51206 Ulf Onsberg, litografi, pilar längs väg

51206a_8dc6bf822e95f89_med.jpeg
  • 51206a_8dc6bf822e95f89_sm.jpeg
  • 51206b_8dc6bf8239f1887_sm.jpeg
  • 51206c_8dc6bf82495e856_sm.jpeg
  • 51206d_8dc6bf8266ede98_sm.jpeg

Signerad och numrerad 5/150.

Markus Auktioner skickar ej detta objekt, köpare hämtar på plats eller ordnar själv transport med upphämtning där transportören packar godset tex JMT Flytt (www.jmtflytt.se).

  • Skick:Inga anmärkningar.
  • Storlek:72x93cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer