1
3d 5h
Siv Mogensen, Trelleborg, målning på sammetspapp, kvinnoporträtt_47990a_8dc2626e0518c32_lg.jpeg
47990
Siv Mogensen, Trelleborg, målning på sammetspapp, kvinnoporträtt
Startbud100 SEK
3d 5h
Siv Mogensen, Trelleborg, målning på sammetspapp, kvinnoporträtt_47991a_8dc2626f33e9b63_lg.jpeg
47991
Startbud100 SEK
3d 5h
Rob Roy, tryck, bilracing, 2st_48019a_8dc26e7012df28e_lg.jpeg
48019
Rob Roy, tryck, bilracing, 2st
Aktuellt bud120 SEK
3d 6h
Hans Wegner, utställningsaffisch, 2014_48051a_8dc27a955ad5f3c_lg.jpeg
48051
Hans Wegner, utställningsaffisch, 2014
Aktuellt bud100 SEK
3d 6h
Amado Gonzales, reklamaffisch, "California Wine Land Of America", 1960-tal_48052a_8dc27aa42744dfb_lg.jpeg
48052
Amado Gonzales, reklamaffisch, "California Wine Land Of America", 1960-tal
Startbud100 SEK
3d 6h
Kärlekens Makt med Tutta Rolf, dansk filmaffisch, 1938_48053a_8dc27ab1fe9f70d_lg.jpeg
48053
Kärlekens Makt med Tutta Rolf, dansk filmaffisch, 1938
Aktuellt bud100 SEK
3d 6h
Bo Widerberg´s Mannen på taket, dansk filmaffisch, 1976_48054a_8dc27abc352520a_lg.jpeg
48054
Bo Widerberg´s Mannen på taket, dansk filmaffisch, 1976
Aktuellt bud120 SEK
3d 6h
Hasse och Tage i Släpp fångerne, loss det är vår!, dansk filmaffisch, 1975_48055a_8dc27b685007575_lg.jpeg
48055
Hasse och Tage i Släpp fångerne, loss det är vår!, dansk filmaffisch, 1975
Startbud100 SEK
3d 6h
Ingmar Bergmans Gycklarnas afton, dansk filmaffisch, 1953_48056a_8dc27b725278315_lg.jpeg
48056
Ingmar Bergmans Gycklarnas afton, dansk filmaffisch, 1953
Startbud100 SEK
3d 6h
Carlsberg HOF Pilsner, reklamaffisch, "Herligt med en HOF", 1970-tal_48057a_8dc27b7e8545eef_lg.jpeg
48057
Carlsberg HOF Pilsner, reklamaffisch, "Herligt med en HOF", 1970-tal
Aktuellt bud260 SEK
3d 6h
Danish Design And Industrial Creativity Exhibition Osaka, utställningsaffisch, 1983_48058a_8dc27b923713a23_lg.jpeg
48058
Danish Design And Industrial Creativity Exhibition Osaka, utställningsaffisch, 1983
Aktuellt bud140 SEK
3d 6h
ABBA, affisch, 1977_48059a_8dc27b9bad6792a_lg.jpeg
48059
ABBA, affisch, 1977
Startbud100 SEK
3d 6h
ABBA, affisch, 1974_48060a_8dc27ba0dc164e4_lg.jpeg
48060
ABBA, affisch, 1974
Startbud100 SEK
3d 6h
Frie Fugle, Vägen till Klockrike, dansk filmaffisch, 1953_48061a_8dc27bab45a0618_lg.jpeg
48061
Frie Fugle, Vägen till Klockrike, dansk filmaffisch, 1953
Startbud100 SEK
3d 6h
Harry Brandelius sjunger, His masters voice, reklamaffisch, 1940-tal_48062a_8dc27bb9e8b38f6_lg.jpeg
48062
Harry Brandelius sjunger, His masters voice, reklamaffisch, 1940-tal
Aktuellt bud100 SEK
3d 6h
Lasse Hallströms - Jag är med barn, dansk filmaffisch, 1979_48063a_8dc27bdf4d3688d_lg.jpeg
48063
Lasse Hallströms - Jag är med barn, dansk filmaffisch, 1979
Startbud100 SEK
3d 6h
Gunnar Wersén, Anders Österlin och John Melin, reklamaffisch, "Skansen"_48064a_8dc27bece92a992_lg.jpeg
48064
Gunnar Wersén, Anders Österlin och John Melin, reklamaffisch, "Skansen"
Startbud100 SEK
3d 6h
 Gunnar Larsen, affisch, Gunnar´s "Coiffure et mode..."_48081a_8dc27d751209dd9_lg.jpeg
48081
Gunnar Larsen, affisch, Gunnar´s "Coiffure et mode..."
