47496 Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby, "Spiral", golvvas i keramik, 1950-tal

47496a_8dc19af49ecfba9_med.jpeg
  • 47496a_8dc19af49ecfba9_sm.jpeg
  • 47496b_8dc19af4b5e214a_sm.jpeg
  • 47496c_8dc19af4d6fcd4c_sm.jpeg
  • 47496d_8dc19af4fc00a5a_sm.jpeg
  • Skick:Kortad hals, nagg vid halskant, märken.
  • Storlek:Höjd 48cm

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK