29d 7h
Old Foley, James Kent Ltd, Staffordshire, "Chinese Rose", servisdelar, 6st_53673a_8dca5710e60ee2f_lg.jpeg
53673
Old Foley, James Kent Ltd, Staffordshire, "Chinese Rose", servisdelar, 6st
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Rörstrand, "Gröna Anna", teservis, 22 delar_53674a_8dca5716e8e087f_lg.jpeg
53674
Rörstrand, "Gröna Anna", teservis, 22 delar
Aktuellt bud540 SEK
29d 7h
Bo Borgström, Åseda Glasbruk, hundbensvas i blått glas mm, 3 delar_53675a_8dca571e3bec500_lg.jpeg
53675
Bo Borgström, Åseda Glasbruk, hundbensvas i blått glas mm, 3 delar
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Auguste Moreau, efter, kvinnoskulptur, jugend_53676a_8dca5a90baa2b59_lg.jpeg
53676
Auguste Moreau, efter, kvinnoskulptur, jugend
Startbud100 SEK
29d 7h
Johan Meyer Andersen, olja på duk, bonde med hästar som tröskar_53677a_8dca5aa5465142d_lg.jpeg
53677
Johan Meyer Andersen, olja på duk, bonde med hästar som tröskar
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Fåtöljer, trä och galon, 1950/60-tal, 3st_53678a_8dca5ab1ebc11b7_lg.jpeg
53678
Fåtöljer, trä och galon, 1950/60-tal, 3st
Startbud100 SEK
29d 7h
Möller Armatur, Eskilstuna, golvlampa, teak med mässingsdetaljer_53679a_8dca61ec8e1f774_lg.jpeg
53679
Möller Armatur, Eskilstuna, golvlampa, teak med mässingsdetaljer
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Golvlampa, furu, 1960/70-tal_53680a_8dca61f2ebf01c7_lg.jpeg
53680
Golvlampa, furu, 1960/70-tal
Startbud100 SEK
29d 7h
Satsbord i teak, 1950/60-tal, 3st_53681a_8dca61fd4027780_lg.jpeg
53681
Satsbord i teak, 1950/60-tal, 3st
Aktuellt bud140 SEK
29d 7h
Teleskop/stjärnkikare med reflektor, Japan_53682a_8dca62031b25dda_lg.jpeg
53682
Teleskop/stjärnkikare med reflektor, Japan
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Gemla, Diö, pinnstolar i rödbetsat lövträ, 1900-talets andra hälft, 4st_53683a_8dca620ac2f8955_lg.jpeg
53683
Gemla, Diö, pinnstolar i rödbetsat lövträ, 1900-talets andra hälft, 4st
Aktuellt bud120 SEK
29d 7h
Sekretär, Danmark, teak, 1960/70-tal_53684a_8dca621f54e9f6d_lg.jpeg
53684
Sekretär, Danmark, teak, 1960/70-tal
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Kopparkittel på trebent smidesställning_53685a_8dca622ad58afd6_lg.jpeg
53685
Kopparkittel på trebent smidesställning
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Sidobord i teak_53686a_8dca622d2f24781_lg.jpeg
53686
Sidobord i teak
Startbud100 SEK
29d 7h
Piedestal, betsat trä_53687a_8dca622eb0b19a9_lg.jpeg
53687
Piedestal, betsat trä
Startbud100 SEK
29d 7h
Byrå med stenskiva, rokokostil, 1900-talets andra hälft_53688a_8dca62337b63489_lg.jpeg
53688
Byrå med stenskiva, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Trappstegar, aluminium, 5 steg, 2st_53689a_8dca62371a2274d_lg.jpeg
53689
Trappstegar, aluminium, 5 steg, 2st
Aktuellt bud140 SEK
29d 7h
Trappstege, aluminium, 3 steg_53690a_8dca62382963a71_lg.jpeg
53690
Trappstege, aluminium, 3 steg
Startbud100 SEK
29d 7h
Claes Thell, Höganäs ,vas/skulptur i stengods_53691a_8dca624ff4207d1_lg.jpeg
53691
Claes Thell, Höganäs ,vas/skulptur i stengods
Aktuellt bud3 100 SEK
Värdering6 000 - 7 000 SEK
29d 7h
Ingvar Walterström, olja på duk, stilleben_53693a_lg.jpeg
52770
Ingvar Walterström, olja på duk, stilleben
Aktuellt bud160 SEK
29d 7h
Gunnar Cyrén, Orrefors, "BS 2099, Maja Rosengren", vin -/allglas, 1960-tal, 7st_53694a_8dca66ba336d442_lg.jpeg
53694
Gunnar Cyrén, Orrefors, "BS 2099, Maja Rosengren", vin -/allglas, 1960-tal, 7st
Startbud100 SEK
29d 7h
Johansfors,  vinglas, 1960-tal, 7st_53695a_8dca66c127b62dd_lg.jpeg
53695
Johansfors, vinglas, 1960-tal, 7st
Startbud100 SEK
29d 7h
Glasservis mm, 26 delar_53696a_8dca66c63fb1a98_lg.jpeg
53696
Glasservis mm, 26 delar
Aktuellt bud120 SEK
29d 7h
Trägubbar, snidade, 2st_53697a_8dca66c9ed2c5b2_lg.jpeg
53697
Trägubbar, snidade, 2st
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Skulptur i trä, tjur_53698a_8dca66d17dc7de1_lg.jpeg
53698
Skulptur i trä, tjur
Startbud100 SEK
29d 7h
Saitek Pro Flight X-55 Rhino, flygjoystick, 2 delar_53699a_8dca66d93d6e0e5_lg.jpeg
53699
Saitek Pro Flight X-55 Rhino, flygjoystick, 2 delar
