- Kläder, Skor & VäskorRensa filter
52962
Kangoo Jumps, storlek 37-38, obegagnade
Aktuellt bud120 SEK
52968
Urban Trail, Australia, bushhatt i läder
Aktuellt bud160 SEK
53295
Cylinder -/höghatt
Aktuellt bud100 SEK
52908
Militär Ekiperings AB, doktorsväska, läder med metallbeslag, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud300 SEK
52912
Boblbee, "W17", laptopväska
Aktuellt bud300 SEK
52920
Barnmorskeväska, läder med metallbeslag, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud300 SEK
53827
Folkdräkt, Sverigedräkten, 1900-tal
Startbud100 SEK
53829
Uniform, specialist officer, Svenska Orientlinien, 1940/50-tal
Startbud100 SEK
Semesterstängt 22/7 - 4/8