1
1d 15h
Stegpall, utfällbar_50216a_8dc5554a55cbd81_lg.jpeg
50216
Stegpall, utfällbar
Aktuellt bud220 SEK
1d 15h
Pall, hög modell_50217a_8dc5554d6c1694b_lg.jpeg
50217
Pall, hög modell
Startbud100 SEK
1d 16h
Kenneth Bergenblad, Dux, stolar, 1980-tal, 5st_50273a_8dc56c748ec0713_lg.jpeg
50273
Kenneth Bergenblad, Dux, stolar, 1980-tal, 5st
Aktuellt bud100 SEK
1d 16h
Burton Reproductions Ltd, England, skrivbyrå med överskåp/vitrin, 1900-talets andra hälft_50274a_8dc56c88e834fde_lg.jpeg
50274
Burton Reproductions Ltd, England, skrivbyrå med överskåp/vitrin, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud120 SEK
1d 16h
Kenneth Bergenblad för DUX, bord med kromade trådben på mönstrad grön skiva_50276a_8dc56caae354913_lg.jpeg
50276
Kenneth Bergenblad för DUX, bord med kromade trådben på mönstrad grön skiva
Aktuellt bud100 SEK
1d 16h
Caféset i grönlackad metall, bord och tv stolar, ihopfällbara_50278a_8dc56cae30dd39f_lg.jpeg
50278
Caféset i grönlackad metall, bord och tv stolar, ihopfällbara
Aktuellt bud180 SEK
1d 16h
VidaXL, konsolbord med två lådor, akaciatträ_50279a_8dc56cb43f7b6d6_lg.jpeg
50279
VidaXL, konsolbord med två lådor, akaciatträ
Aktuellt bud100 SEK
1d 16h
Edsbyverken, snurrstol i brunbetsat trä, 1970-tal_50281a_8dc56cbdd3873e6_lg.jpeg
50281
Edsbyverken, snurrstol i brunbetsat trä, 1970-tal
Aktuellt bud100 SEK
1d 16h
Vitrinskåp, rokokostil_50286a_8dc56cd81dceaaf_lg.jpeg
50286
Vitrinskåp, rokokostil
Aktuellt bud280 SEK
1d 17h
Läkar -/medicinskåp, glas och metall, 1940/50-tal_50341a_8dc5849a27124a2_lg.jpeg
50341
Läkar -/medicinskåp, glas och metall, 1940/50-tal
Aktuellt bud780 SEK
1d 17h
Fåtöljer, troligen italienska, fast stoppad klädsel i galon, 1950-tal, 2st_50342a_8dc584a06bfd53f_lg.jpeg
50342
Fåtöljer, troligen italienska, fast stoppad klädsel i galon, 1950-tal, 2st
Startbud100 SEK
1d 17h
Defa, utfällbart campingkök med bambuskiva_50368a_8dc59197443a229_lg.jpeg
50368
Defa, utfällbart campingkök med bambuskiva
Aktuellt bud120 SEK
1d 17h
Pall med galonsits_50411a_8dc59e49d6d8319_lg.jpeg
50411
Pall med galonsits
Startbud100 SEK
1d 18h
Piedestaler, 3st_50473a_8dc5ad411949908_lg.jpeg
50473
Piedestaler, 3st
Aktuellt bud120 SEK
8d 15h
Trädgårdsstolar, metall och plastband, 1950/60-tal_50500a_8dc5c3b3ae92242_lg.jpeg
50500
Trädgårdsstolar, metall och plastband, 1950/60-tal
Aktuellt bud100 SEK
8d 16h
Tord Björklund för IKEA, "Ry", sidobord, metall och glas_50505a_8dc5c3d26d41f60_lg.jpeg
50505
Tord Björklund för IKEA, "Ry", sidobord, metall och glas
Aktuellt bud100 SEK
8d 16h
Spøttrup Møbelfabrik, pall i teak och skai_50514a_8dc5c4ae2717798_lg.jpeg
50514
Spøttrup Møbelfabrik, pall i teak och skai
Aktuellt bud120 SEK
8d 16h
Salongsbord, åttakantigt, renässansstil, 18/1900-tal_50557a_8dc5d085d4197f9_lg.jpeg
50557
Salongsbord, åttakantigt, renässansstil, 18/1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
8d 16h
Klaffbord, allmoge, 18/1900-tal_50558a_8dc5d0893da5ca2_lg.jpeg
50558
Klaffbord, allmoge, 18/1900-tal
Aktuellt bud140 SEK
8d 16h
Taburett / pall, teak och textil med floral dekor_50573a_8dc5dd523d79611_lg.jpeg
50573
Taburett / pall, teak och textil med floral dekor
Aktuellt bud120 SEK
8d 16h
Pall i bemålat trä_50574a_8dc5dd55e45cd00_lg.jpeg
50574
Pall i bemålat trä
Aktuellt bud100 SEK
8d 16h
Piedestal i bemålat trä_50578a_8dc5dd644091083_lg.jpeg
50578
Piedestal i bemålat trä
Aktuellt bud100 SEK
8d 17h
Millers, skåp i ekfaner, 2st_50599a_8dc5e347392fd9f_lg.jpeg
50599
Millers, skåp i ekfaner, 2st
Aktuellt bud100 SEK
8d 17h
Serverings -/barvagn, uppfällbar med intarsia, 1900-talets mitt_50642a_8dc5eb2d0c0cf3a_lg.jpeg
50642
