1
3d 11h
Litografier, signerade Bonga, 2st_50043a_8dc522148c3d441_lg.jpeg
50043
Litografier, signerade Bonga, 2st
Startbud100 SEK
3d 11h
Uno Hubert Karlsson, olja på duk, "Vid mjölkbordet"_50049a_8dc52291c617b00_lg.jpeg
50049
Uno Hubert Karlsson, olja på duk, "Vid mjölkbordet"
Startbud100 SEK
3d 11h
Albin Amelin, litografi, lastbil utanför fabrik_50053a_lg.jpeg
48728
Albin Amelin, litografi, lastbil utanför fabrik
Aktuellt bud280 SEK
3d 11h
Björn Almviken, litografi, lila häst_50054a_lg.jpeg
48752
Björn Almviken, litografi, lila häst
Startbud100 SEK
3d 11h
Erik Jönsson, olja på duk, torghandel på Möllevångstorget i Malmö_50085a_8dc52782a1e6c14_lg.jpeg
50085
Erik Jönsson, olja på duk, torghandel på Möllevångstorget i Malmö
Aktuellt bud460 SEK
3d 12h
Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st_50137a_8dc53ec03eecc1a_lg.jpeg
50137
Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st
Startbud100 SEK
3d 12h
Karin (KEWE) Eitrem, olja på duk, pilallé_50138a_8dc53ecbb334f5d_lg.jpeg
50138
Karin (KEWE) Eitrem, olja på duk, pilallé
Aktuellt bud120 SEK
3d 12h
Hugo Palmquist, olja på duk, stilleben_50142a_8dc53ef8e3b92d1_lg.jpeg
50142
Hugo Palmquist, olja på duk, stilleben
Startbud100 SEK
3d 12h
Anders Österlin, litografi, komposition_50143a_8dc53ef4f32bd77_lg.jpeg
50143
Anders Österlin, litografi, komposition
Aktuellt bud100 SEK
3d 12h
Inga Krantz, olja på duk, figurkomposition_50145a_8dc546419895d15_lg.jpeg
50145
Inga Krantz, olja på duk, figurkomposition
Aktuellt bud100 SEK
3d 12h
Bob Dylan, poster, "The times teay are a-changin'"_50146a_8dc54647eebd021_lg.jpeg
50146
Bob Dylan, poster, "The times teay are a-changin'"
Aktuellt bud100 SEK
3d 12h
Robert De Niro, filmposter, "Raging Bull"_50147a_8dc546856158acb_lg.jpeg
50147
Robert De Niro, filmposter, "Raging Bull"
Aktuellt bud100 SEK
3d 12h
Leif Ahrle, litografi, "Den magiska elden"_50148a_8dc54651fcc8600_lg.jpeg
50148
Leif Ahrle, litografi, "Den magiska elden"
Aktuellt bud100 SEK
3d 12h
Francis de Lassus Saint-Genies, tryck, komposition med ansikten_50158a_8dc546abcfc592b_lg.jpeg
50158
Francis de Lassus Saint-Genies, tryck, komposition med ansikten
Aktuellt bud100 SEK
3d 12h
Max Greger Carlsson, litografi, komposition_50169a_8dc547037c1c216_lg.jpeg
50169
Max Greger Carlsson, litografi, komposition
Aktuellt bud100 SEK
3d 12h
Carlsberg Pilsner (HOF), inramat tryck av Axel Mathiesen_50193a_8dc5528311f473f_lg.jpeg
50193
Carlsberg Pilsner (HOF), inramat tryck av Axel Mathiesen
Aktuellt bud220 SEK
3d 12h
Carolina Gynning, tryck, "I love rabbits" 2009_50196a_8dc552a97d35df0_lg.jpeg
50196
Carolina Gynning, tryck, "I love rabbits" 2009
Aktuellt bud100 SEK
3d 12h
Carolina Gynning, tryck, "Slice of Life II" & "Frozen Moment", 2010_50197a_8dc552af438375c_lg.jpeg
50197
Carolina Gynning, tryck, "Slice of Life II" & "Frozen Moment", 2010
Startbud100 SEK
3d 12h
Tommie Kjellberg, olja på duk, Bokskog_50198a_8dc552b39845ff6_lg.jpeg
50198
Tommie Kjellberg, olja på duk, Bokskog
Startbud100 SEK
3d 12h
Tommie Kjellberg, olja på duk, dyningar vid kust_50199a_8dc552b5675d5c4_lg.jpeg
50199
Tommie Kjellberg, olja på duk, dyningar vid kust
Startbud100 SEK
3d 12h
Tommie Kjellberg, olja på duk, stenröse genom skog_50200a_8dc552b777afe99_lg.jpeg
50200
Tommie Kjellberg, olja på duk, stenröse genom skog
Startbud100 SEK
3d 12h
Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"_50201a_8dc552ba95d65d8_lg.jpeg
50201
Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"
Startbud100 SEK
3d 12h
Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st_50202a_8dc552bce51707d_lg.jpeg
50202
Aktuellt bud100 SEK
3d 12h
Maij-Lise Kuylenstierna, akvarell, blomsterstilleben_50203a_8dc552c1d2cf93b_lg.jpeg
50203
Maij-Lise Kuylenstierna, akvarell, blomsterstilleben
Startbud100 SEK
3d 12h
Lennart Telg, olja på duk, Skånegård_50204a_8dc552c6489ebb3_lg.jpeg
50204
Lennart Telg, olja på duk, Skånegård
Aktuellt bud100 SEK
10d 10h
Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"_50333a_8dc57d3e5292053_lg.jpeg
50333
Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"
Aktuellt bud10 200 SEK
10d 11h
Auge Jessen, olja på duk, munkar som dricker vin ur remmare_50353a_8dc585d63e46732_lg.jpeg
50353
Auge Jessen, olja på duk, munkar som dricker vin ur remmare
Aktuellt bud100 SEK
10d 11h
Äldre tryck, musicerande kvinnor på gitarr och harpa_50355a_8dc585e6b18a25b_lg.jpeg
50355
Äldre tryck, musicerande kvinnor på gitarr och harpa
Aktuellt bud100 SEK
10d 11h
Karl Andersson, Trelleborg, olja på pannå, "Vadstena slott."_50372a_8dc591fb28e3747_lg.jpeg
50372
Karl Andersson, Trelleborg, olja på pannå, "Vadstena slott."
