- Tavlor, Konst, RamarRensa filter
50867
Nicklas Andersson, Smygehamn, airbrush på komposit, kattliknade varelse
Startbud100 SEK
50869
Nicklas Andersson, Smygehamn, airbrush på komposit, öga tittar ut
Startbud100 SEK
50896
Barbara Bobrowska, olja på pannå, ängel
Aktuellt bud100 SEK
50908
Alvar Hård, olja på duk, "Bärplockerskor ska inte vara i skogen när det är älgjakt. De skadar jakten."
Startbud100 SEK
50912
Acke Myhrman, olja på duk, stilleben med vin och räkor
Startbud100 SEK
51108
Charlotta Hallonsten, Trelleborg, olja på duk, fiskare
Startbud100 SEK
51203
Gustav Arne, olja på duk, "Sommardag från skäret"
Startbud100 SEK
51206
Ulf Onsberg, litografi, pilar längs väg
Startbud100 SEK
51208
Carsten Ström, Abbekås Keramik, väggtavla i keramik med fiskare i relief
Startbud100 SEK
51209
Per Jadéus, olja på duk, utvälta apelsiner
Startbud100 SEK
51210
Irma Yourstone, väggtavla i keramik med fiskar
Startbud100 SEK
51211
Carsten Ström, Abbekås Keramik, "Sydländsk fiskare", väggtavla i keramik med fiskare i relief
Startbud100 SEK
51212
Heinz Errett, Gustavsberg, "Skåne Prästkrage", väggtavla i keramik med floral dekor
Startbud100 SEK
51213
Gustav Arne, olja på duk, "Landskap i juli från Domstens Backar"
Aktuellt bud220 SEK
51224
Plåtskyltar med Marvelkaraktärer, Hulken, Captan America, Iron Man, Spiderman
Aktuellt bud120 SEK
51231
Fritz Högberg, tillskriven, olja på pannå, gycklare
Startbud100 SEK
51232
Plåtskyltar med Marvel & DC Comics karaktärer, Superman, Batman, Wolverine Green Lantern
Startbud100 SEK
51241
Karl Lundborg, olja på duk, hus vid ås i vintertid
Startbud100 SEK