50642 Serverings -/barvagn, uppfällbar med intarsia, 1900-talets mitt

50642a_8dc5eb2d0c0cf3a_med.jpeg
  • 50642a_8dc5eb2d0c0cf3a_sm.jpeg
  • 50642b_8dc5eb2d1b0a596_sm.jpeg
  • 50642c_8dc5eb2d30b497b_sm.jpeg
  • 50642d_8dc5eb2d536dbc1_sm.jpeg
  • 50642e_8dc5eb2d79f73e0_sm.jpeg
  • 50642f_8dc5eb2da1f49be_sm.jpeg
  • 50642g_8dc5eb2dc799a1c_sm.jpeg
  • 50642h_8dc5eb2debfaf2a_sm.jpeg
  • 50642i_8dc5eb2e0e4c8d7_sm.jpeg
  • 50642j_8dc5eb2e35d095a_sm.jpeg
  • 50642k_8dc5eb2e58f5b61_sm.jpeg

Mässing och trä.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Längd 85cm, bredd nerfällt 50cm

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK