15d 7h
Knut Norman, olja på duk, fiskeläge_53224a_8dc9b233cabea7c_lg.jpeg
53224
Knut Norman, olja på duk, fiskeläge
Startbud100 SEK
15d 7h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, fiskeläge_53225a_8dc9b23a83e4553_lg.jpeg
53225
Oidentifierad konstnär, olja på duk, fiskeläge
Startbud100 SEK
15d 7h
Quiksilver, Vans, reklamskyltar i plast/plexi_53226a_8dc9b2457bb5a73_lg.jpeg
53226
Quiksilver, Vans, reklamskyltar i plast/plexi
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Torrtoaletter från skyddsrum, 2st_53227a_8dc9b249b4501d0_lg.jpeg
53227
Torrtoaletter från skyddsrum, 2st
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Börje Salming, autograf_53228a_8dc9b25297ff0de_lg.jpeg
53228
Börje Salming, autograf
Startbud100 SEK
15d 7h
Lisa Larson, Opto Design, skärbrädor, "Katten Mikey" samt "Katten Trull"_53229a_8dc9b25a6bb684f_lg.jpeg
53229
Lisa Larson, Opto Design, skärbrädor, "Katten Mikey" samt "Katten Trull"
Aktuellt bud260 SEK
15d 7h
Träpall på 3 ben_53230a_8dc9b27d44789ab_lg.jpeg
53230
Träpall på 3 ben
Aktuellt bud120 SEK
15d 7h
Bordslampa, Italy, bemålad metall, 1900-talets mitt_53231a_8dc9b28609fc042_lg.jpeg
53231
Bordslampa, Italy, bemålad metall, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
15d 7h
Hattstock i trä/komposit, 1900-talets första hälft_53232a_8dc9b28f6653110_lg.jpeg
53232
Hattstock i trä/komposit, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
15d 7h
Gislaved, Trelleborgs Gummi, askfat, glas och gummidäck, 3st_53233a_8dc9b2949a37be7_lg.jpeg
53233
Gislaved, Trelleborgs Gummi, askfat, glas och gummidäck, 3st
Aktuellt bud160 SEK
15d 7h
Piedestal med kruka, Italy, barock stil i keramik_53234a_8dc9b2a08f19172_lg.jpeg
53234
Piedestal med kruka, Italy, barock stil i keramik
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Anna Kjaer, Royal Copenhagen, Holmegaard Glasbruk, "Harlekin", karaff i glas_53235a_lg.jpeg
49309
Anna Kjaer, Royal Copenhagen, Holmegaard Glasbruk, "Harlekin", karaff i glas
Aktuellt bud380 SEK
15d 7h
Tapio Wirkkala, Iittala, ljusstakar i glas, modell 3412_53236a_lg.jpeg
52365
Tapio Wirkkala, Iittala, ljusstakar i glas, modell 3412
Aktuellt bud360 SEK
15d 7h
Bubbelplast, 0,5x100m_53244a_8dc9b3a6ed158a3_lg.jpeg
53244
Bubbelplast, 0,5x100m
Aktuellt bud120 SEK
15d 7h
Bubbelplast, 0,5x100m_53245a_8dc9b3a718f4749_lg.jpeg
53245
Bubbelplast, 0,5x100m
Aktuellt bud140 SEK
15d 7h
Bubbelplast, 0,5x100m_53246a_8dc9b3a73deaddd_lg.jpeg
53246
Bubbelplast, 0,5x100m
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Coca-Cola flagga_53247a_8dc9b3c76de749e_lg.jpeg
53247
Coca-Cola flagga
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Bing & Gröndahl, "Empire", kaffeservis med kakfat, 40 delar_53248a_lg.jpeg
52139
Bing & Gröndahl, "Empire", kaffeservis med kakfat, 40 delar
Aktuellt bud440 SEK
15d 7h
Slavia, Czechoslovakia, "631 Model 77 Lux", cal.177, luftgevär_53249a_lg.jpeg
52093
Slavia, Czechoslovakia, "631 Model 77 Lux", cal.177, luftgevär
Startbud100 SEK
15d 7h
Svenolov Ehrén, litografi, "Däckverkstaden"_53250a_lg.jpeg
52045
Svenolov Ehrén, litografi, "Däckverkstaden"
Startbud100 SEK
15d 7h
Oscar Reutersvärd, litografi, omöjlig figur_53251a_8dc9b62c88c6f1c_lg.jpeg
53251
Oscar Reutersvärd, litografi, omöjlig figur
Aktuellt bud340 SEK
15d 7h
Stig Linberg, Gustavsberg, "Medicinalväxter", mattallrikar, 11st_53252a_8dc9b6362133dcb_lg.jpeg
53252
Stig Linberg, Gustavsberg, "Medicinalväxter", mattallrikar, 11st
Aktuellt bud120 SEK
15d 7h
Skeppsljusstakar i mässing, 2st_53253a_8dc9b638a4f2a95_lg.jpeg
53253
Skeppsljusstakar i mässing, 2st
Aktuellt bud160 SEK
15d 7h
Ulla Procopé, Arabia, "Ruija", kaffeservis, 12 delar_53254a_8dc9b64cd97be32_lg.jpeg
53254
Ulla Procopé, Arabia, "Ruija", kaffeservis, 12 delar
Aktuellt bud100 SEK
15d 7h
Vägghylla och telefonhylla, String-modell_53255a_8dc9b650c87e466_lg.jpeg
53255
Vägghylla och telefonhylla, String-modell
Aktuellt bud220 SEK
