24d 4h
Dukar, Klässbol mm, 2st_48699a_8dc35d91b30e99d_lg.jpeg
48699
Dukar, Klässbol mm, 2st
Startbud100 SEK
24d 4h
Rolex, armbandsur, GMT-Master II, stål, 2003_48700b_8dc35fefbd49b02_lg.jpeg
48700
Rolex, armbandsur, GMT-Master II, stål, 2003
Aktuellt bud88 000 SEK
24d 4h
Royal Copenhagen, "Flora danica", Taraxacum Phymatocarpum, djup tallrik_48701a_8dc360097fb5246_lg.jpeg
48701
Royal Copenhagen, "Flora danica", Taraxacum Phymatocarpum, djup tallrik
Aktuellt bud2 000 SEK
24d 4h
Lars Bergsten, väggrelief i keramik_48702a_8dc3601705bd58e_lg.jpeg
48702
Lars Bergsten, väggrelief i keramik
Startbud100 SEK
24d 4h
Maria Berntsen, Georg Jensen, Denmark, "Harmony", ljusstake i rostfritt stål_48703a_8dc36056b98eb64_lg.jpeg
48703
Maria Berntsen, Georg Jensen, Denmark, "Harmony", ljusstake i rostfritt stål
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Guldsmycken, 18k_48705a_8dc3605ebb04857_lg.jpeg
48705
Guldsmycken, 18k
Aktuellt bud6 200 SEK
24d 4h
Helle Damkjaer, Georg Jensen, Denmark, "Bloom", skålar i rostfritt stål_48704a_8dc3605ab135513_lg.jpeg
48704
Helle Damkjaer, Georg Jensen, Denmark, "Bloom", skålar i rostfritt stål
Aktuellt bud200 SEK
24d 4h
Bang & Olufsen, BeoCord 3300 Cassette Deck, 1986_48706a_8dc361afda18c23_lg.jpeg
48706
Bang & Olufsen, BeoCord 3300 Cassette Deck, 1986
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Bang & Olufsen, Beogram CD 3300, 1986_48707a_8dc361b55a180a5_lg.jpeg
48707
Bang & Olufsen, Beogram CD 3300, 1986
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Bang & Olufsen, BeoGram 3300 Record Player, 1986_48708a_8dc361bd64cdf49_lg.jpeg
48708
Bang & Olufsen, BeoGram 3300 Record Player, 1986
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Onkyo AV Receiver TX-SR500E_48709a_8dc361c21d22da8_lg.jpeg
48709
Onkyo AV Receiver TX-SR500E
Aktuellt bud140 SEK
24d 4h
Bang & Olufsen, Beomaster 3300 receiver, 1986_48710a_8dc361c8e3a145f_lg.jpeg
48710
Bang & Olufsen, Beomaster 3300 receiver, 1986
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Pall med trappstege, 1960-tal_48711a_8dc361ccc340220_lg.jpeg
48711
Pall med trappstege, 1960-tal
Aktuellt bud120 SEK
24d 4h
Gryta / behållare i koppar, vikt ca 16kg_48712a_8dc361d4b2d5565_lg.jpeg
48712
Gryta / behållare i koppar, vikt ca 16kg
Startbud100 SEK
24d 4h
Fotogenlampa med majolikahus, 1800/1900-tal_48713a_8dc368955e18874_lg.jpeg
48713
Fotogenlampa med majolikahus, 1800/1900-tal
Startbud100 SEK
24d 4h
Äldre lanterninsats samt fotogenlampa för vägg/bord, 1800/1900-tal_48714a_8dc3689da7a5dc0_lg.jpeg
48714
Äldre lanterninsats samt fotogenlampa för vägg/bord, 1800/1900-tal
Startbud100 SEK
24d 4h
Goodell-Pratt Co, USA, poler/bordssvarv för klockmakare/guldsmed/juvelare, 1930-tal_48715a_8dc368ad0593d8b_lg.jpeg
48715
Goodell-Pratt Co, USA, poler/bordssvarv för klockmakare/guldsmed/juvelare, 1930-tal
Startbud100 SEK
24d 4h
Ryds Glasbruk, bonbonjär i grönt opalint glas_48716a_8dc368b4f8f63dc_lg.jpeg
48716
Ryds Glasbruk, bonbonjär i grönt opalint glas
Startbud100 SEK
24d 4h
Ryds Glasbruk, bonbonjär i turkos opalint glas samt annan skål i pressglas_48717a_8dc368b88887c78_lg.jpeg
48717
Ryds Glasbruk, bonbonjär i turkos opalint glas samt annan skål i pressglas
Startbud100 SEK
24d 4h
Upsala-Ekebey, Karlskrona, bonbonjär med reklam för Ronneby Brunn_48718a_8dc368bf4cc2a1a_lg.jpeg
48718
Upsala-Ekebey, Karlskrona, bonbonjär med reklam för Ronneby Brunn
Aktuellt bud220 SEK
24d 4h
Askfat i porslin, bulldog med krabba_48719a_8dc368c2ed7c458_lg.jpeg
48719
Askfat i porslin, bulldog med krabba
Startbud100 SEK
24d 4h
Certina 1888, DS Podium, 100m Chronograph, 2010-tal_48720a_8dc368cc2d51406_lg.jpeg
48720
Certina 1888, DS Podium, 100m Chronograph, 2010-tal
Aktuellt bud140 SEK
24d 4h
Ole Lyngaard, Copenhagen, örhänge med pärlformad matt svart onyx, 18k_48721a_8dc368f5e69428b_lg.jpeg
48721
Ole Lyngaard, Copenhagen, örhänge med pärlformad matt svart onyx, 18k
Aktuellt bud600 SEK
24d 4h
Eterna Sonic, Electronic, 1980-tal_48722a_8dc368fbb6fa1ba_lg.jpeg
48722
