- ReklamRensa filter
50239
Trälåda, "Bröderna Edstrand Malmö", förstärkta kanter
Aktuellt bud120 SEK
50321
Emaljskylt, "Rökning förbjuden", 1920/30-tal
Aktuellt bud180 SEK
50339
Coca-Cola, växel/myntskål för kiosk/butik
Aktuellt bud100 SEK
50407
Karl Lundborg, reklamaffisch, "Axel Ebbes Konsthall Trelleborg", 1930/40-tal
Aktuellt bud200 SEK
50442
Lawson Wood, Allers 1932, tryck, samtida
Startbud100 SEK
50443
Pommac, reklamaffisch, tryck, samtida
Aktuellt bud100 SEK
50452
Reklamskylt i plåt med litografiskt tryck, "Motortvätt utföres med omsorg",
Aktuellt bud420 SEK
50456
Trälådor, Zenith "Flora" Margarin samt Danzola Danish Blue Cheese
Aktuellt bud100 SEK
50462
Esteri Tomula, Arabia, "Fennica", vas i porslin med floral dekor samt Arabia, "Tre Ess", hjärtformat smörfat
Aktuellt bud100 SEK
50490
Reklamaffisch, Swift´s Borax, nytryck
Startbud100 SEK
50801
Michelingubbe i plast, Made in France 1966
Aktuellt bud340 SEK
50811
Reklamskylt i plåt med litografiskt tryck, "Laddning och försäljning av batterier",
Aktuellt bud420 SEK
50893
Lindells Vågfabrik AB, Jönköping, "Briljant Kaffe rekommenderas", balansvåg, 10kg i mässing
Aktuellt bud100 SEK
50938
Norrahammars Bruk, "Tangent", plakett i järn
Startbud100 SEK
50971
Diverse plåtburkar, Mazetti, Ögon-Cacao, Droste Cacao, Mörcks Kalas Kaffe mm
Aktuellt bud100 SEK
51103
Diverse plåtburkar, Röda Ugglan (Kalmar chokladfabrik), Mazetti, Påels mm
Startbud100 SEK