Aktuellt bud120 SEK
3d 7h
David Ehrenstråhle, grafiskt blad, "Guide to Paris"_48158a_8dc2ac847566b17_lg.jpeg
48158
David Ehrenstråhle, grafiskt blad, "Guide to Paris"
Startbud100 SEK
3d 7h
Folke Hallin, tryck, "Triumfbåg"_48172a_8dc2ad548d6ba00_lg.jpeg
48172
Folke Hallin, tryck, "Triumfbåg"
Startbud100 SEK
10d 5h
Karin "Kewe" Eitram, olja på duk, Jesus_48228a_8dc2c54af33794e_lg.jpeg
48228
Karin "Kewe" Eitram, olja på duk, Jesus
Startbud100 SEK
10d 6h
Karl Lundborg, olja på duk, skördemotiv_48275a_8dc2c85a2028e1c_lg.jpeg
48275
Karl Lundborg, olja på duk, skördemotiv
Aktuellt bud400 SEK
10d 6h
Bruno Wiklund, olja på pannå, ängsblommor_48309a_8dc2d53db8fe034_lg.jpeg
48309
Bruno Wiklund, olja på pannå, ängsblommor
Startbud100 SEK
10d 6h
Henrik Ditchen, olja på duk, båtar på hav_48318a_8dc2d5fa0c9dcdb_lg.jpeg
48318
Henrik Ditchen, olja på duk, båtar på hav
Aktuellt bud160 SEK
10d 6h
Henrik Ditchen, olja på duk, båtar på hav_48319a_8dc2d5fd9ae6663_lg.jpeg
48319
Aktuellt bud160 SEK
10d 6h
Gösta Werner, akvarell, solnedgång_48320a_8dc2d608b5fea20_lg.jpeg
48320
Gösta Werner, akvarell, solnedgång
Startbud100 SEK
10d 6h
Arvid Öström, olja på pannå, blommor_48333a_lg.jpeg
47447
Arvid Öström, olja på pannå, blommor
Aktuellt bud100 SEK
10d 7h
Målarstaffli_48348a_8dc2eaea5599379_lg.jpeg
48348
Målarstaffli
Aktuellt bud100 SEK
10d 7h
Margareta Renberg, pastell, "Urnorna", stilleben med Lisa Larson figurin och vaser_48370a_8dc2ec474b49423_lg.jpeg
48370
Margareta Renberg, pastell, "Urnorna", stilleben med Lisa Larson figurin och vaser
Aktuellt bud100 SEK
10d 7h
Rolf Dahlin, olja på papper, komposiotion_48371a_8dc2ec4f9972d90_lg.jpeg
48371
Rolf Dahlin, olja på papper, komposiotion
Aktuellt bud120 SEK
10d 7h
Roland K Nilsson, olja på spånplatta, komposition_48396a_8dc2fca3392db1f_lg.jpeg
48396
Roland K Nilsson, olja på spånplatta, komposition
Startbud100 SEK
10d 7h
Roland K Nilsson, olja på duk, stilleben_48397a_8dc2fca54df87d2_lg.jpeg
48397
Roland K Nilsson, olja på duk, stilleben
Startbud100 SEK
10d 7h
Ulla Ekman-Dahlbäck, pastell, "Efter gycklarfesten"_48398a_8dc2fcacef74c1d_lg.jpeg
48398
Ulla Ekman-Dahlbäck, pastell, "Efter gycklarfesten"
Startbud100 SEK
10d 7h
Roland K Nilsson, olja på duk, stilleben_48399a_8dc2fcaec99f8d0_lg.jpeg
48399
Startbud100 SEK
10d 7h
Karl Lundborg, olja på duk, "Klippa på Bornholm"_48400a_8dc2fcb1e33d559_lg.jpeg
48400
Karl Lundborg, olja på duk, "Klippa på Bornholm"
Aktuellt bud100 SEK
10d 7h
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Asbjer"_48401a_8dc2fcba0d37433_lg.jpeg
48401
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Asbjer"
Aktuellt bud100 SEK
10d 7h
Ralf Artz, färglitografi, liggande kvinna_48428a_8dc304debeba707_lg.jpeg
48428
Ralf Artz, färglitografi, liggande kvinna
Aktuellt bud100 SEK
10d 7h
Tavla, olja på pannå, å genom skog _48429a_8dc304e17514bbd_lg.jpeg
48429
Tavla, olja på pannå, å genom skog
Startbud100 SEK
10d 7h
Eje Öberg, litografi, träd_48430a_8dc304e6741a2bb_lg.jpeg
48430
Eje Öberg, litografi, träd
Aktuellt bud100 SEK
10d 7h
Tavla, olja på pannå, damer med hatt_48431a_8dc305004d487a8_lg.jpeg
48431
Tavla, olja på pannå, damer med hatt
Aktuellt bud100 SEK
10d 7h
Tavla, olja på pannå, båt vid kanalkaj_48432a_8dc30506a2e48b5_lg.jpeg
48432
Tavla, olja på pannå, båt vid kanalkaj
Startbud100 SEK
10d 7h
Gun Bellan, viskositetstryck, "Hällristning II"_48433a_8dc3050e916b76b_lg.jpeg
48433
Gun Bellan, viskositetstryck, "Hällristning II"
Startbud100 SEK
10d 7h
Wilhelm Widell, olja på duk, maritimt och lantligt motiv ,2st_48434a_8dc305156cae46b_lg.jpeg
48434
Wilhelm Widell, olja på duk, maritimt och lantligt motiv ,2st
Startbud100 SEK
10d 7h
Peter Dahl, färglitografi, "Interiör från restaurang Tennstopet"_48435a_8dc3051dc28668d_lg.jpeg
48435
Peter Dahl, färglitografi, "Interiör från restaurang Tennstopet"
Aktuellt bud800 SEK
17d 5h
Tavlor, olja på duk, vindrickare, 2st_48490a_8dc3122e24cf8d3_lg.jpeg
48490
Tavlor, olja på duk, vindrickare, 2st
Aktuellt bud260 SEK
17d 5h
Lasse Åberg, tavlor med Kalle Anka och Musse Pigg motiv, 3st_48499a_8dc31d2ae536faa_lg.jpeg
48499
Lasse Åberg, tavlor med Kalle Anka och Musse Pigg motiv, 3st
Aktuellt bud100 SEK
17d 5h
Lindstedt, olja på duk, komposition med clown_48500a_8dc31d35da2a886_lg.jpeg
48500
Lindstedt, olja på duk, komposition med clown
Startbud100 SEK
17d 6h
Hugo Öfverström, olja på duk, fiskebåtar i skärgårdshamn_48502a_8dc31d3afbaec4b_lg.jpeg
48502
Hugo Öfverström, olja på duk, fiskebåtar i skärgårdshamn
Startbud100 SEK