Serverings -/barvagn, uppfällbar med intarsia, 1900-talets mitt
Aktuellt bud100 SEK
15d 16h
Hallmöbel/klädförvaring för barn_50780a_8dc61c4b4c6b9fb_lg.jpeg
50780
Hallmöbel/klädförvaring för barn
Aktuellt bud100 SEK
15d 16h
Herrbetjänt_50782a_8dc61c524d4efff_lg.jpeg
50782
Herrbetjänt
Startbud100 SEK
15d 16h
Awab, kökspall, 1950/60-tal_50783a_8dc61c5724f6c52_lg.jpeg
50783
Awab, kökspall, 1950/60-tal
Aktuellt bud180 SEK
15d 16h
Köksstege/stegpall, utfällbar 1960/70-tal_50784a_8dc61c5cae56b11_lg.jpeg
50784
Köksstege/stegpall, utfällbar 1960/70-tal
Aktuellt bud140 SEK
15d 16h
Trädgårdsstolar med karm, fällbara, teak &  mahogny, 3st_50788a_8dc61c73e9bad0f_lg.jpeg
50788
Trädgårdsstolar med karm, fällbara, teak & mahogny, 3st
Aktuellt bud640 SEK
15d 16h
Hörnskåp, allmoge, daterat 1806_50789a_8dc61c7de786b89_lg.jpeg
50789
Hörnskåp, allmoge, daterat 1806
Aktuellt bud100 SEK
15d 16h
Soffbord, benställning i teak och mässing med vit travertin skiva, 1960-tal_50790a_8dc61ca8ffd6066_lg.jpeg
50790
Soffbord, benställning i teak och mässing med vit travertin skiva, 1960-tal
Aktuellt bud580 SEK
15d 16h
Hauck, barnstol i trä, Stokke-modell_50808a_8dc61ddcc230464_lg.jpeg
50808
Hauck, barnstol i trä, Stokke-modell
Aktuellt bud300 SEK
15d 17h
Soffbord, njurformat med tidningshylla, 1940/50-tal_50917a_8dc647dd5de1079_lg.jpeg
50917
Soffbord, njurformat med tidningshylla, 1940/50-tal
Startbud100 SEK
15d 17h
Fåtölj/korgstol i rotting_50918a_8dc647e8292736a_lg.jpeg
50918
Fåtölj/korgstol i rotting
Aktuellt bud100 SEK
15d 17h
Blomsterbord i teakfaner_50920a_8dc647f92b6cdb4_lg.jpeg
50920
Blomsterbord i teakfaner
Aktuellt bud500 SEK
15d 18h
Awab, stegpall i stål, 1950/60-tal_50924a_8dc64ed98d8dc6a_lg.jpeg
50924
Awab, stegpall i stål, 1950/60-tal
Startbud100 SEK
15d 18h
Byrå med stenskiva, rokokostil_50943a_8dc64f81b806270_lg.jpeg
50943
Byrå med stenskiva, rokokostil
Aktuellt bud120 SEK
15d 18h
Piedestaler, vitmålade, 3st_50944a_8dc64ffbbc8c07e_lg.jpeg
50944
Piedestaler, vitmålade, 3st
Startbud100 SEK
15d 18h
Ekornes, Norge, "Uno", fällbara fåtöljer, läder och betsat lövträ, 2st_50945a_8dc64ff9d78fee3_lg.jpeg
50945
Ekornes, Norge, "Uno", fällbara fåtöljer, läder och betsat lövträ, 2st
Aktuellt bud120 SEK
15d 18h
Sybord, omkring 1900_50946a_8dc65001e07bd95_lg.jpeg
50946
Sybord, omkring 1900
Startbud100 SEK
15d 18h
CJ Rosengaarden, bord, björk och masurbjörks faner_50961a_8dc65b9867a362b_lg.jpeg
50961
CJ Rosengaarden, bord, björk och masurbjörks faner
Startbud100 SEK
15d 18h
Nils Jonsson, Troeds, Bra Bohag, "Malta", matbord i teak_50991a_8dc6755123f3999_lg.jpeg
50991
Nils Jonsson, Troeds, Bra Bohag, "Malta", matbord i teak
Aktuellt bud100 SEK
15d 19h
Piedestal med stenskivor och förgyllt trä_50994a_8dc6756a69cd6be_lg.jpeg
50994
Piedestal med stenskivor och förgyllt trä
Startbud100 SEK
22d 17h
John Kandell, Källemo AB, Värnamo, "Pilaster", hylla i ek_51061a_8dc68d9f1a86190_lg.jpeg
51061
John Kandell, Källemo AB, Värnamo, "Pilaster", hylla i ek
Startbud100 SEK
22d 17h
Bord, allmoge, två lådor i sargen, 1800-tal_51088a_8dc699ce567cc1e_lg.jpeg
51088
Bord, allmoge, två lådor i sargen, 1800-tal
Startbud100 SEK
22d 17h
Dux, sänggavlar i kromad metall_51112a_8dc69a732920bcf_lg.jpeg
51112
Dux, sänggavlar i kromad metall
Startbud100 SEK
22d 17h
Väggvitrin med glashyllor, 1900-talets första hälft_51113a_8dc69a7b1319c7a_lg.jpeg
51113
Väggvitrin med glashyllor, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
22d 17h
Damskrivbord, uppsats och utfällbar skiva, engelsk stil, 1900-tal_51114a_8dc69a808cdabec_lg.jpeg
51114
Damskrivbord, uppsats och utfällbar skiva, engelsk stil, 1900-tal
Startbud100 SEK