- HeminredningRensa filter
50232
Mio, tidningshylla, ek och metall
Startbud100 SEK
50262
Äldre badkarsblandare
Aktuellt bud100 SEK
50282
Herrbetjänt i vitlackat trä
Startbud100 SEK
50287
The Singer MFG. Co. USA, bordsfläkt, lackerad plåt med mässingsblad, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud380 SEK
50304
Tidningsställ, plåt och ek, vägghängd
Aktuellt bud100 SEK
50451
Blomlåda i mässing, dekorerad med lejonhuvud
Aktuellt bud220 SEK
50471
Moderna Dekoroation Verkstäder AB, klädhängare i stål
Startbud100 SEK
50473
Piedestaler, 3st
Aktuellt bud120 SEK
50475
Tamburmajor/stumtjänare i betsat trä
Aktuellt bud200 SEK
50514
Spøttrup Møbelfabrik, pall i teak och skai
Aktuellt bud100 SEK
50525
Fönster träluckor, ihopasatta och använts som sänggavel, 1 par
Aktuellt bud920 SEK
50572
Blomsterställning i smide och glas
Aktuellt bud180 SEK
50573
taburett / pall, teak och textil med floral dekor
Aktuellt bud120 SEK
50574
Pall i bemålat trä
Aktuellt bud100 SEK
50575
Hundkorg i bemålat trä
Startbud100 SEK
50576
Blomsterställningar i smide, 1 par
Aktuellt bud200 SEK
50578
Piedestal i bemålat trä
Aktuellt bud100 SEK
50642
Serverings -/barvagn, uppfällbar med intarsia, 1900-talets mitt
Aktuellt bud100 SEK
50721
Dörrstop, häst i bemålt gjutjärn
Aktuellt bud100 SEK
50758
Väggdekorationer, segelskepp i tjockt järn, 2st
Startbud100 SEK
50771
Paraplyställ i bemålat gjutjärn
Aktuellt bud320 SEK
50780
Hallmöbel/klädförvaring för barn
Aktuellt bud100 SEK
50782
Herrbetjänt
Startbud100 SEK
50783
Awab, kökspall, 1950/60-tal
Aktuellt bud180 SEK
50784
Köksstege/stegpall, utfällbar 1960/70-tal
Aktuellt bud140 SEK
50796
Redahylla, rakmodell med 10 skeppor och en burk
Aktuellt bud100 SEK
50905
Vägghängare, 10st
Aktuellt bud120 SEK
50920
Blomsterbord i teakfaner
Aktuellt bud500 SEK
50944
Piedestaler, vitmålade, 3st
Startbud100 SEK
50989
Vedkorg samt blåsbälg
Startbud100 SEK