- Tavlor, Konst, RamarRensa filter
52971
Affisch, Tuborg Beer
Aktuellt bud100 SEK
52973
Dorothy Valmaison, blandteknink, kaffekoppar, 2st
Startbud100 SEK
53015
Jack Ulvensten, olja på duk, båt i vik
Startbud100 SEK
53016
Diverse tavlor, miniatyrer, 7st
Aktuellt bud100 SEK
53036
Ulf Nilsson, olja på pannå, fiskeläge
Startbud100 SEK
53037
Carl Julius, olja på duk, fiskebåtar
Aktuellt bud160 SEK
53038
Veikko Aaltona, olja på duk, sakralt motiv
Aktuellt bud100 SEK
53039
Aktuellt bud100 SEK
53040
Clara Standel, blandteknik, fiskebåt i hamn
Startbud100 SEK
53041
Axel Hamborn, olja på duk, strandpromenad
Startbud100 SEK
53042
Gideon Isaksson, olja på pannå, troligen Gislövs Läge
Aktuellt bud100 SEK
53085
Ernst Deutsch, "Galante Frauen". faksimiltryck, 1917, 10st
Aktuellt bud340 SEK
53089
Joseph Ortloff (1891-1956), "Weiber und Tiere" litografier, 1917, 10st
Aktuellt bud480 SEK
53128
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Gislöv"
Aktuellt bud500 SEK
53135
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Dalköpinge"
Aktuellt bud200 SEK
53151
K. Kvist, olja på pannå, väg genom skog
Startbud100 SEK
53152
Anders Wallin, olja på pannå, å genom vintrig dal
Startbud100 SEK
53169
Trelleborgs stadsvapen i mässing, vägghängd
Aktuellt bud100 SEK
53631
Dragspelsramar, trä och glas, 2st
Aktuellt bud120 SEK
52454
Helge Andersson, olja på duk, fiskeläge
Startbud100 SEK
53818
Nils Möller, etsning, "Signe"
Aktuellt bud100 SEK
53819
Bo Hultén, litografi, husfasad
Startbud100 SEK
53820
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, klippig kust
Startbud100 SEK
53821
Bertil Lundberg, etsning, komposition
Aktuellt bud100 SEK
53822
Max Walter Svanberg, reproduktion, figurkomposition
Startbud100 SEK
53823
Tadeusz Filipék, litografi, figurkomposition
Startbud100 SEK
53824
Svante Tuveson, akvarell, "Jotunheimen"
Startbud100 SEK
52344
Alvar Hård, olja på duk, "Glada människor lever längre än sura och förgrämda"
Startbud100 SEK
53198
Kathrin Bernekorn, olja på duk, "Blommande trädgård"
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
53205
Lino Skira, Atelier Skira, Pula, Kroatien, glaskonst, tavlor av sammansatt glas, 2st
Aktuellt bud100 SEK
53210
Simone de Dardel, olja på duk, blommor
Aktuellt bud540 SEK
Värdering1 500 - 2 500 SEK
53211
Ulla Örting, olja på duk, "På kajen" i Skåre hamn
Aktuellt bud260 SEK
53215
Kathrin Bernekorn, olja på duk, dyner på strand med vegetation och blommor
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
53216
Oidentifierad konstnär, olja på duk, änder vid strandkant
Startbud100 SEK
53219
Carl Julius, olja på duk, fiskebåt vid brygga
Startbud100 SEK
53223
Claes Folcker, litografi, Helsingborg
Startbud100 SEK
53224
Knut Norman, olja på duk, fiskeläge
Startbud100 SEK
53225
Oidentifierad konstnär, olja på duk, fiskeläge
Startbud100 SEK
52045
Svenolov Ehrén, litografi, "Däckverkstaden"
Startbud100 SEK
53251
Oscar Reutersvärd, litografi, omöjlig figur
Aktuellt bud340 SEK
53257
Aktuellt bud600 SEK
53271
Kathrin Bernekorn, akvarell, blomsterstilleben
Aktuellt bud100 SEK
53272
Gert Andersson, olja på duk, blomstrande strandkant med mölla
Startbud100 SEK
53275
Hans Hamngren. Etsning, optisk betraktelse av gårdspump
Aktuellt bud100 SEK
53287
Hasse Andersson, Skanör, olja på duk, "Lilla GåsaLena"
Aktuellt bud100 SEK
53291
Erik Malmqvist, olja på pannå, landskap
Startbud100 SEK
53292
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, landskap
Startbud100 SEK
53293
Kathrin Bernekorn, akvarell, kvinna med blomsterkrans
Startbud100 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Semesterstängt 22/7 - 4/8