51231 Fritz Högberg, tillskriven, olja på pannå, gycklare
Osignerad.
Intyg av frun Gunhild Högberg a tergo.
- Skick:Inga anmärkningar.
- Storlek:32x27cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |