Kortast tid kvar
50383
Diverse pussel, främst Bamse, 8st
Startbud100 SEK
50384
Diana Autoset, ställbar provdocka
Aktuellt bud500 SEK
50385
Konstantin Grcic, Flos, Italy, "Mayday", häng -/bordslampa i plast
Aktuellt bud160 SEK
50386
Vaser, flussglas, 1900-talets första hälft, 5st
Startbud100 SEK
50387
Lauritz Hjorth, Denmark, skål i keramik med harpälsglasyr
Aktuellt bud160 SEK
50388
Wedgewood, England, "Jasperware", lockask i keramik
Aktuellt bud100 SEK
50389
Sparbössa, isbjörn i vitmetall, 1920/30-tal
Aktuellt bud180 SEK
50390
Rörstrand, Göteborg, syltkrus i stenmassa, tidigt 1900-tal, 3st
Aktuellt bud120 SEK
50391
Cottex B1431K bordslampa
Aktuellt bud140 SEK
50392
Carl Thore, Granhaga Metallindustri, taklampa i metall
Aktuellt bud120 SEK
50393
SAS (Scandinavian Airlines System), axelväska, tyg/plast, 1960/70-talet
Aktuellt bud440 SEK
50394
Tilgman, björnar i keramik, 2st
Startbud100 SEK
50395
Skålar i glas, troligen Flygsfors
Startbud100 SEK
50396
Lampetter i mässing, 1 par
Aktuellt bud100 SEK
50397
Kassettförvaring, 2st
Aktuellt bud100 SEK
50398
Diverse glasföremål, troligen Trelleborg eller Skansens Glasbruk, 4 delar
Startbud100 SEK
50399
Diverse glasföremål, karaffer, troligen Trelleborg eller Skansens Glasbruk, 3st
Aktuellt bud140 SEK
50400
Tilgmans, chimpans i keramik
Aktuellt bud140 SEK
50401
Bo Borgström, Åseda Glasbruk, karaff/vas i glas
Aktuellt bud100 SEK
50402
Bertil Vallien, Kosta Boda, "Rainbow", skål i glas
Aktuellt bud100 SEK
50403
Golvvas/paraplyställ i porslin, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud220 SEK
50404
Schackbräde, alabaster
Aktuellt bud320 SEK
50405
Hiromichi Konno för Georg Jensen, Denmark, "Sakura", vas i rostfritt och gummi
Aktuellt bud100 SEK
50406
Jørgen Møller för Georg Jensen, Denmark, "Complet", skålar i rostfritt och plast
Startbud100 SEK
50407
Karl Lundborg, reklamaffisch, "Axel Ebbes Konsthall Trelleborg", 1930/40-tal
Aktuellt bud260 SEK
50408
Kanonkula, järn, ø12cm, 7,3kg, 17/1800-tal
Aktuellt bud100 SEK
50409
Norrbottens Hemslöjdförening, rana/väggbonad, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
50410
Diverse, ljuster, sgelmakarverktyg, skifferspitter, oljelampa, 8 delar
Aktuellt bud160 SEK
50411
Pall med galonsits
Startbud100 SEK
50412
Rosenthal, kaffe/mocka servis, 18/1900-tal, 19 delar
Aktuellt bud300 SEK
50413
V.Fongs Gelbgjuteri, Grenna, miniatyrljuskrona i barockstill, mässing
Aktuellt bud120 SEK
50414
Lomonosov, USSR, "Cobalt Net", kaffekanna i porslin
Aktuellt bud460 SEK
50415
Bibel, 1700-tal
Aktuellt bud120 SEK
50416
Royal Decanters, karaffset, whisky, Golden Moose
Startbud100 SEK
50417
Bing & Gröndahl, "Blå måsen", terrin
Aktuellt bud240 SEK
50418
Dockvagn i rotting och smide
Aktuellt bud100 SEK
50419
Motorcykel i rotting/trä
Aktuellt bud140 SEK
50420
Xbox 360, Xbox samt Wii spel, 32st
Aktuellt bud200 SEK
50421
Stort parti äldre bokmärken
Aktuellt bud1 000 SEK
50422
Diverse fotoramar, 14st
Aktuellt bud140 SEK
50423
Hänglampa i rödlackerad plåt, 1950-tal
Aktuellt bud100 SEK
50424
jacob Jensen, regnmätare, obegagnad
Aktuellt bud160 SEK
50425
Alma Hansson, olja på duk, "Gemenskap"
Aktuellt bud300 SEK
50426
Vladimir Lenin, byst i metall på marmorsockel
Aktuellt bud180 SEK
50427
Ragnar "Geo" Wide, Deco, Hälsingborg, gurkburk i keramik
Aktuellt bud140 SEK
50428
Marianne Westman, Rörstrand, "Dalom", syltburk samt pepparburk, 2 delar
Aktuellt bud100 SEK
50429
Spelautomater, miniatyrer, enarmadbandit och arkadspel, 2st
Aktuellt bud100 SEK
50430
Danska teakföremål, 5st
Startbud100 SEK
Öppettider
Måndag: 12:00 - 18:00
Torsdag: 12:00 - 20:00
Lördag: 09:00 - 14:00
Övriga dagar tar vi emot efter överenskommelse
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.