15d 7h
Mari Simmulson, Upsala-Ekeby, vas i keramik_53256a_8dc9b655a9aa6e9_lg.jpeg
53256
Mari Simmulson, Upsala-Ekeby, vas i keramik
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Oscar Reutersvärd, litografi, omöjlig figur_53257a_8dc9b659e20f6b2_lg.jpeg
53257
Aktuellt bud600 SEK
15d 8h
Kontorsstol, trä och metall, 1900-talets första hälft_53258a_8dc9b666f4e3b03_lg.jpeg
53258
Kontorsstol, trä och metall, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
15d 8h
Frigast, Danmark, "Fleur", bestick i nysilver, 113 delar_53259a_8dc9b67b31f01fc_lg.jpeg
53259
Frigast, Danmark, "Fleur", bestick i nysilver, 113 delar
Aktuellt bud160 SEK
15d 8h
Golvlampa, trä och metall, 1970/80-tal_53260a_8dc9b6891d13890_lg.jpeg
53260
Golvlampa, trä och metall, 1970/80-tal
Startbud100 SEK
15d 8h
Just Andersen, Danmark, skål med lock i tenn_53261a_8dc9b694bde6a6a_lg.jpeg
53261
Just Andersen, Danmark, skål med lock i tenn
Startbud100 SEK
15d 8h
Diverse kuriosa_53262a_8dc9be4e1621f9c_lg.jpeg
53262
Diverse kuriosa
Aktuellt bud160 SEK
15d 8h
Rosenthal, "Maria", assietter med björnbärsdekor, 13st_53263a_8dc9be53428e921_lg.jpeg
53263
Rosenthal, "Maria", assietter med björnbärsdekor, 13st
Aktuellt bud160 SEK
15d 8h
Goebel, Hummel, figuriner, #111, #112, #141, #197, #835, 5st_53264a_8dc9be5bbf1e691_lg.jpeg
53264
Goebel, Hummel, figuriner, #111, #112, #141, #197, #835, 5st
Aktuellt bud120 SEK
15d 8h
Ljusstakar i trä, dalahästar och gummor, 4st_53265a_8dc9be6f0bd40df_lg.jpeg
53265
Ljusstakar i trä, dalahästar och gummor, 4st
Startbud100 SEK
15d 8h
Lise-Lotte Schedin, Linnebjer, Södra Sandby, ljuslykta i keramik_53266a_8dc9be77799e975_lg.jpeg
53266
Lise-Lotte Schedin, Linnebjer, Södra Sandby, ljuslykta i keramik
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Bing & Gröndahl, "Sommerfugl", vas samt Royal Copenhagen, "Blå Blomst", skål på fot_53267a_8dc9be800a530cd_lg.jpeg
53267
Bing & Gröndahl, "Sommerfugl", vas samt Royal Copenhagen, "Blå Blomst", skål på fot
Aktuellt bud120 SEK
15d 8h
Thorvald Marthinsen Sølvvarefabrikk, silverljusstakar, 1 par_53268a_8dc9be8da32ff57_lg.jpeg
53268
Thorvald Marthinsen Sølvvarefabrikk, silverljusstakar, 1 par
Aktuellt bud240 SEK
15d 8h
Cay Cedergren, Hven, "Flicka från Backafall", figuriner i keramik, 2st_53269a_8dc9be93add355d_lg.jpeg
53269
Cay Cedergren, Hven, "Flicka från Backafall", figuriner i keramik, 2st
Aktuellt bud220 SEK
15d 8h
Bing & Gröndahl, "Blå Måsen", äggkoppar, 6st_53270a_8dc9be98a744fb8_lg.jpeg
53270
Bing & Gröndahl, "Blå Måsen", äggkoppar, 6st
Aktuellt bud220 SEK
15d 8h
Kathrin Bernekorn, akvarell, blomsterstilleben_53271a_8dc9bea4f102974_lg.jpeg
53271
Kathrin Bernekorn, akvarell, blomsterstilleben
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Gert Andersson, olja på duk, blomstrande strandkant med mölla_53272a_8dc9bea98c1546d_lg.jpeg
53272
Gert Andersson, olja på duk, blomstrande strandkant med mölla
Startbud100 SEK
15d 8h
Fleischmann, lok, vagnar mm, 8 delar_53273a_8dc9beb19d3296c_lg.jpeg
53273
Fleischmann, lok, vagnar mm, 8 delar
Startbud100 SEK
15d 8h
Yamaha Portasound PS-2, keyboard, tidigt 1980-tal_53274a_8dc9beb66a6efaf_lg.jpeg
53274
Yamaha Portasound PS-2, keyboard, tidigt 1980-tal
Aktuellt bud120 SEK
15d 8h
Hans Hamngren. Etsning, optisk betraktelse av gårdspump_53275a_8dc9bebfec27938_lg.jpeg
53275
Hans Hamngren. Etsning, optisk betraktelse av gårdspump
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Vägg och bordslampor, glas och metall, 4st_53276a_8dc9bec227cdd46_lg.jpeg
53276
Vägg och bordslampor, glas och metall, 4st
Startbud100 SEK
15d 8h
Matservis, Kina, 1900-tal, 18 delar_53277a_8dc9bf4c735f3a6_lg.jpeg
53277
Matservis, Kina, 1900-tal, 18 delar
Aktuellt bud100 SEK
15d 8h
Konsthantverk AB, Tyringe, taklampa, trä, plast och glas_53278a_8dc9cb1338c8739_lg.jpeg
53278
Konsthantverk AB, Tyringe, taklampa, trä, plast och glas
Aktuellt bud120 SEK

Semesterstängt 22/7 - 4/8