Aktuellt bud160 SEK
29d 7h
Vaser, Japan, emaljerad mässing med dekor av trollsländor och näckrosor, 2st_53700a_8dca66e57356557_lg.jpeg
53700
Vaser, Japan, emaljerad mässing med dekor av trollsländor och näckrosor, 2st
Startbud100 SEK
29d 7h
Salongsbord, åttakantigt, renässansstil, 18/1900-tal_53701a_8dca6e5b727c9f2_lg.jpeg
53701
Salongsbord, åttakantigt, renässansstil, 18/1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Golvkandelaber, järnsmide, 1900-talets andra hälft_53702a_8dca6e61b334d29_lg.jpeg
53702
Golvkandelaber, järnsmide, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
29d 7h
Marian Zawadzki (1912-1978), Tilgmans Keramik, vas i stengods, 1955_53703a_8dca6e7cf81304f_lg.jpeg
53703
Marian Zawadzki (1912-1978), Tilgmans Keramik, vas i stengods, 1955
Startbud100 SEK
29d 7h
Junghans, bordsur med träfodral_53704a_8dca6e80975db09_lg.jpeg
53704
Junghans, bordsur med träfodral
Startbud100 SEK
29d 7h
Malte Särlöv, olja på duk, räv i vinter_53705b_8dca6e848c3940e_lg.jpeg
53705
Malte Särlöv, olja på duk, räv i vinter
Startbud100 SEK
29d 7h
G.W. Hill, olja på duk, "Marker i sne. Hindsholm-Nordfyn"_53706a_8dca6e8837247c1_lg.jpeg
53706
G.W. Hill, olja på duk, "Marker i sne. Hindsholm-Nordfyn"
Startbud100 SEK
29d 7h
Bang & Olufsen, Beovision LX 2500 teve, 1980-talets mitt_53707a_8dca6e914ffc5b3_lg.jpeg
53707
Bang & Olufsen, Beovision LX 2500 teve, 1980-talets mitt
Startbud100 SEK
29d 7h
Bang & Olufsen, Beovox S45, 1976-1977_53708a_8dca6e9851eb72b_lg.jpeg
53708
Bang & Olufsen, Beovox S45, 1976-1977
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Christian Thomsen, Royal Copenhagen, figurin #439, " Faun with Rabbit"_53709a_8dca7a8f67adc99_lg.jpeg
53709
Christian Thomsen, Royal Copenhagen, figurin #439, " Faun with Rabbit"
Startbud100 SEK
29d 7h
Sovel -/offerfat, Bali, "Dulang", polykrom bemålning, 1800-tal_53710a_8dca7ab8aa11ab9_lg.jpeg
53710
Sovel -/offerfat, Bali, "Dulang", polykrom bemålning, 1800-tal
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Fåtöljer, tapetserarstil, 1900-talets första hälft, 1 par_53711a_8dca7ac2bd9aafe_lg.jpeg
53711
Fåtöljer, tapetserarstil, 1900-talets första hälft, 1 par
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Chilli ,"Lekimana", barbord metall med träskiva_53712a_8dca7ac73f82906_lg.jpeg
53712
Chilli ,"Lekimana", barbord metall med träskiva
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Bokhylla, jugend, 1900-tal_53713a_8dca7acc60a9fd2_lg.jpeg
53713
Bokhylla, jugend, 1900-tal
Startbud100 SEK
29d 7h
NilsJohan, "Ungt Kök", brödlåda i plåt_53714a_8dca7b57906fafd_lg.jpeg
53714
NilsJohan, "Ungt Kök", brödlåda i plåt
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
CowParade, # 7315, "Lady Camoolot", figurin i porslin, 2002_53715a_8dca7b61d3a52b8_lg.jpeg
53715
CowParade, # 7315, "Lady Camoolot", figurin i porslin, 2002
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Taklampa, textil och metall_53716a_8dca7b651f54a9f_lg.jpeg
53716
Taklampa, textil och metall
Startbud100 SEK
29d 7h
Harald Notini, Böhlmarks Lampfabrik, taklampa, Swedish Modern, lackerad metall och glas, 1930-tal_53718a_8dca7b90699ee22_lg.jpeg
53718
Harald Notini, Böhlmarks Lampfabrik, taklampa, Swedish Modern, lackerad metall och glas, 1930-tal
Startbud100 SEK
Värdering7 000 - 8 000 SEK
29d 7h
Trelleborgs FF, TFF, signerad fotboll av laget år 2000 då de blev sexa i allsvenskan_53719a_8dca7b997cf27cc_lg.jpeg
53719
Trelleborgs FF, TFF, signerad fotboll av laget år 2000 då de blev sexa i allsvenskan
Startbud100 SEK
29d 7h
Tändsticksplån, BP (British Petroleum), ca 40st_53720a_8dca7bb62a76b81_lg.jpeg
53720
Tändsticksplån, BP (British Petroleum), ca 40st
Aktuellt bud100 SEK
29d 7h
Nimy Lez-Mons Mouzin Lecat & Cie, Belgien, kanna i majolika, maritim, 1893-1906_53721a_8dca7bcc118b100_lg.jpeg
53721
Nimy Lez-Mons Mouzin Lecat & Cie, Belgien, kanna i majolika, maritim, 1893-1906
Startbud100 SEK
29d 7h
Wilhelm Kåge Gustavsberg, "Argenta", miniatyrvas med fiskdekor_53722a_8dca7bd4d9ac49e_lg.jpeg
53722
Wilhelm Kåge Gustavsberg, "Argenta", miniatyrvas med fiskdekor
Aktuellt bud140 SEK

Semesterstängt 22/7 - 4/8