Eterna Sonic, Electronic, 1980-tal
Startbud100 SEK
24d 4h
Klockor, Pulsar, Seiko, Vogue mm_48723a_8dc368ff0009abf_lg.jpeg
48723
Klockor, Pulsar, Seiko, Vogue mm
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Salongsgrupp, Karl Johan soffa, Göteborgsstolar samt pelarbord rokoko, 1800/1900-tal, 5 delar_48724a_lg.jpeg
47172
Salongsgrupp, Karl Johan soffa, Göteborgsstolar samt pelarbord rokoko, 1800/1900-tal, 5 delar
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Ikea, "Valby Ruta", matta, 170x230cm_48725a_lg.jpeg
40658
Ikea, "Valby Ruta", matta, 170x230cm
Startbud100 SEK
24d 4h
Niklas Aronsson, olja på duk, "Backe i Vitemölla"_48726a_8dc36a99916ac83_lg.jpeg
48726
Niklas Aronsson, olja på duk, "Backe i Vitemölla"
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
24d 4h
Birgitta Nelson Clauss, väggtextil, "Fågelskådare"_48727a_8dc36ab02e10bcb_lg.jpeg
48727
Birgitta Nelson Clauss, väggtextil, "Fågelskådare"
Aktuellt bud100 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
24d 4h
Albin Amelin, litografi, lastbil utanför fabrik_48728a_8dc3753f42ee084_lg.jpeg
48728
Albin Amelin, litografi, lastbil utanför fabrik
Startbud100 SEK
24d 4h
Jörgen Fogelquist, litografi, "Ishockeyyrink"_48729a_8dc37545027f865_lg.jpeg
48729
Jörgen Fogelquist, litografi, "Ishockeyyrink"
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, kulligt landskap vid vatten_48730a_8dc3756157136c5_lg.jpeg
48730
Oidentifierad konstnär, olja på duk, kulligt landskap vid vatten
Startbud100 SEK
24d 4h
Eric Hansen, olja på duk, komposition_48731a_8dc375730b52bf8_lg.jpeg
48731
Eric Hansen, olja på duk, komposition
Startbud100 SEK
24d 4h
Osvald Karms (Danmark 1885-1972), olja på duk, gård med höns_48732a_8dc3757a46fc31f_lg.jpeg
48732
Osvald Karms (Danmark 1885-1972), olja på duk, gård med höns
Startbud100 SEK
24d 4h
Carl Julius, olja på duk, slättlandskap med mölla_48733a_8dc37583d2e812a_lg.jpeg
48733
Carl Julius, olja på duk, slättlandskap med mölla
Startbud100 SEK
24d 4h
Connie O. Simonsen, olja på duk, komposition_48734a_8dc3758b07e1586_lg.jpeg
48734
Connie O. Simonsen, olja på duk, komposition
Startbud100 SEK
24d 4h
Hans-Jörgen Hansson, "Balett", tyg på rulle_48735a_8dc3759ed1272ba_lg.jpeg
48735
Hans-Jörgen Hansson, "Balett", tyg på rulle
Startbud100 SEK
24d 4h
Hans-Jörgen Hansson, "Circus", tyg på rulle_48736a_8dc375a0bcadff9_lg.jpeg
48736
Hans-Jörgen Hansson, "Circus", tyg på rulle
Startbud100 SEK
24d 4h
Alice Wallebäck, matta, röllakan_48737a_8dc375aa45273d3_lg.jpeg
48737
Alice Wallebäck, matta, röllakan
Aktuellt bud1 050 SEK
24d 4h
Bartingdale & Kline, nautisk tavla i relief_48738a_8dc375b3c5509c2_lg.jpeg
48738
Bartingdale & Kline, nautisk tavla i relief
Startbud100 SEK
24d 4h
Kerstin Einarsson, olja på duk, ängsblommor_48739a_8dc375b9e217511_lg.jpeg
48739
Kerstin Einarsson, olja på duk, ängsblommor
Startbud100 SEK
24d 4h
Barbro Cheesman, olja på duk, kvinnoporträtt_48740a_8dc375bf0902e45_lg.jpeg
48740
Barbro Cheesman, olja på duk, kvinnoporträtt
Startbud100 SEK
24d 4h
Orientalisk matta, "Bagdad" från MIO_48741a_8dc375c5ae47e41_lg.jpeg
48741
Orientalisk matta, "Bagdad" från MIO
Startbud100 SEK
24d 4h
Gunnar Kåge, olja på duk, "Sjöbo Ora"_48742a_8dc375cc553f352_lg.jpeg
48742
Gunnar Kåge, olja på duk, "Sjöbo Ora"
Startbud100 SEK
24d 4h
Tavelcanvas samt ram, obegagnat, 3 delar_48743a_8dc375d79ecb794_lg.jpeg
48743
Tavelcanvas samt ram, obegagnat, 3 delar
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Aqvarelle Arches, 300 grams papper för akvarellfärg, 6 förpackningar_48744a_8dc375de7e89bde_lg.jpeg
48744
Aqvarelle Arches, 300 grams papper för akvarellfärg, 6 förpackningar
Aktuellt bud100 SEK
24d 4h
Niklas Aronsson, olja på duk, "Baskemölla"_48745a_8dc375ecc3caeb7_lg.jpeg
48745
Niklas Aronsson, olja på duk, "Baskemölla"
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
24d 4h
H.P. Uhlmann, olja på duk, gårdshus vid å med bro_48746a_8dc375f774ab963_lg.jpeg
48746
H.P. Uhlmann, olja på duk, gårdshus vid å med bro
Startbud100 SEK