Kortast tid kvar
50529
Blondie & Me, USA, aftonklänning, mörkgrön sammet och paljetter
Startbud100 SEK
50532
Klänning, smyckad med floral dekor
Startbud100 SEK
50533
Le Dauphin, France. "La Pomme", bordslampa i mässing med äppelskulptur i glas
Aktuellt bud160 SEK
50534
Ljuskrona, barock stil, mässing med droppformade prismor, 7 ljuskällor
Startbud100 SEK
49278
Excellentgeväret AB, Stockholm, "Phantom", Repeter 4.4mm, luftpistol
Aktuellt bud100 SEK
47404
Gunnel Sahlin, Kosta Boda, glasfrukter, banan och vindruvor, 2 delar
Aktuellt bud120 SEK
49349
Julius Paulsen, olja på duk, trädgård vid gavel
Aktuellt bud280 SEK
49287
Erzgebirge Volkskunst, påskharar och kycklingar i bemålat trä, 9st
Startbud100 SEK
49228
Bahco, dubbel skiftnyckel, #70/71, 8"
Aktuellt bud200 SEK
49299
Kjell Engman, Kosta Boda, "Iceage", ljusstake i glas
Aktuellt bud100 SEK
48693
Nils Erik Justelius Eksjö (Eksiö), tennfat, 1780
Aktuellt bud100 SEK
48707
Bang & Olufsen, Beogram CD 3300, 1986
Aktuellt bud320 SEK
48710
Bang & Olufsen, Beomaster 3300 receiver, 1986
Aktuellt bud340 SEK
48720
Certina 1888, DS Podium, 100m Chronograph, 2010-tal
Aktuellt bud220 SEK
50545
Glenn Jönsson, krita, komposition
Startbud100 SEK
50546
Carolina Alotus, litografi, blomma
Aktuellt bud100 SEK
50547
Alexius Huber, optiskt koncept, reliefkomposition i ädelstål
Aktuellt bud240 SEK
50548
Alexius Huber, optiskt koncept, reliefkomposition i ädelstål
Aktuellt bud120 SEK
50549
Lladro, Spain, figuriner, flickor med blommor, 2st
Startbud100 SEK
50550
Meissen, lökmönstrat kakfat, genombtruten dekor med handtag i metall
Aktuellt bud120 SEK
50551
Bricka i nysilver med dekor av druvor och bladverk
Aktuellt bud100 SEK
50552
Konstnärsmateriel, diverse taveldukar, obegagnade
Aktuellt bud220 SEK
50553
Notställ i stål, 2st
Startbud100 SEK
50554
Krups, emaljerad hushållsvåg upp till 10kg
Aktuellt bud100 SEK
50556
Bertel Thorvaldsen, efter, "Venus med äpplet", trädgårdsskulptur i vit betong
Aktuellt bud220 SEK
50557
Salongsbord, åttakantigt, renässansstil, 18/1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
50558
Klaffbord, allmoge, 18/1900-tal
Aktuellt bud140 SEK
50559
Gertrud Winberg, olja på duk, lada på kulle
Startbud100 SEK
50560
Oidentifierad konstnär, olja på duk, landskap
Aktuellt bud100 SEK
50561
Gama mm, US Zone, Germany, litograferade plåtleksaker, krokodil och fågel, 1950-tal
Startbud100 SEK
50555
UN, Japan litograferad plåtleksak, sköldpadda som spelar amerikansk fotboll, 1950-tal
Aktuellt bud500 SEK
50562
Göran Wärff, Kosta Boda, "Prince", vinglas, 6st
Aktuellt bud100 SEK
50563
Göran Wärff, Kosta Boda, "Sunflower", skålar i glas, 2st
Startbud100 SEK
50564
Bålskål med lock i slipad kristall, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
50565
Göran Wärff, Kosta Boda, "Prince", whiskyglas, 8st
Aktuellt bud100 SEK
50566
Carl Fagerlund, Orrefors, "Modell RD 1477", bordslampor i glas, 1 par
Aktuellt bud700 SEK
49609
Bay Keramik, W.Germany, blå golvvas i keramik
Aktuellt bud100 SEK
50568
Vinkaraff i form av anka, glas och metall, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud100 SEK
50569
Orrefors, champagneglas, 6st
Aktuellt bud100 SEK
50570
Göran Wärff, Kosta Boda, "Sunflower", ljuslyktor i glas, 3st
Aktuellt bud200 SEK
50571
Göran Wärff, Kosta Boda, "Prince", diverse glas, 16st
Aktuellt bud120 SEK
50572
Blomsterställning i smide och glas
Aktuellt bud180 SEK
50573
Taburett / pall, teak och textil med floral dekor
Aktuellt bud120 SEK
50574
Pall i bemålat trä
Aktuellt bud100 SEK
50575
Hundkorg i bemålat trä
Startbud100 SEK
50576
Blomsterställningar i smide, 1 par
Aktuellt bud200 SEK
50577
Golvlampa, trä, 2 ljuskällor
Aktuellt bud100 SEK
50578
Piedestal i bemålat trä
Aktuellt bud100 SEK
Öppettider
Måndag: 12:00 - 18:00
Torsdag: 12:00 - 20:00
Lördag: 09:00 - 14:00
Övriga dagar tar vi emot efter överenskommelse
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.