Aktuellt bud140 SEK
10d 11h
Peer Gottrup, olja på duk, "Hundested"_50373a_8dc5920623990f9_lg.jpeg
50373
Peer Gottrup, olja på duk, "Hundested"
Aktuellt bud100 SEK
10d 11h
Stig Jonzon, olja på duk, konstnär som målar ett kloster_50374a_8dc592e2d1b89c2_lg.jpeg
50374
Stig Jonzon, olja på duk, konstnär som målar ett kloster
Startbud100 SEK
10d 11h
Lennart Hall, olja på duk, skog framför kulle_50375a_8dc592e8367aa7f_lg.jpeg
50375
Lennart Hall, olja på duk, skog framför kulle
Aktuellt bud100 SEK
10d 11h
Conny Nyström, olja på duk, skog framför fält_50376a_8dc592ed90e1015_lg.jpeg
50376
Conny Nyström, olja på duk, skog framför fält
Startbud100 SEK
10d 11h
Conny Nyström, olja på duk, vågor på hav_50377a_8dc592f22324dc4_lg.jpeg
50377
Conny Nyström, olja på duk, vågor på hav
Startbud100 SEK
10d 11h
Conny Nyström, blandteknik, spretiga träd_50378a_8dc592f790b3f2b_lg.jpeg
50378
Conny Nyström, blandteknik, spretiga träd
Aktuellt bud100 SEK
10d 11h
Karl Lundborg, reklamaffisch, "Axel Ebbes Konsthall Trelleborg", 1930/40-tal_50407a_8dc59e2649eec0f_lg.jpeg
50407
Aktuellt bud200 SEK
10d 11h
Diverse fotoramar, 14st_50422a_8dc59ed960e06ac_lg.jpeg
50422
Diverse fotoramar, 14st
Aktuellt bud120 SEK
10d 11h
Alma Hansson, olja på duk, "Gemenskap"_50425a_8dc59edda73dcea_lg.jpeg
50425
Alma Hansson, olja på duk, "Gemenskap"
Aktuellt bud300 SEK
10d 11h
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på pannå, "Ko med sin kalv"_50433a_8dc59fa8ea23f4d_lg.jpeg
50433
Sigfrid "Komålaren" Bengtsson, Staffanstorp, olja på pannå, "Ko med sin kalv"
Aktuellt bud180 SEK
10d 12h
Lawson Wood, Allers 1932, tryck, samtida_50442a_8dc5a4ef4a70e19_lg.jpeg
50442
Lawson Wood, Allers 1932, tryck, samtida
Startbud100 SEK
10d 12h
Pommac, reklamaffisch, tryck, samtida_50443a_8dc5a4f257d86ce_lg.jpeg
50443
Pommac, reklamaffisch, tryck, samtida
Startbud100 SEK
10d 12h
Rullmålning, Kina, 1900-tal_50488a_8dc5b89caeb2dee_lg.jpeg
50488
Rullmålning, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
10d 12h
Reklamaffisch, Swift´s Borax, nytryck_50490a_8dc5b8a837cb6c8_lg.jpeg
50490
Reklamaffisch, Swift´s Borax, nytryck
Startbud100 SEK
17d 9h
Lena K Eriksson, blandteknik, "Sweet Nothing" komposition_50507a_8dc5c4873522857_lg.jpeg
50507
Lena K Eriksson, blandteknik, "Sweet Nothing" komposition
Startbud100 SEK
17d 9h
Gunhild Andersson, etsning, kvinna plockar äpplen_50508a_8dc5c494146a557_lg.jpeg
50508
Gunhild Andersson, etsning, kvinna plockar äpplen
Startbud100 SEK
17d 9h
Evy Nilsson, blandteknik, vedklabbe_50509a_8dc5c497589b8d7_lg.jpeg
50509
Evy Nilsson, blandteknik, vedklabbe
Startbud100 SEK
17d 10h
Charles Petruson, olja på pannå, "Pionen i min trädgård"_50517a_8dc5c4c30e7234b_lg.jpeg
50517
Charles Petruson, olja på pannå, "Pionen i min trädgård"
Startbud100 SEK
17d 10h
Ulf Onsberg, olja på duk, skogsväg_50520a_8dc5c63769642b7_lg.jpeg
50520
Ulf Onsberg, olja på duk, skogsväg
Aktuellt bud360 SEK