1
11d 1h
Affisch, Tuborg Beer_52971a_8dc94d8d84fbcaa_lg.jpeg
52971
Affisch, Tuborg Beer
Aktuellt bud100 SEK
11d 1h
Dorothy Valmaison, blandteknink, kaffekoppar, 2st_52973a_8dc94da2a466cc9_lg.jpeg
52973
Dorothy Valmaison, blandteknink, kaffekoppar, 2st
Startbud100 SEK
11d 2h
Jack Ulvensten, olja på duk, båt i vik_53015a_8dc96685ee314ee_lg.jpeg
53015
Jack Ulvensten, olja på duk, båt i vik
Startbud100 SEK
11d 2h
Diverse tavlor, miniatyrer, 7st_53016a_8dc96696bd8c7d1_lg.jpeg
53016
Diverse tavlor, miniatyrer, 7st
Aktuellt bud100 SEK
11d 2h
Ulf Nilsson, olja på pannå, fiskeläge_53036a_8dc9730ca52941f_lg.jpeg
53036
Ulf Nilsson, olja på pannå, fiskeläge
Startbud100 SEK
11d 2h
Carl Julius, olja på duk, fiskebåtar_53037a_8dc9731166f77c5_lg.jpeg
53037
Carl Julius, olja på duk, fiskebåtar
Aktuellt bud160 SEK
11d 2h
Veikko Aaltona, olja på duk, sakralt motiv_53038a_8dc973194452ead_lg.jpeg
53038
Veikko Aaltona, olja på duk, sakralt motiv
Aktuellt bud100 SEK
11d 2h
Ulf Nilsson, olja på pannå, fiskeläge_53039a_8dc9731e1f2fcd3_lg.jpeg
53039
Startbud100 SEK
11d 2h
Clara Standel, blandteknik, fiskebåt i hamn_53040a_8dc97326d8c3507_lg.jpeg
53040
Clara Standel, blandteknik, fiskebåt i hamn
Startbud100 SEK
11d 2h
Axel Hamborn, olja på duk, strandpromenad_53041a_8dc9732b1fdb090_lg.jpeg
53041
Axel Hamborn, olja på duk, strandpromenad
Startbud100 SEK
11d 2h
Gideon Isaksson, olja på pannå, troligen Gislövs Läge_53042a_8dc973300bf5778_lg.jpeg
53042
Gideon Isaksson, olja på pannå, troligen Gislövs Läge
Startbud100 SEK
11d 3h
Ernst Deutsch, "Galante Frauen". faksimiltryck, 1917, 10st_53085a_8dc9837649dd1fd_lg.jpeg
53085
Ernst Deutsch, "Galante Frauen". faksimiltryck, 1917, 10st
Aktuellt bud340 SEK
11d 3h
Joseph Ortloff (1891-1956), "Weiber und Tiere" litografier, 1917, 10st_53089a_8dc983acc1d3789_lg.jpeg
53089
Joseph Ortloff (1891-1956), "Weiber und Tiere" litografier, 1917, 10st
Aktuellt bud480 SEK
11d 4h
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Gislöv"_53128b_8dc9901ba91e6a7_lg.jpeg
53128
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Gislöv"
Aktuellt bud500 SEK
11d 4h
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Dalköpinge"_53135a_8dc99065fd0ac72_lg.jpeg
53135
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Dalköpinge"
Aktuellt bud200 SEK
11d 4h
K. Kvist, olja på pannå, väg genom skog_53151a_8dc998e2677904c_lg.jpeg
53151
K. Kvist, olja på pannå, väg genom skog
Startbud100 SEK
11d 4h
Anders Wallin, olja på pannå, å genom vintrig dal_53152a_8dc998e4f40c59b_lg.jpeg
53152
Anders Wallin, olja på pannå, å genom vintrig dal
Startbud100 SEK
11d 4h
Trelleborgs stadsvapen i mässing, vägghängd_53169a_8dc999bb0e4c6db_lg.jpeg
53169
Trelleborgs stadsvapen i mässing, vägghängd
Aktuellt bud100 SEK
11d 4h
Dragspelsramar, trä och glas, 2st_53631a_8dca49292363d55_lg.jpeg
53631
Dragspelsramar, trä och glas, 2st
Aktuellt bud120 SEK
11d 4h
Helge Andersson, olja på duk, fiskeläge_53692a_lg.jpeg
52454
Helge Andersson, olja på duk, fiskeläge
Startbud100 SEK
11d 4h
Nils Möller, etsning, "Signe"_53818a_8dcab9d0de0de0d_lg.jpeg
53818
Nils Möller, etsning, "Signe"
Aktuellt bud100 SEK
11d 4h
Bo Hultén, litografi, husfasad_53819a_8dcab9d729b644e_lg.jpeg
53819
Bo Hultén, litografi, husfasad
Startbud100 SEK
11d 5h
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, klippig kust_53820a_8dcab9f4d32e41e_lg.jpeg
53820
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, klippig kust
Startbud100 SEK
11d 5h
Bertil Lundberg, etsning, komposition_53821a_8dcab9fa7e3f234_lg.jpeg
53821
Bertil Lundberg, etsning, komposition
Startbud100 SEK
11d 5h
Max Walter Svanberg, reproduktion, figurkomposition_53822a_8dcaba028875769_lg.jpeg
53822
Max Walter Svanberg, reproduktion, figurkomposition
Startbud100 SEK
11d 5h
Tadeusz Filipék, litografi, figurkomposition_53823a_8dcaba09d10bfe4_lg.jpeg
53823
Tadeusz Filipék, litografi, figurkomposition
