- MöblerRensa filter
51639
Puderstol, rikt skuren dekor bl a gripar, galondyna
Startbud100 SEK
51640
Stina Lanneskog och Josef Marnell för Ikea, "Mörbylånga", bord, brunlaserad ekfaner
Startbud100 SEK
49674
Biblioteksstol med stege
Startbud100 SEK
51660
Konsolbord, bemålad metall, glasskiva samt floral dekor
Startbud100 SEK
51667
Vitrinskåp, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK