1
8d 1h
Heljä Liukko-Sundström, Arabia Ateljé, väggtavla i keramik med dekor av tulpaner_50719a_8dc60398a9fba02_lg.jpeg
50719
Heljä Liukko-Sundström, Arabia Ateljé, väggtavla i keramik med dekor av tulpaner
Aktuellt bud120 SEK
8d 1h
Igge Karlsson, "Årets Häst 1976, Wiretapper", väggtavla i porslin_50720a_8dc6039e8845737_lg.jpeg
50720
Igge Karlsson, "Årets Häst 1976, Wiretapper", väggtavla i porslin
Startbud100 SEK
8d 1h
Eva Holmberg Jacobsson, olja på pannå, komposition av Paris_50724a_8dc607f8af3fe67_lg.jpeg
50724
Eva Holmberg Jacobsson, olja på pannå, komposition av Paris
Startbud100 SEK
8d 1h
Oidentifierbar konstnär, olja på pannå, kvinna_50725a_8dc60805006408f_lg.jpeg
50725
Oidentifierbar konstnär, olja på pannå, kvinna
Startbud100 SEK
8d 1h
Oidentifierbar konstnär, olja på duk, vattendrag vid klippor_50726a_8dc6081a12cb37c_lg.jpeg
50726
Oidentifierbar konstnär, olja på duk, vattendrag vid klippor
Aktuellt bud140 SEK
8d 1h
Dan Lindstrand, olja på duk, tallar_50727a_8dc6082431131db_lg.jpeg
50727
Dan Lindstrand, olja på duk, tallar
Aktuellt bud100 SEK
8d 1h
Juel Christian Madsen, etsning, bondekvinnor arbetar_50728a_8dc6084af40c035_lg.jpeg
50728
Juel Christian Madsen, etsning, bondekvinnor arbetar
Startbud100 SEK
8d 1h
Börje Windfeldt, akvarell, "På Parapeten"_50729a_8dc60852d6f2f9a_lg.jpeg
50729
Börje Windfeldt, akvarell, "På Parapeten"
Startbud100 SEK
8d 1h
Eric Lundgren, olja på pannå, motiv från Göteborgs hamn_50730a_8dc6085b85d568b_lg.jpeg
50730
Eric Lundgren, olja på pannå, motiv från Göteborgs hamn
Aktuellt bud200 SEK
8d 1h
Bengt Fredriksson, olja på duk, byggnader_50731a_8dc60872fd7ba60_lg.jpeg
50731
Bengt Fredriksson, olja på duk, byggnader
Startbud100 SEK
8d 1h
Vincent Haddelsley, litografi, hästgård_50732a_8dc608a52dee3fb_lg.jpeg
50732
Vincent Haddelsley, litografi, hästgård
Startbud100 SEK
8d 1h
Oidentifierbar konstnär, olja på pannå, Vinterå_50733a_8dc608ba41662a8_lg.jpeg
50733
Oidentifierbar konstnär, olja på pannå, Vinterå
Startbud100 SEK
8d 1h
Pablo Picasso, efter, tryck på platta, "The Tragedy"_50734a_8dc608c6178f969_lg.jpeg
50734
Pablo Picasso, efter, tryck på platta, "The Tragedy"
Startbud100 SEK
8d 1h
Carsten Ström, olja på pannå, "Vid Mossby, Skåne"_50735a_8dc608dc76f338c_lg.jpeg
50735
Carsten Ström, olja på pannå, "Vid Mossby, Skåne"
Aktuellt bud240 SEK
8d 1h
Einar Bager, akvarell, pojke på stol_50736a_8dc608e386785b7_lg.jpeg
50736
Einar Bager, akvarell, pojke på stol
Startbud100 SEK
8d 1h
Figge Holmberg, pastell, kroki_50737a_8dc60f3b4c35e10_lg.jpeg
50737
Figge Holmberg, pastell, kroki
Startbud100 SEK
8d 1h
Eric Elfvén, olja på pannå, stilleben_50738a_8dc60f403bcab40_lg.jpeg
50738
Eric Elfvén, olja på pannå, stilleben
Startbud100 SEK
8d 1h
Figge Holmberg, akvarell, korsfästelsen_50739a_8dc60f4584a5a15_lg.jpeg
50739
Figge Holmberg, akvarell, korsfästelsen
Startbud100 SEK
8d 1h
Eric Elfvén, olja på pannå, tjurfäktning_50740a_8dc60f495883ee5_lg.jpeg
50740
Eric Elfvén, olja på pannå, tjurfäktning
Startbud100 SEK
8d 1h
Egon Ericsson-Weinemo, olja på duk, "Den ljusa dalen"_50741a_8dc60f5014920ac_lg.jpeg
50741
Egon Ericsson-Weinemo, olja på duk, "Den ljusa dalen"
Aktuellt bud100 SEK
8d 1h
Carl Berndtsson, olja på duk, samtal mellan tre män_50742a_8dc60f55be6237b_lg.jpeg
50742
Carl Berndtsson, olja på duk, samtal mellan tre män
Aktuellt bud100 SEK
8d 1h
Figge Holmberg, olja på pannå, hästar på bete_50743a_8dc60f5a4fb0079_lg.jpeg
50743
Figge Holmberg, olja på pannå, hästar på bete
Startbud100 SEK
8d 1h
OE Lundell, olja på pannå, skog_50744a_8dc60f67b6db3bb_lg.jpeg
50744
OE Lundell, olja på pannå, skog
Startbud100 SEK
8d 1h
Tage Hedqvist, litografi, komposition_50745a_8dc60f6db066c30_lg.jpeg
50745
Tage Hedqvist, litografi, komposition
Startbud100 SEK
8d 1h
Jean Even, litografi, fyra jockeys_50746a_8dc60f7f5c8954e_lg.jpeg
