1
5d 14h
Eugen Bocsor, akvarell, träd
55769
Eugen Bocsor, akvarell, träd
Startbud100 SEK
5d 14h
Klara Månsson-Svensson, olja på duk, bondedop
55770
Startbud100 SEK
5d 15h
Affisch, tjurfäktning i Palma, Mallorca, augusti 1958, från tiden
55517
Aktuellt bud100 SEK
5d 15h
Craig Whitfill, fotografi, fält med höbalar
55800
Aktuellt bud100 SEK
5d 15h
Maria Hillfon, litografi, blomsterportal
55801
Aktuellt bud120 SEK
5d 15h
Tavla, tryck, Marilyn Monroe
55802
Tavla, tryck, Marilyn Monroe
Aktuellt bud100 SEK
5d 15h
Lennart Mäller, olja på duk, by med kyrka
55811
Aktuellt bud100 SEK
5d 15h
Lars Draabye, olja på duk, kvinnoporträtt
55818
Aktuellt bud100 SEK
5d 15h
Karl Andersson, Trelleborg, olja på pannå, Jesus och Maria
55822
Aktuellt bud100 SEK
5d 16h
Skolplansch, "Handelsboden", från serien "Livet på landet", tecknad av Olle Hagdahl 1950
55857
Startbud100 SEK
5d 17h
Kathrin Bernekorn, akvarell, vy mot trädgård
55970
Aktuellt bud100 SEK
5d 17h
Inger Kihlman, torrnål, komposition
55982
Startbud100 SEK
5d 17h
Jannie Andersen, tryck, kompositioner, 2st
55983
Startbud100 SEK
5d 18h
Alf Johansson, olja på duk, fiskeläge
56107
Startbud100 SEK
5d 18h
Per Åkered, olja på duk, "Domherrar"
56245
Startbud100 SEK
12d 16h
Ulrica Hydman-Vallien, litografi, figurkomposition
55124
Aktuellt bud340 SEK
Värdering1 500 SEK
12d 16h
Anders Zorn, efter, etsning, porträtt av Olga Bratt
56129
Startbud100 SEK
12d 16h
Anders Zorn, reproduktion, kvinna som tvättar sig
56130
Aktuellt bud100 SEK
12d 16h
Anders Zorn, reproduktion, reproduktioner, Bengtsons lito, kvinnor i kajuta
56139
Startbud100 SEK
12d 16h
Fabian Lundqvist, litografi, kvinnor framför byggnader
56140
Aktuellt bud100 SEK
12d 16h
Hugo Öfverström, olja på pannå, fiskebåtar i skärgårdshamn
56141
Aktuellt bud180 SEK
Värdering1 000 SEK
12d 16h
Hugo Öfverström, olja på pannå, klippig kust
56142
Startbud100 SEK
Värdering1 000 SEK
12d 16h
Maria Hillfon, litografi, papegoja
56143
Aktuellt bud100 SEK
12d 16h
Gerhard Nordström, olja på duk, stilleben
56149
Aktuellt bud3 100 SEK
12d 16h
Kjell Lönnå, litografier, kompositioner, 2st
56150
Aktuellt bud100 SEK
12d 16h
Jan van Eyck, efter, reproduktion, "Lucca Madonna"
56165
Startbud100 SEK
12d 16h
Ulrica Hydman-Vallien, tryck, figurkomposition
56166
Aktuellt bud100 SEK
12d 16h
Oscar Antonsson, tusch, väntande på bänk
56167
Aktuellt bud100 SEK
12d 17h
Jyden mm, fotoramar, metall, 9st
54572
Startbud100 SEK
12d 17h
Liselotte Watkins, "Watkins' Box of Pin Ups. No 1", bok och 36 grafiska tryck
56209
Aktuellt bud100 SEK
12d 17h
Ulf Eklund, färgetsning, "Draghjälp"
56211
Startbud100 SEK
Värdering700 SEK
12d 17h
Ulf Eklund, färgetsning, "Romans"
56212
Startbud100 SEK
Värdering700 SEK
12d 17h
Ulf Eklund, färgetsning, "Viking"
56213
Startbud100 SEK
Värdering700 SEK
12d 17h
Ulf Eklund, färgetsning, "Artisten"
56214
Startbud100 SEK
Värdering700 SEK
12d 17h
Nils-Göran Brunner, olja på pannå, landskap
56215
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 500 SEK
12d 17h
56216
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 500 SEK
12d 17h
Stefan Mås Persson, olja på pannå, komposition
56217
Startbud100 SEK
12d 17h
56218
Aktuellt bud200 SEK
12d 17h
Jules Schyl (1893-1977), etsning, clowner
56219
Startbud100 SEK
Värdering2 000 SEK
12d 17h
Elisabeth Holmquist, olja på duk, stilleben
56220
Startbud100 SEK
12d 17h
Bengt Orup, litografier, kompositioner, 2st
56221
Startbud100 SEK
12d 17h
Jan Dahlgren, litografier, 2st
56222
Aktuellt bud100 SEK
12d 17h
M.Kroon, litografier, 2st
56223
M.Kroon, litografier, 2st
Startbud100 SEK
12d 17h
Irene Jarz, litografier, 2st
56224
Irene Jarz, litografier, 2st
Startbud100 SEK
12d 18h
Okänd konstnär, pastell, kvinna på strand
56232
Startbud100 SEK
12d 18h
Al Wagiella, litografi, travhästar, Östgöta Travhästägareförening
56233
Startbud100 SEK
12d 18h
Okänd konstnär, blandteknik, komposition
56234
Aktuellt bud100 SEK
12d 18h
JIE, Disney, tavlor med Musse Pigg/Mickey Mouse i relief, 2st
56304
Startbud100 SEK