50961 CJ Rosengaarden, bord, björk och masurbjörks faner

50961a_8dc65b9867a362b_med.jpeg
  • 50961a_8dc65b9867a362b_sm.jpeg
  • 50961b_8dc65b989093ddb_sm.jpeg
  • 50961c_8dc65b98e51a805_sm.jpeg
  • 50961d_8dc65b99311c359_sm.jpeg
  • 50961e_8dc65b995107904_sm.jpeg
  • 50961f_8dc65b995ce58f1_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, märken.
  • Storlek:Längd utan iläggskivor 180cm med bägge iläggskivor 300cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK