- MöblerRensa filter
50216
Stegpall, utfällbar
Aktuellt bud220 SEK
50217
Pall, hög modell
Startbud100 SEK
50273
Kenneth Bergenblad, Dux, stolar, 1980-tal, 5st
Aktuellt bud100 SEK
50274
Burton Reproductions Ltd, England, skrivbyrå med överskåp/vitrin, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud120 SEK
50276
Kenneth Bergenblad för DUX, bord med kromade trådben på mönstrad grön skiva
Aktuellt bud100 SEK
50278
Caféset i grönlackad metall, bord och tv stolar, ihopfällbara
Aktuellt bud180 SEK
50279
VidaXL, konsolbord med två lådor, akaciatträ
Aktuellt bud100 SEK
50281
Edsbyverken, snurrstol i brunbetsat trä, 1970-tal
Aktuellt bud100 SEK
50286
Vitrinskåp, rokokostil
Aktuellt bud280 SEK
50341
Läkar -/medicinskåp, glas och metall, 1940/50-tal
Aktuellt bud780 SEK
50342
Fåtöljer, troligen italienska, fast stoppad klädsel i galon, 1950-tal, 2st
Startbud100 SEK
50368
Defa, utfällbart campingkök med bambuskiva
Aktuellt bud120 SEK
50411
Pall med galonsits
Startbud100 SEK
50473
Piedestaler, 3st
Aktuellt bud120 SEK
50500
Trädgårdsstolar, metall och plastband, 1950/60-tal
Aktuellt bud100 SEK
50505
Tord Björklund för IKEA, "Ry", sidobord, metall och glas
Aktuellt bud100 SEK
50514
Spøttrup Møbelfabrik, pall i teak och skai
Aktuellt bud120 SEK
50557
Salongsbord, åttakantigt, renässansstil, 18/1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
50558
Klaffbord, allmoge, 18/1900-tal
Aktuellt bud140 SEK
50573
Taburett / pall, teak och textil med floral dekor
Aktuellt bud120 SEK
50574
Pall i bemålat trä
Aktuellt bud100 SEK
50578
Piedestal i bemålat trä
Aktuellt bud100 SEK
50599
Millers, skåp i ekfaner, 2st
Aktuellt bud100 SEK
50642
Serverings -/barvagn, uppfällbar med intarsia, 1900-talets mitt
Aktuellt bud100 SEK
50780
Hallmöbel/klädförvaring för barn
Aktuellt bud100 SEK
50782
Herrbetjänt
Startbud100 SEK
50783
Awab, kökspall, 1950/60-tal
Aktuellt bud180 SEK
50784
Köksstege/stegpall, utfällbar 1960/70-tal
Aktuellt bud140 SEK
50788
Trädgårdsstolar med karm, fällbara, teak & mahogny, 3st
Aktuellt bud640 SEK
50789
Hörnskåp, allmoge, daterat 1806
Aktuellt bud100 SEK
50790
Soffbord, benställning i teak och mässing med vit travertin skiva, 1960-tal
Aktuellt bud580 SEK
50808
Hauck, barnstol i trä, Stokke-modell
Aktuellt bud300 SEK
50917
Soffbord, njurformat med tidningshylla, 1940/50-tal
Startbud100 SEK
50918
Fåtölj/korgstol i rotting
Aktuellt bud100 SEK
50920
Blomsterbord i teakfaner
Aktuellt bud500 SEK
50924
Awab, stegpall i stål, 1950/60-tal
Startbud100 SEK
50943
Byrå med stenskiva, rokokostil
Aktuellt bud120 SEK
50944
Piedestaler, vitmålade, 3st
Startbud100 SEK
50945
Ekornes, Norge, "Uno", fällbara fåtöljer, läder och betsat lövträ, 2st
Aktuellt bud120 SEK
50946
Sybord, omkring 1900
Startbud100 SEK
50961
CJ Rosengaarden, bord, björk och masurbjörks faner
Startbud100 SEK
50991
Nils Jonsson, Troeds, Bra Bohag, "Malta", matbord i teak
Aktuellt bud100 SEK
50994
Piedestal med stenskivor och förgyllt trä
Startbud100 SEK
51061
John Kandell, Källemo AB, Värnamo, "Pilaster", hylla i ek
Startbud100 SEK
51088
Bord, allmoge, två lådor i sargen, 1800-tal
Startbud100 SEK
51112
Dux, sänggavlar i kromad metall
Startbud100 SEK
51113
Väggvitrin med glashyllor, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
51114
Damskrivbord, uppsats och utfällbar skiva, engelsk stil, 1900-tal
Startbud100 SEK