- Tavlor, Konst, RamarRensa filter
50043
Litografier, signerade Bonga, 2st
Startbud100 SEK
50049
Uno Hubert Karlsson, olja på duk, "Vid mjölkbordet"
Startbud100 SEK
48728
Albin Amelin, litografi, lastbil utanför fabrik
Aktuellt bud280 SEK
48752
Björn Almviken, litografi, lila häst
Startbud100 SEK
50085
Erik Jönsson, olja på duk, torghandel på Möllevångstorget i Malmö
Aktuellt bud460 SEK
50137
Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st
Startbud100 SEK
50138
Karin (KEWE) Eitrem, olja på duk, pilallé
Aktuellt bud120 SEK
50142
Hugo Palmquist, olja på duk, stilleben
Startbud100 SEK
50143
Anders Österlin, litografi, komposition
Aktuellt bud100 SEK
50145
Inga Krantz, olja på duk, figurkomposition
Aktuellt bud100 SEK
50146
Bob Dylan, poster, "The times teay are a-changin'"
Aktuellt bud100 SEK
50147
Robert De Niro, filmposter, "Raging Bull"
Aktuellt bud100 SEK
50148
Leif Ahrle, litografi, "Den magiska elden"
Aktuellt bud100 SEK
50158
Francis de Lassus Saint-Genies, tryck, komposition med ansikten
Aktuellt bud100 SEK
50169
Max Greger Carlsson, litografi, komposition
Aktuellt bud100 SEK
50193
Carlsberg Pilsner (HOF), inramat tryck av Axel Mathiesen
Aktuellt bud220 SEK
50196
Carolina Gynning, tryck, "I love rabbits" 2009
Aktuellt bud100 SEK
50197
Carolina Gynning, tryck, "Slice of Life II" & "Frozen Moment", 2010
Startbud100 SEK
50198
Tommie Kjellberg, olja på duk, Bokskog
Startbud100 SEK
50199
Tommie Kjellberg, olja på duk, dyningar vid kust
Startbud100 SEK
50200
Tommie Kjellberg, olja på duk, stenröse genom skog
Startbud100 SEK
50201
Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"
Startbud100 SEK
50202
Aktuellt bud100 SEK
50203
Maij-Lise Kuylenstierna, akvarell, blomsterstilleben
Startbud100 SEK
50204
Lennart Telg, olja på duk, Skånegård
Aktuellt bud100 SEK
50333
Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"
Aktuellt bud10 200 SEK
50353
Auge Jessen, olja på duk, munkar som dricker vin ur remmare
Aktuellt bud100 SEK
50355
Äldre tryck, musicerande kvinnor på gitarr och harpa
Aktuellt bud100 SEK
50372
Karl Andersson, Trelleborg, olja på pannå, "Vadstena slott."
Aktuellt bud140 SEK
50373
Peer Gottrup, olja på duk, "Hundested"
Aktuellt bud100 SEK
50374
Stig Jonzon, olja på duk, konstnär som målar ett kloster
Startbud100 SEK
50375
Lennart Hall, olja på duk, skog framför kulle
Aktuellt bud100 SEK
50376
Conny Nyström, olja på duk, skog framför fält
Startbud100 SEK
50377
Conny Nyström, olja på duk, vågor på hav
Startbud100 SEK
50378
Conny Nyström, blandteknik, spretiga träd
Aktuellt bud100 SEK
50407
Aktuellt bud200 SEK
50422
Diverse fotoramar, 14st
Aktuellt bud120 SEK
50425
Alma Hansson, olja på duk, "Gemenskap"
Aktuellt bud300 SEK
50433
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på pannå, "Ko med sin kalv"
Aktuellt bud180 SEK
50442
Lawson Wood, Allers 1932, tryck, samtida
Startbud100 SEK
50443
Pommac, reklamaffisch, tryck, samtida
Startbud100 SEK
50488
Rullmålning, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
50490
Reklamaffisch, Swift´s Borax, nytryck
Startbud100 SEK
50507
Lena K Eriksson, blandteknik, "Sweet Nothing" komposition
Startbud100 SEK
50508
Gunhild Andersson, etsning, kvinna plockar äpplen
Startbud100 SEK
50509
Evy Nilsson, blandteknik, vedklabbe
Startbud100 SEK
50517
Charles Petruson, olja på pannå, "Pionen i min trädgård"
Startbud100 SEK
50520
Ulf Onsberg, olja på duk, skogsväg
Aktuellt bud360 SEK