15d 7h
Arwid Karlsson, olja på pannå, kust med dyner_53327a_8dc9e3e1c54e008_lg.jpeg
53327
Arwid Karlsson, olja på pannå, kust med dyner
Aktuellt bud540 SEK
15d 7h
Bordslampa i brons, skulptur av Karavell_53328a_8dc9e3e56504381_lg.jpeg
53328
Bordslampa i brons, skulptur av Karavell
Startbud100 SEK
15d 7h
Markslöjd, Gnosjö, taklampa, PH-modell_53329a_8dc9e3e83045ea8_lg.jpeg
53329
Markslöjd, Gnosjö, taklampa, PH-modell
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Mora tvättsällsblandare_53330a_8dc9e3ea459e4cf_lg.jpeg
53330
Mora tvättsällsblandare
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Pyrene, kemisk eldsläckare (brandsläckare), 1930/40-tal_53332a_8dc9e401857a999_lg.jpeg
53332
Pyrene, kemisk eldsläckare (brandsläckare), 1930/40-tal
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Wilesco ångmaskin_53334a_8dc9e4052aa7cf7_lg.jpeg
53334
Wilesco ångmaskin
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Strindberglampa i mässing_53335a_8dc9e40af3788e6_lg.jpeg
53335
Strindberglampa i mässing
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Sigurd Persson, Silver (1979) och Smycken (1980)_53336a_8dc9e4106148220_lg.jpeg
53336
Sigurd Persson, Silver (1979) och Smycken (1980)
Aktuellt bud360 SEK
15d 7h
Stor trädgårdsurna i betong_53337a_8dc9e418b543639_lg.jpeg
53337
Stor trädgårdsurna i betong
Aktuellt bud340 SEK
15d 7h
Golvljusstakar i smide, 3st_53338a_8dc9e44e828294a_lg.jpeg
53338
Golvljusstakar i smide, 3st
Startbud100 SEK
15d 7h
Bryggeristolar, metall och trä, 2st_53339a_8dc9e42b174440e_lg.jpeg
53339
Bryggeristolar, metall och trä, 2st
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Diverse DVD-filmer_53340a_8dc9e42ea9440f9_lg.jpeg
53340
Diverse DVD-filmer
Aktuellt bud280 SEK
15d 7h
Diverse BlueRay-filmer_53341a_8dc9e430690fcd4_lg.jpeg
53341
Diverse BlueRay-filmer
Aktuellt bud280 SEK
15d 7h
Olivkorg, järn och zink_53342a_8dc9e435a1e159c_lg.jpeg
53342
Olivkorg, järn och zink
Startbud100 SEK
15d 7h
Diverse DVD-filmer_53343a_8dc9e438e24075d_lg.jpeg
53343
Diverse DVD-filmer
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
KF, Italy, herrbetjänt i trä och mässing_53344a_8dc9e43d12712ff_lg.jpeg
53344
KF, Italy, herrbetjänt i trä och mässing
Aktuellt bud140 SEK
15d 7h
WM Stege, typ 300, 3 steg, aluminium_53345a_8dc9e43f800c9f6_lg.jpeg
53345
WM Stege, typ 300, 3 steg, aluminium
Startbud100 SEK
15d 7h
Bauhaus Stabilomat, trapptege, 3 steg, metall_53346a_8dc9e4417dd8fb1_lg.jpeg
53346
Bauhaus Stabilomat, trapptege, 3 steg, metall
Aktuellt bud300 SEK
15d 7h
Diverse DVD-filmer_53347a_8dc9e442c860086_lg.jpeg
53347
Diverse DVD-filmer
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Sture kandell, olja på duk, blomsterstilleben_53348a_8dc9e4ee6272bbc_lg.jpeg
53348
Sture kandell, olja på duk, blomsterstilleben
Startbud100 SEK
15d 7h
Henri de Toulouse-Lautrec, efter, tryck, "Lindanserskan" och "Kvinnlig Clown"_53349a_8dc9e4fa6905de5_lg.jpeg
53349
Henri de Toulouse-Lautrec, efter, tryck, "Lindanserskan" och "Kvinnlig Clown"
Startbud100 SEK
15d 7h
Priskurant 1948 AB Malmö Fiskeredskapsaffär_53350a_8dc9e50c3a218f7_lg.jpeg
53350
Priskurant 1948 AB Malmö Fiskeredskapsaffär
Aktuellt bud120 SEK
15d 7h
Gaston Smidt, etsning, "Tvillingparet", två terriers_53351a_8dc9e5171d3e634_lg.jpeg
53351
Gaston Smidt, etsning, "Tvillingparet", två terriers
Startbud100 SEK
15d 7h
Bernt Böckman, litografi, komposition_53352a_8dc9e51ddabb805_lg.jpeg
53352
Bernt Böckman, litografi, komposition
Startbud100 SEK
15d 7h
Solingen, bestick, 66 delar_53353a_8dc9e525672752a_lg.jpeg
53353
Solingen, bestick, 66 delar
Aktuellt bud280 SEK
15d 7h
Sydslättens Julmagasin 1974_53354a_8dc9e5334d02157_lg.jpeg
53354
Sydslättens Julmagasin 1974
Startbud100 SEK
15d 7h
Duplex Hushållsvåg i patinerad metall, dubbelsidig, 1900-talets första del._53355a_8dc9e53a11061fa_lg.jpeg
53355
Duplex Hushållsvåg i patinerad metall, dubbelsidig, 1900-talets första del.
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Matchprogram, fotbolls-VM i Sverige 1958, Malmö, 5st_53356a_8dc9e54f3b2cce2_lg.jpeg
53356
Matchprogram, fotbolls-VM i Sverige 1958, Malmö, 5st
Aktuellt bud220 SEK
15d 7h
Telegrafverkets verkstad, Nynäshamn, väggtelefon, tidigt 1900-tal_53357a_8dc9e55c372f241_lg.jpeg
53357
Telegrafverkets verkstad, Nynäshamn, väggtelefon, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud480 SEK
15d 7h
Paraplyställ i gjutjärn, 1900-talets första hälft_53358a_8dc9e562253f189_lg.jpeg
53358
Paraplyställ i gjutjärn, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud240 SEK
15d 7h
Mattel, Hot Wheels, Ralf Schumacher Collection, Williams FW22 samt Ferrari F2004, 1:18_53359a_8dc9e5717a8a507_lg.jpeg
53359
Mattel, Hot Wheels, Ralf Schumacher Collection, Williams FW22 samt Ferrari F2004, 1:18
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Boris Ninemae, olja på duk, "Något att dricka för spelemän"_53360a_8dc9e5c75033990_lg.jpeg
53360
Boris Ninemae, olja på duk, "Något att dricka för spelemän"
Aktuellt bud11 000 SEK
Värdering20 000 - 22 000 SEK
15d 7h
Kai Nielsen (1882-1924), Bing & Gröndahl, figurin, satyr med druvklase_53361a_8dc9e57c2aa9dd3_lg.jpeg
53361
Kai Nielsen (1882-1924), Bing & Gröndahl, figurin, satyr med druvklase
Aktuellt bud480 SEK
Värdering700 - 1 000 SEK
15d 7h
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, blomsterstilleben_53362a_8dc9e587bc1f084_lg.jpeg
53362
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, blomsterstilleben
Startbud100 SEK
15d 7h
Kathrin Bernekorn, olja på duk, "Rönnbär i fönster"_53363a_8dc9e5903c69e12_lg.jpeg
53363
Kathrin Bernekorn, olja på duk, "Rönnbär i fönster"
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
15d 7h
Axel Einar Lindskog, efter, väggrelief i bronserad betong, knäande kvinna_53364a_8dc9e59dacff0bf_lg.jpeg
53364
Axel Einar Lindskog, efter, väggrelief i bronserad betong, knäande kvinna
Aktuellt bud120 SEK
15d 7h
Oidentifierad skulptör, väggrelief i bronserad gips, tjurfäktning_53365b_8dc9e5a271f4a4a_lg.jpeg
53365
Oidentifierad skulptör, väggrelief i bronserad gips, tjurfäktning
Startbud100 SEK
15d 7h
Kathrin Bernekorn, olja på duk, hus i dalgång_53366a_8dc9e5a6d2d092c_lg.jpeg
53366
Kathrin Bernekorn, olja på duk, hus i dalgång
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
15d 7h
Lennart Andersson, Gullaskruf, "Snoddas", selterglas, 9st_53367a_lg.jpeg
51548
Lennart Andersson, Gullaskruf, "Snoddas", selterglas, 9st
Aktuellt bud180 SEK
15d 8h
Ishizuka Seisakusho, Japan, flygplan i litograferad plåt, F-17, 1950-tal_53368a_8dc9e65128cd7e0_lg.jpeg
53368
Ishizuka Seisakusho, Japan, flygplan i litograferad plåt, F-17, 1950-tal
Startbud100 SEK
15d 8h
Gorillan Bobbys dödsmask, bemålad gips, 1930/40-tal_53369a_8dc9e66942c42ad_lg.jpeg
53369
Gorillan Bobbys dödsmask, bemålad gips, 1930/40-tal
Aktuellt bud200 SEK
15d 8h
Hagström Viking REX, halvakustisk elgitarr, silvergrå, 2011_53370a_8dc9e6864207a62_lg.jpeg
53370
Hagström Viking REX, halvakustisk elgitarr, silvergrå, 2011
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
15d 8h
Excellent-Geväret Mod CI, luftgevär, pumpmodell, 5,4mm, 1920/30-tal_53371a_8dc9e6b80192406_lg.jpeg
53371
Excellent-Geväret Mod CI, luftgevär, pumpmodell, 5,4mm, 1920/30-tal
Aktuellt bud120 SEK
15d 8h
Moritz Steinla, kopparsstick/gravyr, "Sixtinska madonnan" av Rafael, 1800-talets första häft_53372a_8dc9e6e23f19583_lg.jpeg
53372
Moritz Steinla, kopparsstick/gravyr, "Sixtinska madonnan" av Rafael, 1800-talets första häft
Startbud100 SEK
15d 8h
Gerard Terborch, efter, litografiskt tryck, musicerande kvinnor_53373a_8dc9e6fb07ef94a_lg.jpeg
53373
Gerard Terborch, efter, litografiskt tryck, musicerande kvinnor
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Tavla, olja på duk, båtar vid kust, 1800-tal_53374a_8dc9e71130a7cda_lg.jpeg
53374
Tavla, olja på duk, båtar vid kust, 1800-tal
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Hagström II, F-200, USA, elgitarr, 1965_53375a_8dc9e71f25d1d65_lg.jpeg
53375
Hagström II, F-200, USA, elgitarr, 1965
Aktuellt bud1 050 SEK
15d 8h
Haenel X luftgevär, Tyskland, 4,5mm, 1930-tal_53376a_8dc9e734ce477cf_lg.jpeg
53376
Haenel X luftgevär, Tyskland, 4,5mm, 1930-tal
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK

Semesterstängt 22/7 - 4/8