8d 5h
Bägare och fat i silver_52999a_8dc95d8502361c4_lg.jpeg
52999
Bägare och fat i silver
Aktuellt bud300 SEK
8d 5h
Monchichi samt Damtroll_53000a_8dc95d89173f924_lg.jpeg
53000
Monchichi samt Damtroll
Startbud100 SEK
8d 5h
Radband, Italy_53001a_8dc95da7aefdf59_lg.jpeg
53001
Radband, Italy
Startbud100 SEK
8d 5h
Taklampa/plafond, råglas, dekordetaljer i brons, 1930/40-tal_53002a_8dc95db31244d64_lg.jpeg
53002
Taklampa/plafond, råglas, dekordetaljer i brons, 1930/40-tal
Startbud100 SEK
8d 5h
Hasseblad, reklamaffisher på styvt papper, Apollo 8 och Apollo 11, 3st_53003a_8dc95dcba1f9831_lg.jpeg
53003
Hasseblad, reklamaffisher på styvt papper, Apollo 8 och Apollo 11, 3st
Aktuellt bud100 SEK
8d 5h
Takkrona, 4-armad, mässing och glas, 1900-tal_53004a_8dc95de59854339_lg.jpeg
53004
Takkrona, 4-armad, mässing och glas, 1900-tal
Startbud100 SEK
8d 5h
Takkrona, mässing, 6-armad, krönt med en tvåhövdad örn, barock-stil_53005a_8dc95df6c02880c_lg.jpeg
53005
Takkrona, mässing, 6-armad, krönt med en tvåhövdad örn, barock-stil
Aktuellt bud100 SEK
8d 5h
Guldring, 21k med infattad brittisk George V sovereign 22k_53006a_8dc95e2a42d0142_lg.jpeg
53006
Guldring, 21k med infattad brittisk George V sovereign 22k
Aktuellt bud5 000 SEK
8d 5h
Guldringar, 18k med infattade stenar, 2st_53007a_8dc95e3511871a2_lg.jpeg
53007
Guldringar, 18k med infattade stenar, 2st
Aktuellt bud3 000 SEK
8d 5h
Taklampa, mässing, omkring 1900-talets mitt_53008a_8dc95e455829531_lg.jpeg
53008
Taklampa, mässing, omkring 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
8d 5h
Bord, funkis, 1930-tal_53009a_8dc9665a578aea1_lg.jpeg
53009
Bord, funkis, 1930-tal
Aktuellt bud100 SEK
8d 5h
Stolar, chippendalestil, 1920-tal, 3st_53010a_8dc966689831cc9_lg.jpeg
53010
Stolar, chippendalestil, 1920-tal, 3st
Aktuellt bud100 SEK
8d 5h
Pelarbord, 1900-tal_53011a_8dc9666d8d0910f_lg.jpeg
53011
Pelarbord, 1900-tal
Aktuellt bud220 SEK
8d 6h
Trust Care, rullator för inomhusbruk_53012a_8dc96673c1a2679_lg.jpeg
53012
Trust Care, rullator för inomhusbruk
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Ikea, stor väggklocka_53013a_8dc966770c6f74f_lg.jpeg
53013
Ikea, stor väggklocka
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Väggspegel med förgylld ornamenterad träram, 1900-talets första hälft_53014a_8dc9667f127fb92_lg.jpeg
53014
Väggspegel med förgylld ornamenterad träram, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Jack Ulvensten, olja på duk, båt i vik_53015a_8dc96685ee314ee_lg.jpeg
53015
Jack Ulvensten, olja på duk, båt i vik
Startbud100 SEK
8d 6h
Diverse tavlor, miniatyrer, 7st_53016a_8dc96696bd8c7d1_lg.jpeg
53016
Diverse tavlor, miniatyrer, 7st
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Old Charm Furnitures, barskåp i engelsk stil, 1900 tal_53019a_8dc966a8504e72d_lg.jpeg
53019
Old Charm Furnitures, barskåp i engelsk stil, 1900 tal
Aktuellt bud220 SEK
8d 6h
Golvur, allmoge, 17/1800-tal_53020a_8dc966b7de28128_lg.jpeg
53020
Golvur, allmoge, 17/1800-tal
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Ella Bergstrand, JIE, Gantofta, formar i flintgods, 3st_53021a_8dc966bf65fa7d6_lg.jpeg
53021
Ella Bergstrand, JIE, Gantofta, formar i flintgods, 3st
Aktuellt bud160 SEK
8d 6h
Ella Bergstrand mm, JIE, Gantofta, formar, fat och karott i flintgods, 5st_53022a_8dc966c6f447223_lg.jpeg
53022
Ella Bergstrand mm, JIE, Gantofta, formar, fat och karott i flintgods, 5st
Aktuellt bud140 SEK
8d 6h
Svenska äldre sedlar 100/50/10 kronor, 9st_53023a_8dc966ca847d2f0_lg.jpeg
53023
Svenska äldre sedlar 100/50/10 kronor, 9st
Aktuellt bud140 SEK
8d 6h
Svenska silvermynt, alla före 1941_53024a_8dc966da9c4e4ed_lg.jpeg
53024
Svenska silvermynt, alla före 1941
Aktuellt bud600 SEK
8d 6h
Royal Copenhagen, "Blå Blomster", mattallrikar, 12st_53025a_8dc966df0709915_lg.jpeg
53025
Royal Copenhagen, "Blå Blomster", mattallrikar, 12st
Aktuellt bud420 SEK
8d 6h