50746
Jean Even, litografi, fyra jockeys
Aktuellt bud100 SEK
8d 1h
Yngve Svedlund, litografi, folksamling_50747a_8dc60f84cce0e0c_lg.jpeg
50747
Yngve Svedlund, litografi, folksamling
Aktuellt bud100 SEK
8d 1h
Nils Golbe, olja på pannå, par i allmoge interiör_50748a_8dc60f8c182533b_lg.jpeg
50748
Nils Golbe, olja på pannå, par i allmoge interiör
Startbud100 SEK
8d 1h
Catharina Göth, litografi, Absolut Vodka_50749a_8dc60f9322ca821_lg.jpeg
50749
Catharina Göth, litografi, Absolut Vodka
Aktuellt bud100 SEK
8d 1h
Carin Tham, olja på pannå, väg genom träd_50750a_8dc60f9c60f75d3_lg.jpeg
50750
Carin Tham, olja på pannå, väg genom träd
Aktuellt bud100 SEK
8d 1h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, Paris_50751a_8dc60fa4981b06c_lg.jpeg
50751
Oidentifierad konstnär, olja på duk, Paris
Aktuellt bud220 SEK
8d 1h
Rob Roy, tryck, bilracing, 3st_50754a_8dc60faee5d386a_lg.jpeg
50754
Rob Roy, tryck, bilracing, 3st
Startbud100 SEK
8d 1h
Bengt Hillgrund, olja på duk, gård vid vägg_50755a_8dc60fb453d56ff_lg.jpeg
50755
Bengt Hillgrund, olja på duk, gård vid vägg
Aktuellt bud280 SEK
8d 1h
Noah, Artmaster Studios, olja på duk, komposition_50767a_8dc61bd9e2951fb_lg.jpeg
50767
Noah, Artmaster Studios, olja på duk, komposition
Startbud100 SEK
8d 1h
Andrew, Artmaster Studios, olja på duk, vågbryt vid strand_50768a_8dc61bdf2970a24_lg.jpeg
50768
Andrew, Artmaster Studios, olja på duk, vågbryt vid strand
Startbud100 SEK
14d 22h
Joan Miro, Minerva Reproduktion, "Personnages Inversés", 1949_50772a_8dc61c095a5901c_lg.jpeg
50772
Joan Miro, Minerva Reproduktion, "Personnages Inversés", 1949
Aktuellt bud100 SEK
14d 22h
Textil/bonad, uppspänd på metallram, svalor i flykt, signerad C SA_50773a_8dc61c1af5ea4d4_lg.jpeg
50773
Textil/bonad, uppspänd på metallram, svalor i flykt, signerad C SA
Startbud100 SEK
14d 22h
Gideon Isaksson, olja på duk, Trelleborgsmotiv_50791a_8dc61d5b0adbb71_lg.jpeg
50791
Gideon Isaksson, olja på duk, Trelleborgsmotiv
Aktuellt bud100 SEK
14d 22h
Knut Norman, olja på pannå, "Från Trelleborgsslätten"_50792a_8dc61d5fceb5217_lg.jpeg
50792
Knut Norman, olja på pannå, "Från Trelleborgsslätten"
Aktuellt bud100 SEK
14d 22h
Knut Norman, olja på pannå, stadsvy_50793a_8dc61d647b1eb53_lg.jpeg
50793
Knut Norman, olja på pannå, stadsvy
Aktuellt bud100 SEK
14d 22h
Helge Kemner, olja på pannå, åkermark med gårdsgavel_50794a_8dc61d6c535601e_lg.jpeg
50794
Helge Kemner, olja på pannå, åkermark med gårdsgavel
Startbud100 SEK
14d 22h
Oidentifierbar konstnär, olja på duk, fjällstuga_50795a_8dc61d76105e891_lg.jpeg
50795
Oidentifierbar konstnär, olja på duk, fjällstuga
Startbud100 SEK
14d 22h
Hans Ripa, pastell, småbåtshamn_50798a_8dc61d8ecd904e2_lg.jpeg
50798
Hans Ripa, pastell, småbåtshamn
Startbud100 SEK
14d 22h
Stig Wernheden, olja på duk, stadsgränd_50800a_8dc61d973bac65a_lg.jpeg
50800
Stig Wernheden, olja på duk, stadsgränd
Aktuellt bud160 SEK
14d 22h
Peter Widman, grafiskt tryck, "Oxel och björk, Kilesand Sydkoster"_50809a_8dc61de69e24f3e_lg.jpeg
50809
Peter Widman, grafiskt tryck, "Oxel och björk, Kilesand Sydkoster"
Startbud100 SEK
14d 22h
Tedde Rhodin, olja på duk, klippig kust_50810a_8dc61dee746709b_lg.jpeg
50810
Tedde Rhodin, olja på duk, klippig kust
Aktuellt bud100 SEK
14d 22h
Paul Ravning, olja på duk, kvinna spelar piano_50812a_8dc61df6d13d811_lg.jpeg
50812
Paul Ravning, olja på duk, kvinna spelar piano
Aktuellt bud100 SEK
14d 23h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, surrealistisk figur_50843a_8dc628572907df8_lg.jpeg
50843
Oidentifierad konstnär, olja på duk, surrealistisk figur
Aktuellt bud380 SEK
14d 23h
Nicklas Andersson, Smygehamn, airbrush på plåt, onskefull clown_50865a_8dc6358b93b0ce3_lg.jpeg
50865
Nicklas Andersson, Smygehamn, airbrush på plåt, onskefull clown
Startbud100 SEK