1
14d 23h
Nicklas Andersson, Smygehamn, airbrush på komposit, kattliknade varelse_50867a_8dc6359e0279aab_lg.jpeg
50867
Nicklas Andersson, Smygehamn, airbrush på komposit, kattliknade varelse
Startbud100 SEK
14d 23h
Nicklas Andersson, Smygehamn, airbrush på komposit, öga tittar ut_50869a_8dc635a3ee2ba41_lg.jpeg
50869
Nicklas Andersson, Smygehamn, airbrush på komposit, öga tittar ut
Startbud100 SEK
14d 23h
Barbara Bobrowska, olja på pannå, ängel_50896a_8dc63a3d0d02969_lg.jpeg
50896
Barbara Bobrowska, olja på pannå, ängel
Aktuellt bud100 SEK
14d 23h
Alvar Hård, olja på duk, "Bärplockerskor ska inte vara i skogen när det är älgjakt. De skadar jakten."_50908a_8dc63b31d95c6b5_lg.jpeg
50908
Alvar Hård, olja på duk, "Bärplockerskor ska inte vara i skogen när det är älgjakt. De skadar jakten."
Startbud100 SEK
14d 23h
Acke Myhrman, olja på duk, stilleben med vin och räkor_50912a_8dc63b497ac9b3a_lg.jpeg
50912
Acke Myhrman, olja på duk, stilleben med vin och räkor
Startbud100 SEK
21d 23h
Charlotta Hallonsten, Trelleborg, olja på duk, fiskare_51108a_8dc69a4c1da2946_lg.jpeg
51108
Charlotta Hallonsten, Trelleborg, olja på duk, fiskare
Startbud100 SEK
22d 1h
Gustav Arne, olja på duk, "Sommardag från skäret"_51203a_8dc6bf72a1cb4d6_lg.jpeg
51203
Gustav Arne, olja på duk, "Sommardag från skäret"
Startbud100 SEK
22d 1h
Ulf Onsberg, litografi, pilar längs väg_51206a_8dc6bf822e95f89_lg.jpeg
51206
Ulf Onsberg, litografi, pilar längs väg
Startbud100 SEK
22d 1h
Carsten Ström, Abbekås Keramik, väggtavla i keramik med fiskare i relief_51208a_8dc6bf8809c9973_lg.jpeg
51208
Carsten Ström, Abbekås Keramik, väggtavla i keramik med fiskare i relief
Startbud100 SEK
22d 1h
Per Jadéus, olja på duk, utvälta apelsiner_51209a_8dc6bf8deaf41a3_lg.jpeg
51209
Per Jadéus, olja på duk, utvälta apelsiner
Startbud100 SEK
22d 1h
Irma Yourstone, väggtavla i keramik med fiskar_51210a_8dc6bf9202a6b22_lg.jpeg
51210
Irma Yourstone, väggtavla i keramik med fiskar
Startbud100 SEK
22d 1h
Carsten Ström, Abbekås Keramik, "Sydländsk fiskare", väggtavla i keramik med fiskare i relief_51211a_8dc6bf9482a5620_lg.jpeg
51211
Carsten Ström, Abbekås Keramik, "Sydländsk fiskare", väggtavla i keramik med fiskare i relief
Startbud100 SEK
22d 1h
Heinz Errett, Gustavsberg, "Skåne Prästkrage", väggtavla i keramik med floral dekor_51212a_8dc6bf98f94ad29_lg.jpeg
51212
Heinz Errett, Gustavsberg, "Skåne Prästkrage", väggtavla i keramik med floral dekor
Startbud100 SEK
22d 1h
Gustav Arne, olja på duk, "Landskap i juli från Domstens Backar"_51213a_8dc6bf9f66002c2_lg.jpeg
51213
Gustav Arne, olja på duk, "Landskap i juli från Domstens Backar"
Aktuellt bud220 SEK
22d 1h
Plåtskyltar med Marvelkaraktärer, Hulken, Captan America, Iron Man, Spiderman_51224a_8dc6c0b9473dd6b_lg.jpeg
51224
Plåtskyltar med Marvelkaraktärer, Hulken, Captan America, Iron Man, Spiderman
Aktuellt bud120 SEK
22d 1h
Fritz Högberg, tillskriven, olja på pannå, gycklare_51231a_8dc6c127d364786_lg.jpeg
51231
Fritz Högberg, tillskriven, olja på pannå, gycklare
Startbud100 SEK
22d 1h
Plåtskyltar med Marvel & DC Comics karaktärer, Superman, Batman, Wolverine Green Lantern_51232a_8dc6c12eb632b3c_lg.jpeg
51232
Plåtskyltar med Marvel & DC Comics karaktärer, Superman, Batman, Wolverine Green Lantern
Startbud100 SEK
22d 1h
Karl Lundborg, olja på duk, hus vid ås i vintertid_51241a_8dc6c163d6e09be_lg.jpeg
51241
Karl Lundborg, olja på duk, hus vid ås i vintertid
Startbud100 SEK