Guldring, 18k med infattad 21k schweizisk 20 Franc "Vreneli" samt samma mynt som hängsmycke_53026a_8dc966f73510899_lg.jpeg
53026
Guldring, 18k med infattad 21k schweizisk 20 Franc "Vreneli" samt samma mynt som hängsmycke
Aktuellt bud8 800 SEK
8d 6h
Ljusstakar i mässing, 18/1900-tal, 3st_53027a_8dc966fa9662edf_lg.jpeg
53027
Ljusstakar i mässing, 18/1900-tal, 3st
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Bruno Mathsson, DUX, "Jetson", snurrbar fåtölj i läder_53028a_8dc967045fe20bd_lg.jpeg
53028
Bruno Mathsson, DUX, "Jetson", snurrbar fåtölj i läder
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering7 000 - 8 000 SEK
8d 6h
Kristallkrona, mässing och prismor, 5 ljushållare_53030a_8dc9678ceccb503_lg.jpeg
53030
Kristallkrona, mässing och prismor, 5 ljushållare
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Kristallkrona, 5 ljuskällor_53031a_lg.jpeg
47300
Kristallkrona, 5 ljuskällor
Startbud100 SEK
8d 6h
Kristallkrona, mässing och prismor, 6 ljuskällor_53032a_8dc9679951b0316_lg.jpeg
53032
Kristallkrona, mässing och prismor, 6 ljuskällor
Startbud100 SEK
8d 6h
Bordslampa, art deco, metall och marmorerad bakelit, 1930-tal_53033a_lg.jpeg
51013
Bordslampa, art deco, metall och marmorerad bakelit, 1930-tal
Startbud100 SEK
8d 6h
Taklampa, trä och mässing, 5 ljuskällor_53035a_lg.jpeg
50594
Taklampa, trä och mässing, 5 ljuskällor
Startbud100 SEK
8d 6h
Ulf Nilsson, olja på pannå, fiskeläge_53036a_8dc9730ca52941f_lg.jpeg
53036
Ulf Nilsson, olja på pannå, fiskeläge
Startbud100 SEK
8d 6h
Carl Julius, olja på duk, fiskebåtar_53037a_8dc9731166f77c5_lg.jpeg
53037
Carl Julius, olja på duk, fiskebåtar
Aktuellt bud160 SEK
8d 6h
Veikko Aaltona, olja på duk, sakralt motiv_53038a_8dc973194452ead_lg.jpeg
53038
Veikko Aaltona, olja på duk, sakralt motiv
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Ulf Nilsson, olja på pannå, fiskeläge_53039a_8dc9731e1f2fcd3_lg.jpeg
53039
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Clara Standel, blandteknik, fiskebåt i hamn_53040a_8dc97326d8c3507_lg.jpeg
53040
Clara Standel, blandteknik, fiskebåt i hamn
Startbud100 SEK
8d 6h
Axel Hamborn, olja på duk, strandpromenad_53041a_8dc9732b1fdb090_lg.jpeg
53041
Axel Hamborn, olja på duk, strandpromenad
Startbud100 SEK
8d 6h
Gideon Isaksson, olja på pannå, troligen Gislövs Läge_53042a_8dc973300bf5778_lg.jpeg
53042
Gideon Isaksson, olja på pannå, troligen Gislövs Läge
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Soundspan system by BIC, TPR-400, omnidirectional högtalare, 1970-tal_53043a_8dc97343ad2dda9_lg.jpeg
53043
Soundspan system by BIC, TPR-400, omnidirectional högtalare, 1970-tal
Aktuellt bud1 150 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
8d 6h
Byrå med stenskiva, rokokostil, 1900-talets mitt_53044a_8dc97363e9ba3ee_lg.jpeg
53044
Byrå med stenskiva, rokokostil, 1900-talets mitt
Aktuellt bud120 SEK
8d 6h
Byrå med stenskiva, sengustavianskstil, 1900-talets mitt_53045a_8dc973679572b9a_lg.jpeg
53045
Byrå med stenskiva, sengustavianskstil, 1900-talets mitt
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Saxlampa, teak, 1900-talets mitt_53046a_8dc9736b55f9b95_lg.jpeg
53046
Saxlampa, teak, 1900-talets mitt
Aktuellt bud140 SEK
8d 6h
Nyckelskåp i plåt_53047a_8dc9736def12617_lg.jpeg
53047
Nyckelskåp i plåt
Aktuellt bud100 SEK
8d 6h
Halsband med hänge, silver och blåa stenar, troligen från Tammerfors, Finland_53048c_8dc973a9261835e_lg.jpeg
53048
Halsband med hänge, silver och blåa stenar, troligen från Tammerfors, Finland
Aktuellt bud300 SEK
8d 6h
Reckweg & Nordentoft, Kähler, "Omaggio", vaser i keramik, 6st_53049a_8dc973b0e0500b8_lg.jpeg
53049
Reckweg & Nordentoft, Kähler, "Omaggio", vaser i keramik, 6st
Aktuellt bud400 SEK
8d 6h
Ulla Fogelklou Skogh (1913-1986), Antikjärn Ystad, bokstöd i gjutjärn, 1 par_53050a_8dc973b8722edb7_lg.jpeg
53050
Ulla Fogelklou Skogh (1913-1986), Antikjärn Ystad, bokstöd i gjutjärn, 1 par
Aktuellt bud240 SEK

Semesterstängt 22/7 - 4/8