15d 10h
Diverse smycken_53176a_8dc99dfba3787c5_lg.jpeg
53176
Diverse smycken
Aktuellt bud100 SEK
15d 10h
Raija Kojonen Rauanheimo, Finland, brosch i keramik_53177a_8dc99dffcfb9218_lg.jpeg
53177
Raija Kojonen Rauanheimo, Finland, brosch i keramik
Startbud100 SEK
15d 11h
Diverse smycken_53178a_8dc99e0262bcf9d_lg.jpeg
53178
Diverse smycken
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Kuddar och textil, allmoge, 1900-tal, 4 delar_53179a_8dc99e0a4119483_lg.jpeg
53179
Kuddar och textil, allmoge, 1900-tal, 4 delar
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Diverse smycken, magdasös midjesmycke mm_53180a_8dc99e311b0ae9d_lg.jpeg
53180
Diverse smycken, magdasös midjesmycke mm
Aktuellt bud220 SEK
15d 11h
Kuddar allmoge, 1900-tal, 2st_53181a_8dc99e33585c7b2_lg.jpeg
53181
Kuddar allmoge, 1900-tal, 2st
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Diverse smycken_53182a_8dc99e353336860_lg.jpeg
53182
Diverse smycken
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Brandmästare, Trelleborg, axelklaffar från brandmansuniform, _53183a_8dc9a5407d25bd9_lg.jpeg
53183
Brandmästare, Trelleborg, axelklaffar från brandmansuniform,
Startbud100 SEK
15d 11h
Karl Ens, Volkstedt, Tyskland, figurin, guldfasan, 1900-talets första hälft_53184a_lg.jpeg
51753
Karl Ens, Volkstedt, Tyskland, figurin, guldfasan, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
15d 11h
Multistiftspenna, Tyskland, mässing, 1920/30-tal_53185a_8dc9a588ebc93f7_lg.jpeg
53185
Multistiftspenna, Tyskland, mässing, 1920/30-tal
Startbud100 SEK
15d 11h
Omega Seamaster damklocka, 1958_53186a_8dc9a597adc2f11_lg.jpeg
53186
Omega Seamaster damklocka, 1958
Aktuellt bud120 SEK
15d 11h
Ivan Omelius, Finguld Malmö, halsband i silver, 1983_53187a_8dc9a5b054f425e_lg.jpeg
53187
Ivan Omelius, Finguld Malmö, halsband i silver, 1983
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Guldsmycken/skrot, 18k_53188a_8dc9a6da222bf53_lg.jpeg
53188
Guldsmycken/skrot, 18k
Aktuellt bud1 250 SEK
15d 11h
Alvar Hård, olja på duk, "Glada människor lever längre än sura och förgrämda"_53189a_lg.jpeg
52344
Alvar Hård, olja på duk, "Glada människor lever längre än sura och förgrämda"
Startbud100 SEK
15d 11h
Bose 151 SE utomhushögtalare_53190a_lg.jpeg
52112
Bose 151 SE utomhushögtalare
Aktuellt bud320 SEK
15d 11h
Pitney Bowes K700 frankeringsmaskin med våg_53191a_8dc9a94ef23f39b_lg.jpeg
53191
Pitney Bowes K700 frankeringsmaskin med våg
Startbud100 SEK
15d 11h
Ericofoner, "Kobratelefoner", röd plast, 2st_53192a_8dc9a952d786fed_lg.jpeg
53192
Ericofoner, "Kobratelefoner", röd plast, 2st
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Bang & Olufsen, "Beogram 5005", skivspelare_53193a_8dc9a959ba9b11e_lg.jpeg
53193
Bang & Olufsen, "Beogram 5005", skivspelare
Aktuellt bud480 SEK
15d 11h
Lune, modell 1230, taklampor i metall, 2st_53194a_8dc9a966a4547d1_lg.jpeg
53194
Lune, modell 1230, taklampor i metall, 2st
Startbud100 SEK
15d 11h
Laora, Certina, Tevo klockor samt svenska silvermynt, 7 delar_53195a_8dc9a98a7b5af0c_lg.jpeg
53195
Laora, Certina, Tevo klockor samt svenska silvermynt, 7 delar
Aktuellt bud160 SEK
15d 11h
Ljusstakar i metall, 3 par_53196a_8dc9a991943b8a8_lg.jpeg
53196
Ljusstakar i metall, 3 par
Startbud100 SEK
15d 11h
Ljuskronor och väggkandelaber, smide, 3st_53197a_8dc9a994a8b62dd_lg.jpeg
53197
Ljuskronor och väggkandelaber, smide, 3st
Startbud100 SEK
15d 11h
Kathrin Bernekorn, olja på duk, "Blommande trädgård"_53198a_8dc9a9ac8a05d4d_lg.jpeg
53198
Kathrin Bernekorn, olja på duk, "Blommande trädgård"
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
15d 11h
Oscar & Clothilde, "Pyramid", the Bonaparte Line, djupa tallrikar, 4st_53199a_8dc9b1a6e100ea9_lg.jpeg
53199
Oscar & Clothilde, "Pyramid", the Bonaparte Line, djupa tallrikar, 4st
Aktuellt bud120 SEK
15d 11h
Brandmansbälte samt brandyxa_53200a_8dc9b1abb8ca0be_lg.jpeg
53200
Brandmansbälte samt brandyxa
Aktuellt bud220 SEK
