44673
Hundbur, dubbel med rak baksida
Slutpris460 SEK
Lennart Telg, olja på duk, Skånegård_50204a_8dc552c6489ebb3_lg.jpeg
50204
Lennart Telg, olja på duk, Skånegård
Slutpris100 SEK
Maij-Lise Kuylenstierna, akvarell, blomsterstilleben_50203a_8dc552c1d2cf93b_lg.jpeg
50203
Maij-Lise Kuylenstierna, akvarell, blomsterstilleben
Slutpris100 SEK
Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st_50202a_8dc552bce51707d_lg.jpeg
50202
Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st
Slutpris120 SEK
Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"_50201a_8dc552ba95d65d8_lg.jpeg
50201
Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"
SlutprisInga bud
Tommie Kjellberg, olja på duk, dyningar vid kust_50199a_8dc552b5675d5c4_lg.jpeg
50199
Tommie Kjellberg, olja på duk, dyningar vid kust
Slutpris100 SEK
Tommie Kjellberg, olja på duk, stenröse genom skog_50200a_8dc552b777afe99_lg.jpeg
50200
Tommie Kjellberg, olja på duk, stenröse genom skog
Slutpris100 SEK
Tommie Kjellberg, olja på duk, Bokskog_50198a_8dc552b39845ff6_lg.jpeg
50198
Tommie Kjellberg, olja på duk, Bokskog
Slutpris100 SEK
Carolina Gynning, tryck, "Slice of Life II" & "Frozen Moment", 2010_50197a_8dc552af438375c_lg.jpeg
50197
Carolina Gynning, tryck, "Slice of Life II" & "Frozen Moment", 2010
Slutpris240 SEK
Wagner & Apel, GDR, isbjörn samt tre andra isbjörnar, 4 delar_50195a_8dc5528fff8628f_lg.jpeg
50195
Wagner & Apel, GDR, isbjörn samt tre andra isbjörnar, 4 delar
Slutpris120 SEK
Carolina Gynning, tryck, "I love rabbits" 2009_50196a_8dc552a97d35df0_lg.jpeg
50196
Carolina Gynning, tryck, "I love rabbits" 2009
Slutpris260 SEK
Viktset, dekagram, porslin med blyinlägg, 1800/1900-tal_50194a_8dc55288b6b11d0_lg.jpeg
50194
Viktset, dekagram, porslin med blyinlägg, 1800/1900-tal
Slutpris120 SEK
Carlsberg Pilsner (HOF), inramat tryck av Axel Mathiesen_50193a_8dc5528311f473f_lg.jpeg
50193
Carlsberg Pilsner (HOF), inramat tryck av Axel Mathiesen
Slutpris400 SEK
Figurin, madonna i konstmassa_50192a_8dc5527f89d5022_lg.jpeg
50192
Figurin, madonna i konstmassa
SlutprisInga bud
Dörr -/skolklocka i smide, 1800/1900-tal_50185a_8dc54762592c541_lg.jpeg
50185
Dörr -/skolklocka i smide, 1800/1900-tal
Slutpris880 SEK
Diverse figuriner, 14st_50191a_8dc55279c4e4550_lg.jpeg
50191
Diverse figuriner, 14st
Slutpris140 SEK
Upsala-Ekeby, "Eva" ytterfoder - Rörstrand, Rådabruk", ytterfoder - Upsala-Ekeby, "Gunilla" ytterfoder, 3 delar_50188a_8dc5526a538769f_lg.jpeg
50188
Upsala-Ekeby, "Eva" ytterfoder - Rörstrand, Rådabruk", ytterfoder - Upsala-Ekeby, "Gunilla" ytterfoder, 3 delar
Slutpris220 SEK
Träskulptur med förvaringslåda, Redwood trä från Sequoia National Park, USA_50189a_8dc5526e3875547_lg.jpeg
50189
Träskulptur med förvaringslåda, Redwood trä från Sequoia National Park, USA
Slutpris140 SEK
Spel -/bridgebord med tygklädd skiva, hopfällbart_50190a_8dc5527173be2f9_lg.jpeg
50190
Spel -/bridgebord med tygklädd skiva, hopfällbart
Slutpris160 SEK
Arthur Percy, Gefle, vas i grönglaserad keramik med kottar i relief, 1930/40-tal, 2st_50187a_8dc5525c717023e_lg.jpeg
50187
Arthur Percy, Gefle, vas i grönglaserad keramik med kottar i relief, 1930/40-tal, 2st
Slutpris380 SEK
Upsala-Ekeby, ytterfoder/kruka, 1930/40-tal, 2st_50186a_8dc5525608aa6e7_lg.jpeg
50186
Upsala-Ekeby, ytterfoder/kruka, 1930/40-tal, 2st
Slutpris340 SEK
Bahco skiftnycklar, 8st_50184a_8dc5472eeaba7ca_lg.jpeg
50184
Bahco skiftnycklar, 8st
Slutpris260 SEK
Stallfönster i gjutjärn, svartlackerade, 3st_50183a_8dc5472da1c137b_lg.jpeg
50183
Stallfönster i gjutjärn, svartlackerade, 3st
Slutpris540 SEK
Järnvikt, 20kg_50182a_8dc5472b7aa5816_lg.jpeg
50182
Järnvikt, 20kg
Slutpris140 SEK
Järnvikter, 10kg, 2st_50181a_8dc54729d752a55_lg.jpeg
50181
Järnvikter, 10kg, 2st
Slutpris140 SEK
Avdragare, tvåarmade_50180a_8dc5472728ce764_lg.jpeg
50180
Avdragare, tvåarmade
Slutpris220 SEK
Aga, svetsutrustning, gasmunstycke mm_50179a_8dc5472282fa590_lg.jpeg
50179
Aga, svetsutrustning, gasmunstycke mm
Slutpris160 SEK
Kugghjul från lantbruksmaskiner, svartlackerade, 3st_50178a_8dc54720df019c2_lg.jpeg
50178
Kugghjul från lantbruksmaskiner, svartlackerade, 3st
Slutpris240 SEK
Bahco bultsax, No 4559-30"_50177a_8dc5471f82a4555_lg.jpeg
50177
Bahco bultsax, No 4559-30"
Slutpris300 SEK
Knivar, Mora mm, 9st_50176a_8dc5471be10e1d7_lg.jpeg
50176
Knivar, Mora mm, 9st
Slutpris140 SEK
Bahco skiftnycklar, 6st_50175a_8dc547199daf33c_lg.jpeg
50175
Bahco skiftnycklar, 6st
Slutpris320 SEK
Esab, svetsutrustning, gasmunstycke mm_50173a_8dc547164ce6457_lg.jpeg
50173
Esab, svetsutrustning, gasmunstycke mm
Slutpris100 SEK
Diverse penslar, obegagnade_50174a_8dc54718788150f_lg.jpeg
50174
Diverse penslar, obegagnade
Slutpris300 SEK
Bahco skiftnycklar, 6st_50172a_8dc5471388eb996_lg.jpeg
50172
Bahco skiftnycklar, 6st
Slutpris300 SEK
Max Greger Carlsson, litografi, komposition_50169a_8dc547037c1c216_lg.jpeg
50169
Max Greger Carlsson, litografi, komposition
Slutpris100 SEK