- Sjöfart, Järnväg & LuftfartRensa filter
50330
Hour Lavigne zodiakklocka samt termometer och barometer, gåva till Lastfartyget M/S Northern Clipper, Rederiaktiebolaget Clipper i Malmö från Försäkrings AB Mälaren
Aktuellt bud180 SEK
50331
Lima, lok, vagnar och räls, SJ Statens Järnvägar, Esso, Shell, Coca-Cola mm
Aktuellt bud320 SEK
50334
Diverse nautica, knoptavla, modellbåtar, sjömän mm
Aktuellt bud180 SEK
50336
Aktuellt bud200 SEK
50338
Diverse nautica, modellbåtar, sjömän mm
Aktuellt bud200 SEK
50393
SAS (Scandinavian Airlines System), axelväska, tyg/plast, 1960/70-talet
Aktuellt bud440 SEK
50410
Diverse, ljuster, sgelmakarverktyg, skifferspitter, oljelampa, 8 delar
Aktuellt bud160 SEK
50495
Märklin, Lesney, vagnar och lok, Milda, Aral, Esso, Tre Ess, Felix mm
Aktuellt bud180 SEK
50646
Hallborn, maritima gallerlampor, mässing och glas, 1 par
Aktuellt bud200 SEK
50722
O.Hedin, Trelleborg, barometer på ornamenterad ekplatta
Aktuellt bud100 SEK
50758
Väggdekorationer, segelskepp i tjockt järn, 2st
Aktuellt bud100 SEK
50851
Märklin, trafo, spår och byggnader
Aktuellt bud180 SEK
50881
Modellskepp i trä, fiskebåtar, 2st
Aktuellt bud100 SEK
50882
Maritimt tittskåp med knopar och annat nautica samt skeppare i konstmassa
Startbud100 SEK
50883
Modellskepp i trä, färja och fiskebåt, 2st
Aktuellt bud100 SEK
50884
Skeppare/kapten vid roder, 6st
Aktuellt bud100 SEK
50885
Maritima tittskåp med knopar och annat nautica, 3st
Aktuellt bud100 SEK
50886
Modellskepp i trä, fiskebåtar samt ankarljusstakar i mässing, 4 delar
Aktuellt bud100 SEK
50887
Aktuellt bud100 SEK
50892
Aktuellt bud100 SEK
50894
Maritima tittskåp med knopar och annat nautica, 4st
Aktuellt bud100 SEK
48932
Skeppsmodell, segelskepp, "Svea, Skillinge", 1930-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
50939
Modellskepp, segelbåtar, 2st
Startbud100 SEK
51005
Glasflöten, 3st,
Aktuellt bud200 SEK
51069
Glasflöten, 2st
Startbud100 SEK
51093
Modellskepp
Startbud100 SEK