15d 11h
Nife, militär kikare, 1930/40-tal_53201a_8dc9b1b87394f3a_lg.jpeg
53201
Nife, militär kikare, 1930/40-tal
Startbud100 SEK
15d 11h
Primus 2328 gasolvärmare, 2079 gasolkök samt gasolflaska_53202a_8dc9b1c2310bf0a_lg.jpeg
53202
Primus 2328 gasolvärmare, 2079 gasolkök samt gasolflaska
Aktuellt bud540 SEK
15d 11h
Micki, Gemla, lastbil i trä med tippfunktion, 1950-tal_53203a_8dc9b1c64669aa3_lg.jpeg
53203
Micki, Gemla, lastbil i trä med tippfunktion, 1950-tal
Startbud100 SEK
15d 11h
Peavey Rage 158 gitarrförstärkare_53204a_8dc9b1c8fc201b5_lg.jpeg
53204
Peavey Rage 158 gitarrförstärkare
Aktuellt bud160 SEK
15d 11h
Lino Skira, Atelier Skira, Pula, Kroatien, glaskonst, tavlor av sammansatt glas, 2st_53205a_8dc9b1cdafbae70_lg.jpeg
53205
Lino Skira, Atelier Skira, Pula, Kroatien, glaskonst, tavlor av sammansatt glas, 2st
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Snurr -/läkarpall i metall, 1900-talets mitt_53206a_8dc9b1d17062bb7_lg.jpeg
53206
Snurr -/läkarpall i metall, 1900-talets mitt
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Skill Factory, etanolkamin, vägghängd_53207a_8dc9b1d458795b6_lg.jpeg
53207
Skill Factory, etanolkamin, vägghängd
Startbud100 SEK
15d 11h
Kopparkruka på smidesställning_53208a_8dc9b1d8beadb3f_lg.jpeg
53208
Kopparkruka på smidesställning
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Ikea, fasadbelysning, koppar och glas, 3st_53209a_8dc9b1dc89371a1_lg.jpeg
53209
Ikea, fasadbelysning, koppar och glas, 3st
Startbud100 SEK
15d 11h
Simone de Dardel, olja på duk, blommor_53210a_8dc9b1eb1cb84e8_lg.jpeg
53210
Simone de Dardel, olja på duk, blommor
Aktuellt bud540 SEK
Värdering1 500 - 2 500 SEK
15d 11h
Ulla Örting, olja på duk, "På kajen" i Skåre hamn_53211a_8dc9b1efffaa385_lg.jpeg
53211
Ulla Örting, olja på duk, "På kajen" i Skåre hamn
Aktuellt bud260 SEK
15d 11h
Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, "Anna", taklampa, 1900-talets andra hälft_53212a_8dc9b1f40047de9_lg.jpeg
53212
Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, "Anna", taklampa, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud120 SEK
15d 11h
Svensk militär utrustning, kantin, ammunitionsbälte mm_53213a_8dc9b1f6ed2d7c6_lg.jpeg
53213
Svensk militär utrustning, kantin, ammunitionsbälte mm
Aktuellt bud100 SEK
15d 11h
Kameror och kikare, Canon Eos 300, Pentax P30, Pentax Z-20 mm_53214a_8dc9b1fa551c4ed_lg.jpeg
53214
Kameror och kikare, Canon Eos 300, Pentax P30, Pentax Z-20 mm
Aktuellt bud120 SEK
15d 11h
Kathrin Bernekorn, olja på duk, dyner på strand med vegetation och blommor_53215a_8dc9b1ff60df011_lg.jpeg
53215
Kathrin Bernekorn, olja på duk, dyner på strand med vegetation och blommor
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
15d 11h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, änder vid strandkant_53216a_8dc9b205a1e3b19_lg.jpeg
53216
Oidentifierad konstnär, olja på duk, änder vid strandkant
Startbud100 SEK
15d 11h
Wilhelm Kåge, Gustavsberg, "Pyro", skeppor, 14st_53217a_8dc9b2182a53c66_lg.jpeg
53217
Wilhelm Kåge, Gustavsberg, "Pyro", skeppor, 14st
Aktuellt bud200 SEK
15d 11h
Stallfönster i gjutjärn_53218a_8dc9b21c5000243_lg.jpeg
53218
Stallfönster i gjutjärn
Startbud100 SEK
15d 11h
Carl Julius, olja på duk, fiskebåt vid brygga_53219a_8dc9b21eb777e32_lg.jpeg
53219
Carl Julius, olja på duk, fiskebåt vid brygga
Startbud100 SEK
15d 11h
Hink och kärl i trä_53220a_8dc9b223106a4b1_lg.jpeg
53220
Hink och kärl i trä
Aktuellt bud180 SEK
15d 11h
Ikea, "Ranarp", hänglampor, 2st_53221a_8dc9b224f5b191b_lg.jpeg
53221
Ikea, "Ranarp", hänglampor, 2st
Startbud100 SEK
15d 11h
Diverse fönsterbeslag, lådknoppar, mässing mm_53222a_8dc9b22788c01ad_lg.jpeg
53222
Diverse fönsterbeslag, lådknoppar, mässing mm
Startbud100 SEK
15d 11h
Claes Folcker, litografi, Helsingborg_53223a_8dc9b22d20f88a0_lg.jpeg
53223
Claes Folcker, litografi, Helsingborg
Startbud100 SEK

Semesterstängt 22/7 - 4/8