Startbud100 SEK
18d 1h
Alvar Hård, olja på duk, "Glada människor lever längre än sura och förgrämda"_53189a_lg.jpeg
52344
Alvar Hård, olja på duk, "Glada människor lever längre än sura och förgrämda"
Startbud100 SEK
18d 1h
Kathrin Bernekorn, olja på duk, "Blommande trädgård"_53198a_8dc9a9ac8a05d4d_lg.jpeg
53198
Kathrin Bernekorn, olja på duk, "Blommande trädgård"
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
18d 1h
Lino Skira, Atelier Skira, Pula, Kroatien, glaskonst, tavlor av sammansatt glas, 2st_53205a_8dc9b1cdafbae70_lg.jpeg
53205
Lino Skira, Atelier Skira, Pula, Kroatien, glaskonst, tavlor av sammansatt glas, 2st
Aktuellt bud100 SEK
18d 1h
Simone de Dardel, olja på duk, blommor_53210a_8dc9b1eb1cb84e8_lg.jpeg
53210
Simone de Dardel, olja på duk, blommor
Aktuellt bud540 SEK
Värdering1 500 - 2 500 SEK
18d 1h
Ulla Örting, olja på duk, "På kajen" i Skåre hamn_53211a_8dc9b1efffaa385_lg.jpeg
53211
Ulla Örting, olja på duk, "På kajen" i Skåre hamn
Aktuellt bud140 SEK
18d 1h
Kathrin Bernekorn, olja på duk, dyner på strand med vegetation och blommor_53215a_8dc9b1ff60df011_lg.jpeg
53215
Kathrin Bernekorn, olja på duk, dyner på strand med vegetation och blommor
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
18d 1h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, änder vid strandkant_53216a_8dc9b205a1e3b19_lg.jpeg
53216
Oidentifierad konstnär, olja på duk, änder vid strandkant
Startbud100 SEK
18d 1h
Carl Julius, olja på duk, fiskebåt vid brygga_53219a_8dc9b21eb777e32_lg.jpeg
53219
Carl Julius, olja på duk, fiskebåt vid brygga
Startbud100 SEK
18d 2h
Claes Folcker, litografi, Helsingborg_53223a_8dc9b22d20f88a0_lg.jpeg
53223
Claes Folcker, litografi, Helsingborg
Startbud100 SEK
18d 2h
Knut Norman, olja på duk, fiskeläge_53224a_8dc9b233cabea7c_lg.jpeg
53224
Knut Norman, olja på duk, fiskeläge
Startbud100 SEK
18d 2h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, fiskeläge_53225a_8dc9b23a83e4553_lg.jpeg
53225
Oidentifierad konstnär, olja på duk, fiskeläge
Startbud100 SEK
18d 2h
Svenolov Ehrén, litografi, "Däckverkstaden"_53250a_lg.jpeg
52045
Svenolov Ehrén, litografi, "Däckverkstaden"
Startbud100 SEK
18d 2h
Oscar Reutersvärd, litografi, omöjlig figur_53251a_8dc9b62c88c6f1c_lg.jpeg
53251
Oscar Reutersvärd, litografi, omöjlig figur
Aktuellt bud340 SEK
18d 2h
Oscar Reutersvärd, litografi, omöjlig figur_53257a_8dc9b659e20f6b2_lg.jpeg
53257
Aktuellt bud600 SEK
18d 2h
Kathrin Bernekorn, akvarell, blomsterstilleben_53271a_8dc9bea4f102974_lg.jpeg
53271
Kathrin Bernekorn, akvarell, blomsterstilleben
Aktuellt bud100 SEK
18d 2h
Gert Andersson, olja på duk, blomstrande strandkant med mölla_53272a_8dc9bea98c1546d_lg.jpeg
53272
Gert Andersson, olja på duk, blomstrande strandkant med mölla
Startbud100 SEK
18d 2h
Hans Hamngren. Etsning, optisk betraktelse av gårdspump_53275a_8dc9bebfec27938_lg.jpeg
53275
Hans Hamngren. Etsning, optisk betraktelse av gårdspump
Aktuellt bud100 SEK
18d 2h
Hasse Andersson, Skanör, olja på duk, "Lilla GåsaLena"_53287a_8dc9cb3d6d9c769_lg.jpeg
53287
Hasse Andersson, Skanör, olja på duk, "Lilla GåsaLena"
Aktuellt bud100 SEK
18d 2h
Erik Malmqvist, olja på pannå, landskap_53291a_8dc9cb5b0d14ff1_lg.jpeg
53291
Erik Malmqvist, olja på pannå, landskap
Startbud100 SEK
18d 2h
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, landskap_53292a_8dc9cb6397fcb00_lg.jpeg
53292
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, landskap
Startbud100 SEK
18d 2h
Kathrin Bernekorn, akvarell, kvinna med blomsterkrans_53293a_8dc9cb6c42b9c60_lg.jpeg
53293
Kathrin Bernekorn, akvarell, kvinna med blomsterkrans
Startbud100 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
18d 3h
Gideon Isaksson, olja på duk, torghandel i Trelleborg_53309a_8dc9da81852779b_lg.jpeg
53309
Gideon Isaksson, olja på duk, torghandel i Trelleborg
Startbud100 SEK

Semesterstängt 22/7 - 4/8